Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?udi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. masz racje tylko dorwac zderzak od Esy i dostać fakture
  2. co Ty duży strzał to nie był o błotniki się odbiliśmy
  3. w sumie też fakt tylko, wiesz waham się też bo zderzak mocno uszkodzony nie jest i nadaje się do naprawy
  4. no właśnie to jest ten problem ze moze to potrwac co prawda mam od nich auto zastępcze nowego hyundai i40 wiec wolałbym juz jezdzic swoim autem , ale wolałbym auta nie robić puki sprawa z PZU nie jest zakończona
  5. koledzy miałem kolizje i pokrycie strat idzie z oc sp;rawcy czyli PZU.moje uszkodzenia to maska zderzak lampa błotnik pas przedni strefa zgniotu wkład lusterka, felga opona, puszka filtra pow. moje auto to a4 lift z tym żę jest zamontowany zderzak od S4 i na xenach. a te pajace zderzak wyliczaja mi zwykły polift w zamienniku za 232zł z firmy polcar a lampę za 250zł smiech na sali. napisałem odwołanie byłem u rzeczoznawcy który wycenił straty na większa sumę. ale PZU upiera się przy swoim. macie może jakieś pomysły?
  6. witam kolego lędzwie nie sa pompowane nie ma czegoś tam takiego jak balon czy coś ,jest tylko plastykowa płyta która naciska na oparcie i lędzwie sa bardziej wypchnięte jest tam linka i 4 sprężynki zahaczone na coś takiego jak siatka z drutów
  7. Witam czy orientuje się ktoś jak powinny być podłączone przewody paliwa w zbiorniku? pytam ponieważ zakupiłem A4 w quattro i ktoś wyciągnął pompę paliwa i rozłączył wszystkie przewody w zbiorniku być może ze jeden przewód jest przecięty i teraz nie mogę dojsc do ładu jak to powinno być złożone. prosłbym kogoś o pomoc.
  8. Witam koledzy co sądzicie o tej aukcji??? http://moto.allegro.pl/oryginalne-wahacze-lemforder-audi-skoda-passat-i2122582559.html
  9. no tak a niby kasa z paliwa idzie na drogi.
  10. nie beke sobie robie ale coś z tym trzeba zrobic bo robi się coraz gorzej oni obywateli wyniszczają ale fakt taki ze wrócą lata 90 gdzie zaczną się kradzieze aut to wszystko powróci bo obywatel zeby przeżyc bedzie musiał kombinowac.(szara przykra prawda) Ale co do tego protestu to fakt najbardziej ucierpią pracownicy firm kurierskich. ale warto spróbować. gdyby był taki protest w moim rejonie znalazło by się trochę ludzi.
  11. hmm a może by tak zacząć kraść ... dobrze wiemy ze rząd nie lubi konkurencji
  12. tak bo między kombiakiem a sedanem jest róznica zagłebienia przy klapie pierwsze foto to sedan. drugie foto to kombi
  13. Aha to troche jest kasy ale jesli dobre to warto spróbować pytam bo czaje sie na nowe klocki i tarcze oraz chce srobić swap hamulców
  14. sorka ale z tego ca ja tu widze to ten zderzak na zdjęciu jest od sedana a nie od avanta
  15. no i to mnie zastanawiało ponieważ sa opisy tych kloców ATE ceramic ze nie pylą dłuzsza zywotnosc ale nigdzie nie jest opisane o skutecznosci hamowania a te FDSP to takie dobre? orientujesz się moze jaka cena

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.