-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
a pracuje na orlenie i akurat mam w niedziele zmianę :/
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
witam sprzedałem w końcu autko http://allegro.pl/show_item.php?item=692996704 i kupiłem Audi Coupe 2,3 kiedy następny spocik ??
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
ile było osób na spocie ja zajechałem gdzieś o 15.40 na Kaufland i nikogo nie było
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
ja nie wiem czy będę na spocie ponieważ jest wesele 28 i robię za kierowce
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
ja jestem chętny na spota
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Quattro występowało tylko w Audi betka ładna kiedy będzie jakiś spot ??
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
ja jestem za i tak nie ma co robić fela fajna podoba mi się jeśli chodzi o rozmiar do 17 tansze opony a 18 nie na nasze drogi
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
witam ja się chyba pojawię taka piękna pogoda na spota
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
my za późno przyjechaliśmy
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
przyłączam się bo i tak będę się nudził w domu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam ja możne się pojawię moja audi 80 :> v pozdrawiam
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
witam spocik był spoko czekamy na następnego spota to zajedziemy 80 B-drei Pozdrawiam
-
[INNE] Audi RS6 Avant 2008
kosmos :> ładne auto 10 cylindrów w turbo robi swoje najmocniejszy silnik audi mogę zapytać jakie masz spalanie ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i pozdrawiam jestem tu nowy i posiadaczem Audi 80 B3 quattro z silnikiem 1,8 95KM trochę mało ale zmiana auta już niedługo
Kane-Audi80
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta