Treść opublikowana przez Tzieland
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy jest zrobiony program?
Tak jak w temacie. Nurtuje mnie to ponieważ na hamowni wyszło trochę ponad serię Ale jak wyjmowałem ECU to w miejscu gdzie teoretycznie powinna być kostka nic nie było (tak mi sie wydaje) Foto:
-
[B5 AFN] Niebieski Avancik :) marzenie spełnione
super auto, najwazniejsze ze avant ale rowniez: symphony trojramienna kiera relingi lampy zespolone + xenon
-
[B5 AFN] Audi A4 | 1.9 TDI | 1998 rok | Avant
fajne autko szerokosci i powodzenia w modzeniu
-
Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
jastrzebie gora sie nie oplaca, bo za duzo osob w bardzo malej miejscowosci, podobnie w chlapowie poza tym w obydwu miejscowosciach bedzie juz ciezko z dobrymi, zaznaczam dobrymi miejscowkami (pozostaja gdzies dalej od centrum gdzie psy d*pami szczekaja) we wladku (wladyslawowie) moze byc jezeli rowniez ma sie dobra miejscowke, w centrum jest dosc drogo a poza centrum to bez sensu, bo trzeba isc pozniej 20 min nad morze na polwyspie tez jest fajnie ale zdecydowanie najdrozej i wydostac sie jest c**jowo, bo sa korki (chodzi mi oczywiscie jak jest zla pogoda i wszyscy laduja sie do aut zeby pozwiedzac) ja bym polecal cos w okolicach Gda, np. Sobieszewo, Stegna jak ktos jest z daleka to napewno bedzie to najlpesza opcja, bo do Gdanska jest bliziutko i sa 100 razy lepsze atrakcje niz w innych miastach nie myslcie, ze sie wymadrzam ale do J.Gory jezdze od 15 lat i tak samo do Wladyslawowa, bo ojciec ma tam pensjonat i wiem co iajk
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza paska wielorowkowego
sluchajcie a jak sprawdzic czy napinacz konczy juz zywota? moze sprawdzic to organoleptycznie zanim zacznie sie cos niedobrego dziac?
-
[ALL B5] Jak odkręcić "zapieczoną" nakrętkę od zbiorniczka
Oczywiście chodzi o zbiornik od płynu wspomagania. Jest tak zapieczony, że wogóle nie idzie go odkręcić. Próbowałem z całych sił, niestety nic. Nie chcę używać żadnych kluczy, bo nie chcę rozwalić nakrętki. Nie wiem czy mogę czymś popsikać zakrętkę (np. wd40) żeby trochę popuściło? Macie jakieś pomysły?
-
[B5 AGB] S4
boooskie autko
-
[B5 AFN] Ubytek płynu hamulcowego
przyczyna byly uszczelki przy przewodach hamulcowych, same przewody w stanie b.dobrym, cena wymiany uszczelek z robocizna 43 zł
-
[ALL] Kosmetyki do usuwania rys z szyby przedniej
to lepiej za 400 kupic nowa szybe
-
[ALL B5] Rdzawe zacieki przy dolnych listwach drzwi
jesli chodzi o poczatki rdzy to lepiej ja usunac jak jest jest mala plamka, bo pozniej bedzie juz tylko gorzej i ciezej to usunac podjedz do jakiegos speca w twojej okolicy i spytaj sie ile by wzial za usuniecie ogniska rdzy i pomalowanie miejscowe (jak oczywiscie da rade, bo jak nie robia czegos takiego to pozostaje malowanie calego elementu)
-
[B5 AHU] Temperatura silnika
Nie kombinuj masz sprawny termostat i jest to prawidłowy objaw. Jak dolny wąż jest gorący to termostat nie trzyma i nadaje się do wymiany rowniez moge to potwierdzic, wczoraj ktos nawet wrzucal na forum info z klubu A6 i rowniez to potwierdzali, ze dolny waz jest zimny
-
Spoty Katowice i okolice
kezor ciebie jako pimpa juz widzialem na ełu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja prawdziwym gangsta nigdy nie bylem ale dalej probuje udawac
-
Spoty Katowice i okolice
zapomnij dlaczego nie chcesz sie pochwalic
-
Spoty Katowice i okolice
a gdzie sa foty
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania po wymianie płynu
mogles jakies fotostory zrobic z tym pompowaniem wezykow, zeby ci co sie nie do konca znaja mogli rowniez tak sobie odpowietrzyc a co do mechanikow to trzeba tez wiedziec gdzie jechac, zeby dobrze zrobili mi po wymianie wszystko gralo, a po odpowietrzeniu nawet dolali roznice plynu
-
Strefa Śmiechu
Pyta się mąż żony: "Co byś zrobiła jakbym wygrał w totka?" Żona odpowiada: "Wzięłabym połowę i odeszła od ciebie!" Na to mąż do żony: "To masz 7,5 zł i wy***rdalaj!!!
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
kolego niestety nie jestem dokladnie w temacie, ale poszukaj na forum a napewno znajdziesz albo zaloz nowy temat i niech koledzy co sie na tym znaja niech podrzuca jakies pomysly
-
[ALL B5] Tuleje
ja rowniez wymienialem same tuleje i sobie chwale taki zabieg
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
bardzo fajne autko kolego fajnie sie pozmienialo od zakupu
-
[B5 AFN] Ubytek płynu hamulcowego
nie ma problema
-
[B5 AFN] Czerwona zdrowa seria
truskawki juz w nim nigdy nie bedzie (chyba ) a oponki sprawuja sie rewelacyjnie
-
[B5 AFN] Ubytek płynu hamulcowego
ja nie mam problemu z hamowaniem (przynajmniej jak na razie) no nie wiem w poniedzialek pojade to zrobic i wtedy sie okaze
-
[B5 AFN] Ubytek płynu hamulcowego
ale najbardziej prawdopodobny bedzie wyciek z przewodow hamulcowych chyba, bo to zaczelo sie po zimie i wg mnie po prostu w czasie zimy rozsadzilo stare przewody i dlatego ten ubytek
-
[B5 AFN] Ubytek płynu hamulcowego
raczej nie dam rady u niego kupic, bo bede w poniedzielk jechal to robic do mechanika a jesli chodzi o ten wysprzeglik to co moze byc nie tak? bo nie znam sie na tym totalnie tak samo moze byc wyciek? to jest tez jakis przewod?