Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

troll-grube techno,bajka polaczona jest z coco bongo(ale dwa rozne wejscia) przewaza muza densowa z techniawka,ale senso od 3lat wymiata,dwa poziomy,jeszcze dwa lata temu na kazdym poziomie rozne gatunki muzyki,

jesli jedziesz sie wybawic to tylko mielno....jesli wypoczac to gdzies obok typu,darlowko,mrzezyno,dzwizyno itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe wybrzeże zwiedziłem i moim zdaniem najlepsze imprezy są w Mielnie :naughty:

też w te wakacje planuję Mielno :naughty: Które kluby polecasz?? :przebiegly:

W kilku klubach bylem... dwa lata z rzedu i wygrywa jednak SENSO. W tym roku tez uderze do Mielna. Jak beda dzieci plakac bede myslal o czyms spokojniejszym chociaz kilka razy bylem w Dzwirzynie i tez bylo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielno... Jest naprawdę grubo... polecić spokojnie można :>

Moim zdaniem Ustka swojego czasu była spoko 4 lata z rzędu...

Darłowo ujdzie w tłoku.

Kołobrzeg można też polecić.

Z resztą zależy wszystko czego szukamy, czy spokoju czy pobujać się trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Władysławowo duże miasto wszędzie blisko :) w tym roku jadę tam w sierpniu 9 raz z kolei :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustka od kilku lat jest nr jeden :good: :good: :good: :good:

wiem, bo tutaj mieszkam od urodzenia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustka od kilku lat jest nr jeden :good: :good: :good: :good:

wiem, bo tutaj mieszkam od urodzenia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To może masz namiar na jakąś fajną tańszą kwaterę na przełomie lipiec sierpień? Może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

598144079

popros Eweline, powiedz ze dostales ten nr od Tomka Binkowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowy są bardzo ciekawe, jest dość spokojnie.

Bylem tam przejazdem rok temu... i z tego co widzialem, to straszna wioska... nie przypomina w zadnym stopniu turystycznego "miasteczka" :thumbdown:

W Ustce w wiekszosci z miejsc noclegowych smierdzi stechlizna i jest duza wilgoc. Chyba, ze stac kogos na przeplacanie za drozsze "hotele".

Jak do tej pory najprzyjemniej wspominam tylko Pogorzelice/Niechorze, Jastarnie... Jurata tez, ale jest drogo.

Nie mniej jednak nad polskie morze juz wiecej nie pojade... wszedzie dziki tłum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba bardzo w Łebie byłem tam już chyba ze 4 razy i jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato zaplanowano remont drogi między Mielnem a Łazami (ma być zamknięta) to może być spore utrudnienie w tym rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba bardzo w Łebie byłem tam już chyba ze 4 razy i jest spoko

Ja bylem tam niestety rok temu... (wyjazd zagranice nie wypalili z powodu skrocenia urlopu :thumbdown:) samo miasteczko przyjemne, ale nie lipiec/sierpien. Dzikie tlumy i co najwyzej mozna si zmeczyc niz odpoczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowy są bardzo ciekawe, jest dość spokojnie.

Bylem tam przejazdem rok temu... i z tego co widzialem, to straszna wioska... nie przypomina w zadnym stopniu turystycznego "miasteczka" :thumbdown:

Chodziło mi o wypad z całą rodziną,tak żeby nikt nie został rozdeptany.

W Ustce w wiekszosci z miejsc noclegowych smierdzi stechlizna i jest duza wilgoc. Chyba, ze stac kogos na przeplacanie za drozsze "hotele".

Jak do tej pory najprzyjemniej wspominam tylko Pogorzelice/Niechorze, Jastarnie... Jurata tez, ale jest drogo.

Nie mniej jednak nad polskie morze juz wiecej nie pojade... wszedzie dziki tłum :)

Zaglądamy nad morze wiosną i jesienią w okolice Władysławowa i Helu,jak jest ładna pogoda .

Wakacje spędzamy u siebie na Kaszubach, jest znacznie ciekawiej, mniej ludzi, a woda w jeziorach ciepła w grę wchodzą tylko krótkie weekendy nad zatoką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe wybrzeże zwiedziłem i moim zdaniem najlepsze imprezy są w Mielnie :naughty:

też w te wakacje planuję Mielno :naughty: Które kluby polecasz?? :przebiegly:

W kilku klubach bylem... dwa lata z rzedu i wygrywa jednak SENSO. W tym roku tez uderze do Mielna. Jak beda dzieci plakac bede myslal o czyms spokojniejszym chociaz kilka razy bylem w Dzwirzynie i tez bylo przyjemnie.

Słyszałem tylko z opowieści że jest grubo a teraz mam już jakiś obraz :przebiegly:

Łeby już więcej nie odwiedzę bo nudą wieje :thumbdown: A Sopot ktoś odwiedzał?? Tyle wiem że jest drogo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Sopot ktoś odwiedzał?? Tyle wiem że jest drogo :decayed

W Sopocie nie będziesz się nudził, ale to zatoka,a ludzi jak pszczół w ulu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Sopot ktoś odwiedzał?? Tyle wiem że jest drogo :decayed

Ludzi full i drogo aaa i zapomniałem wspomnieć że jeśli będziesz chciał wejść na molo to wstań o 9 i idź zajmij dwugodzinną kolejkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak nad polskie morze juz wiecej nie pojade... wszedzie dziki tłum :)

jak nie pasuje Ci dziki tłum przyjezdzaj nad morze w styczniu albo w lutym :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak nad polskie morze juz wiecej nie pojade... wszedzie dziki tłum :)

jak nie pasuje Ci dziki tłum przyjezdzaj nad morze w styczniu albo w lutym :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wtedy masz prawdziwe miasto widmo :> :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jako dziecko jeżdziłem z rodzicami do Międyzdroji ,Jestem dorosły mam własną rodzinę i od kilku lat znowu jeżdżę do Międzyzdroji.Ludzie narzekają na tłum ludzi ,bez przesady za ten klimat który tam panuje nie zwracam uwagi na to.Mamy tam stałą kwaterę za dobrą cenę i jesteśmy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Władysławowo duże miasto wszędzie blisko :) w tym roku jadę tam w sierpniu 9 raz z kolei :good:

...dokładnie też polecam można i wypocząć i sie zabawić :good: polecam rybke w porcie :cool1:

Musti też lece w sierpniu może sie stykniemy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Władysławowo duże miasto wszędzie blisko :) w tym roku jadę tam w sierpniu 9 raz z kolei :good:

...dokładnie też polecam można i wypocząć i sie zabawić :good: polecam rybke w porcie :cool1:

Musti też lece w sierpniu może sie stykniemy :>

Rybka w porcie na wypasie najlepsza a co do sierpnia to ja będę od 6-15 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...