Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] Alfa mej Zonki i krotki filmik z modow


olorob2

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszcza tu moje male dzielo ktore wykonalem na aucie mej zonki by jezdzilo jej sie lepiej i wygodniej,zamieszczam tu krotki filmik z prac ktore wykonalem przy Alfie 156 1.8TwinSpark.

http://www.youtube.com/user/klajtekkk19#p/a/u/0/0UcdVAagsO4

Mozna tez obejrzec tez krotki filmik z malego spotu 3 aut z naszego miasteczka wtym pieknej Audiczki A4 B7 3.0 TDi Quuatro z 2006 roku.

http://www.youtube.com/user/klajtekkk19#p/a/u/1/pnI-Zs6fUVs

A tu kilka fotek naszych furek.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6fd3784b30703f06.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5bc7edd9dbf51d0c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01401f112f27b6a6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na TwinSparki, rozrząd co 30tkm trzeba robić, by spokojnie spać :blink:

Ale wygląd :kox:

Mój brat ma taką, tylko 2.5 V6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem identyczna,a co do rozrzadu to co 60 tys

Tyle mówi serwis, natomiast potrafią się zrywać już przed tym dystansem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam to serwis mowil co 90 tys.Wiem ze z tym jest problem ale jak pamietam ty nie byl polecany pasek conti,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Alfy to ładne samochody, ale jakościowo to przepaść w porównaniu do Audi. Nawet Kia i Hyundai biją na głowę Alfe Romeo pod względem jakości. Obie marki na przestrzeni ostatnich kilku lat zrobiły ogromny postęp jakościowy. Także pod względem designu i ergonomi. Wystarczy spojrzeć na Hyundai'a Equus czy Genesis, że to piękne samochody i znacznie tańsze od niemieckich rywali. W końcu w Polsce nowe samochody są jedne z najdroższych w Europie..., a to dzięki wspaniałym rządzącym... Później się dziwią, że w Polsce liczba sprzedanych nowych samochodów ciągle spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Alfy to ładne samochody, ale jakościowo to przepaść w porównaniu do Audi. Nawet Kia i Hyundai biją na głowę Alfe Romeo pod względem jakości.

do Audi fakt brakuje AR , ale tym, że Kia i Hyundai biją ją na głowę to chyba trochę przesadziłeś, w domu były dwie 166 jedna z 1999r później wymieniona na nowszą z 2004 i jakościowo naprawdę było to bardzo dobre auto, i na pewno lepsze niż Kia i Hyundai (nic im nie ujmując bo naprawdę to są dobre auta i w ostatnich latach zrobiły duży postęp) ale jak dla mnie to do AR im trochę brakuje, w jakości plastyków i spasowania materiałów.

co do TS to jak się dba tak się ma, pierwsza była 2.0 TS i w momencie wymiany miała prawie 300kkm przejechane bez awaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Alfy to ładne samochody, ale jakościowo to przepaść w porównaniu do Audi. Nawet Kia i Hyundai biją na głowę Alfe Romeo pod względem jakości. Obie marki na przestrzeni ostatnich kilku lat zrobiły ogromny postęp jakościowy. Także pod względem designu i ergonomi. Wystarczy spojrzeć na Hyundai'a Equus czy Genesis, że to piękne samochody i znacznie tańsze od niemieckich rywali. W końcu w Polsce nowe samochody są jedne z najdroższych w Europie..., a to dzięki wspaniałym rządzącym... Później się dziwią, że w Polsce liczba sprzedanych nowych samochodów ciągle spada.

Kolego - a czy miałeś kiedyś AR, że się tak wypowiadasz :shocked: :shocked:, bo chyba się z choinki urwałeś i mocno walnąłeś o glebę :>

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nigdy nie mieli, albo im koledzy naopowiadali. Trzeba dbać o swoje auto i taka jest prawda.

Skoro porównujesz najnowsze Hyundai'e czy KIA, to którego wg Ciebie odpowiednikiem są modelu AR ?? Nie sądzę, żeby były zbliżone jakościowo.

Co do przepaści jak to określiłeś w stosunku do Audi., to jak podsumować model A6C6 i kolejny wypust - po śmiesznych zmianach stylistycznych, bo jak dla mnie to one zbytnio się od siebie nie różnią :>

Polemizować zawsze można - najlepiej podpierając się rzeczowymi dowodami.[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 13:04_________________________________________________A do autora - po co 2 takie same tematy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem Alfy Romeo i nawet za darmo bym jej nie chciał poza jednym modelem 8C. Sąsiad miał Alfe Romeo 159 z 2007 czy 2008 roku "nową" z salonu przez ok. 6 mięsiący i po tym okresie sprzedał ten samochód, bo więcej spędzał czasu w ASO niż nią jeździł i kupił sobie BMW X3. Tam gdzie byłem tzw. w Libii była Alfa Romeo 166 i z też więcej czasu spędzała w warsztacie niż na drodze. Ostatnio to całe zawieszenie było do wymiany :rolleyes:.

Proszę bardzo Hyundai Genesis:

Hyundai-Genesis_2009_photo_01.jpg

Hyundai-Genesis_2009_photo_09.jpg

Hyundai-Genesis_2009_photo_13.jpg

Hyundai-Genesis_2009_photo_17.jpg

Hyundai-Genesis_2009_photo_07.jpg

Hyundai-Genesis_2009_photo_19.jpg

Hyundai-Genesis_2009_photo_1b.jpg

Hyundai-Genesis_2009_photo_1d.jpg

Hyundai-Genesis_2009_photo_1c.jpg

Hyundai-Genesis_2009_photo_1a.jpg

Hyundai Equus:

hyundaiequus1.jpg

hyundaiequus2.jpg

hyundaiequus3.jpg

hyundaiequus4.jpg

hyundaiequus5.jpg

hyundaiequus6.jpg

To są przykłady, że Hyundaie potrafią być pięknymi samochodami i równocześnie bardzo dobrze wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Arek, że Hyundai potrafi zrobić dobre auto - te co pokazałeś, to majstersztyk w ich wykonaniu :good: Mam nadzieję, że będą się sprawować równie dobrze, jak wyglądają.

Napisałem, że niestety nie ma ich do czego ze stajni AR porównać, bo AR nie robi zwyczajnie takich gondoli.

Apropo awaryjności - sąsiad ma AR 156 1,9 jtd - chyba już z 6 lat nią śmiga i nic kompletnie nie robi poza wymianą (nawet chyba przedwczesną) płynów i pasków wszelkiego rodzaju. Auto jest zwyczajnie jak nówka, więc to zależy od egzemplarza i traktowania uważam.

Zresztą, co za różnica, jak i tak ktoś mu zarzuci, że to szajs i mega awaryjne auto. Tak się niestety utarło - podobnie jak z BLB i 2,5 tdi w Audi.

Kuzyn mieszka w Niemczech, zarabia kasy sporo, a mimo to jeździ Hyundai'em, bo powiedział, że nie ma dla niego wygodniejszego i mniej awaryjnego auta, a za znaczek płacił nie będzie :naughty: Śmiga chyba teraz Sonatą z motorem V6 bodajże i słowa złego nie powie, a ma chyba 4 auto z tej stajenki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...