Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak co roku zamierzam spędzić kilka dni nad Naszym polskim morzem - na przełomie lipiec sierpień. Chciałem spytać czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsce? A może któryś z klubowiczów ma dostęp do fajnych domków/pokoi w dobrych cenach?

Ja dwa lata z rzędu byłem w Mielnie i chętnie bym tam wrócił jednak jak ktoś ma ciekawą propozycję to chętnie rozpatrzę. Mile widziane jakieś linki.

Opublikowano

Witam.

Jak co roku zamierzam spędzić kilka dni nad Naszym polskim morzem - na przełomie lipiec sierpień. Chciałem spytać czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsce? A może któryś z klubowiczów ma dostęp do fajnych domków/pokoi w dobrych cenach?

Ja dwa lata z rzędu byłem w Mielnie i chętnie bym tam wrócił jednak jak ktoś ma ciekawą propozycję to chętnie rozpatrzę. Mile widziane jakieś linki.

Podobnie jest w Jastrzębiej Górze i na Półwyspie,ale drożej :cool1:

Opublikowano

1. Ustka

2. Łeba

3. Darłowo - Darłówko

jest jeszcze kilka mniejszych miejscowosci nad samym morzem godne polecenia

Opublikowano

Rowy są bardzo ciekawe, jest dość spokojnie.

Opublikowano

mi osobiście podoba sie w Poddąbiu

Opublikowano

Jezeli moze byc zatoka to polecam katy rybackie. trzeba tylko wziac rowery bo jest masa tras wzdłuż plazy przez las :)

Opublikowano

Jarosławiec :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Chłapowo obok Władysławowa, rodzinnie i bardzo spokojnie :good:

http://www.chlapowo.pl/

Opublikowano

mi osobiście podoba sie w Poddąbiu

mi też dlatego drugi raz znów jade w to samo miejsce, niewielka odległość od Ustki i sama atmosfera w Poddąbiu jest na prawde pozytywna :)

Opublikowano

Chłapowo obok Władysławowa, rodzinnie i bardzo spokojnie :good:

http://www.chlapowo.pl/

potwierdzam, bardzo przyzwoicie, przy okazji blisko do Władysławowa i na Hel

Opublikowano

jastrzebie gora sie nie oplaca, bo za duzo osob w bardzo malej miejscowosci, podobnie w chlapowie

poza tym w obydwu miejscowosciach bedzie juz ciezko z dobrymi, zaznaczam dobrymi miejscowkami (pozostaja gdzies dalej od centrum gdzie psy d*pami szczekaja)

we wladku (wladyslawowie) moze byc jezeli rowniez ma sie dobra miejscowke, w centrum jest dosc drogo a poza centrum to bez sensu, bo trzeba isc pozniej 20 min nad morze

na polwyspie tez jest fajnie ale zdecydowanie najdrozej i wydostac sie jest c**jowo, bo sa korki (chodzi mi oczywiscie jak jest zla pogoda i wszyscy laduja sie do aut zeby pozwiedzac)

ja bym polecal cos w okolicach Gda, np. Sobieszewo, Stegna

jak ktos jest z daleka to napewno bedzie to najlpesza opcja, bo do Gdanska jest bliziutko i sa 100 razy lepsze atrakcje niz w innych miastach

nie myslcie, ze sie wymadrzam ale do J.Gory jezdze od 15 lat i tak samo do Wladyslawowa, bo ojciec ma tam pensjonat i wiem co iajk :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wszyscy zapomnieli o Kołobrzegu

Opublikowano

W Rewalu jest OK. :good:

Opublikowano

ja osobiście jeżdżę do Sianożęt spokojnie i cicho i co najważniejsze do morza jest rzut kamieniem ale i ustronie jest ok

Opublikowano

zagadaj do użytkownika SuNDaY :) ma jakiś pensjonat w Mielnie :good:

Opublikowano

Jarosławiec :good: :good: :good: :good: :good:

Byłem w zeszłym roku tam , w tym roku też mam zamiar tam jechać .Bardzo fajna miejscowość :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

zagadaj do użytkownika SuNDaY :) ma jakiś pensjonat w Mielnie :good:

OOoo :) I o to mi chodzilo ;) Za chwilke pisze PW. Dzieki za namiar.

Opublikowano

całe wybrzeże zwiedziłem i moim zdaniem najlepsze imprezy są w Mielnie :naughty:

Opublikowano

całe wybrzeże zwiedziłem i moim zdaniem najlepsze imprezy są w Mielnie :naughty:

też w te wakacje planuję Mielno :naughty: Które kluby polecasz?? :przebiegly:

Opublikowano

całe wybrzeże zwiedziłem i moim zdaniem najlepsze imprezy są w Mielnie :naughty:

też w te wakacje planuję Mielno :naughty: Które kluby polecasz?? :przebiegly:

według mnie najlepsze senso, bajka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.