Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010

KANAL

Witam.

Jak co roku zamierzam spędzić kilka dni nad Naszym polskim morzem - na przełomie lipiec sierpień. Chciałem spytać czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsce? A może któryś z klubowiczów ma dostęp do fajnych domków/pokoi w dobrych cenach?

Ja dwa lata z rzędu byłem w Mielnie i chętnie bym tam wrócił jednak jak ktoś ma ciekawą propozycję to chętnie rozpatrzę. Mile widziane jakieś linki.

Witam.

Podobnie jest w Jastrzębiej Górze i na Półwyspie,ale drożej :cool1:

1. Ustka

2. Łeba

3. Darłowo - Darłówko

jest jeszcze kilka mniejszych miejscowosci nad samym morzem godne polecenia

Rowy są bardzo ciekawe, jest dość spokojnie.

mi osobiście podoba sie w Poddąbiu

Jezeli moze byc zatoka to polecam katy rybackie. trzeba tylko wziac rowery bo jest masa tras wzdłuż plazy przez las :)

Jarosławiec :good: :good: :good: :good: :good:

mi osobiście podoba sie w Poddąbiu

mi też dlatego drugi raz znów jade w to samo miejsce, niewielka odległość od Ustki i sama atmosfera w Poddąbiu jest na prawde pozytywna :)

jastrzebie gora sie nie oplaca, bo za duzo osob w bardzo malej miejscowosci, podobnie w chlapowie

poza tym w obydwu miejscowosciach bedzie juz ciezko z dobrymi, zaznaczam dobrymi miejscowkami (pozostaja gdzies dalej od centrum gdzie psy d*pami szczekaja)

we wladku (wladyslawowie) moze byc jezeli rowniez ma sie dobra miejscowke, w centrum jest dosc drogo a poza centrum to bez sensu, bo trzeba isc pozniej 20 min nad morze

na polwyspie tez jest fajnie ale zdecydowanie najdrozej i wydostac sie jest c**jowo, bo sa korki (chodzi mi oczywiscie jak jest zla pogoda i wszyscy laduja sie do aut zeby pozwiedzac)

ja bym polecal cos w okolicach Gda, np. Sobieszewo, Stegna

jak ktos jest z daleka to napewno bedzie to najlpesza opcja, bo do Gdanska jest bliziutko i sa 100 razy lepsze atrakcje niz w innych miastach

nie myslcie, ze sie wymadrzam ale do J.Gory jezdze od 15 lat i tak samo do Wladyslawowa, bo ojciec ma tam pensjonat i wiem co iajk :wink4:

ja osobiście jeżdżę do Sianożęt spokojnie i cicho i co najważniejsze do morza jest rzut kamieniem ale i ustronie jest ok

Jarosławiec :good: :good: :good: :good: :good:

Byłem w zeszłym roku tam , w tym roku też mam zamiar tam jechać .Bardzo fajna miejscowość :good: :good:

zagadaj do użytkownika SuNDaY :) ma jakiś pensjonat w Mielnie :good:

OOoo :) I o to mi chodzilo ;) Za chwilke pisze PW. Dzieki za namiar.

całe wybrzeże zwiedziłem i moim zdaniem najlepsze imprezy są w Mielnie :naughty:

też w te wakacje planuję Mielno :naughty: Które kluby polecasz?? :przebiegly:

też w te wakacje planuję Mielno :naughty: Które kluby polecasz?? :przebiegly:

według mnie najlepsze senso, bajka