-
Problem z Pzu
masz racje tylko dorwac zderzak od Esy i dostać fakture
-
Problem z Pzu
co Ty duży strzał to nie był o błotniki się odbiliśmy
-
Problem z Pzu
w sumie też fakt tylko, wiesz waham się też bo zderzak mocno uszkodzony nie jest i nadaje się do naprawy
-
Problem z Pzu
no właśnie to jest ten problem ze moze to potrwac co prawda mam od nich auto zastępcze nowego hyundai i40 wiec wolałbym juz jezdzic swoim autem , ale wolałbym auta nie robić puki sprawa z PZU nie jest zakończona
-
Problem z Pzu
koledzy miałem kolizje i pokrycie strat idzie z oc sp;rawcy czyli PZU.moje uszkodzenia to maska zderzak lampa błotnik pas przedni strefa zgniotu wkład lusterka, felga opona, puszka filtra pow. moje auto to a4 lift z tym żę jest zamontowany zderzak od S4 i na xenach. a te pajace zderzak wyliczaja mi zwykły polift w zamienniku za 232zł z firmy polcar a lampę za 250zł smiech na sali. napisałem odwołanie byłem u rzeczoznawcy który wycenił straty na większa sumę. ale PZU upiera się przy swoim. macie może jakieś pomysły?
-
pompowane lędźwie - skrzypi
witam kolego lędzwie nie sa pompowane nie ma czegoś tam takiego jak balon czy coś ,jest tylko plastykowa płyta która naciska na oparcie i lędzwie sa bardziej wypchnięte jest tam linka i 4 sprężynki zahaczone na coś takiego jak siatka z drutów
-
zbiornik paliwa w quattro
Witam czy orientuje się ktoś jak powinny być podłączone przewody paliwa w zbiorniku? pytam ponieważ zakupiłem A4 w quattro i ktoś wyciągnął pompę paliwa i rozłączył wszystkie przewody w zbiorniku być może ze jeden przewód jest przecięty i teraz nie mogę dojsc do ładu jak to powinno być złożone. prosłbym kogoś o pomoc.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam koledzy co sądzicie o tej aukcji??? http://moto.allegro.pl/oryginalne-wahacze-lemforder-audi-skoda-passat-i2122582559.html
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
no tak a niby kasa z paliwa idzie na drogi.
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
nie beke sobie robie ale coś z tym trzeba zrobic bo robi się coraz gorzej oni obywateli wyniszczają ale fakt taki ze wrócą lata 90 gdzie zaczną się kradzieze aut to wszystko powróci bo obywatel zeby przeżyc bedzie musiał kombinowac.(szara przykra prawda) Ale co do tego protestu to fakt najbardziej ucierpią pracownicy firm kurierskich. ale warto spróbować. gdyby był taki protest w moim rejonie znalazło by się trochę ludzi.
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
hmm a może by tak zacząć kraść ... dobrze wiemy ze rząd nie lubi konkurencji
-
[B5 AFN] Czy pasuje ten zderzak??
tak bo między kombiakiem a sedanem jest róznica zagłebienia przy klapie pierwsze foto to sedan. drugie foto to kombi
-
[B5 AJL] Jakie klocki hamulcowe na przód?
Aha to troche jest kasy ale jesli dobre to warto spróbować pytam bo czaje sie na nowe klocki i tarcze oraz chce srobić swap hamulców
-
[B5 AFN] Czy pasuje ten zderzak??
sorka ale z tego ca ja tu widze to ten zderzak na zdjęciu jest od sedana a nie od avanta
-
[B5 AJL] Jakie klocki hamulcowe na przód?
no i to mnie zastanawiało ponieważ sa opisy tych kloców ATE ceramic ze nie pylą dłuzsza zywotnosc ale nigdzie nie jest opisane o skutecznosci hamowania a te FDSP to takie dobre? orientujesz się moze jaka cena
?udi
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta