Witam.
Pękła sprężyna lewy tył, auto troszkę usiadło ale nie widać przechylenia na jedną stronę. Czy muszę wymieniać obie sprężyny i czy mogę przejechać jeszcze autem w takim stanie 100km?
Witam. Podczas jazdy nagle zaczęło coś wyć (myślę że to pompa od wspomagania), po chwili znikło wspomaganie. Gdy sie zatrzymałem zajrzałem pod maskę po prawej stronie silnika pod mokra cała komora i brak płynu od wspomagania w zbirniczku. Jaka przyczyna?[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:20_________________________________________________Sprawa się rozwiązała przetarty wąż gumowy który idzie do maglownicy.