Treść opublikowana przez gumbas
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
Witam Szanownych Kolegów, Z racji tego, że moja turbina dycha ostatkiem sił chciałbym Was prosić o pomoc. Jaka turbina będzie pasować do AFN i jaki zakład/sprzedawcę polecacie u którego można zakupić turbinkę. Pozdrawiam, Tomek
-
[B5 AFN] Problem z doładowaniem
Dziekuję za odpowiedzi. Postaram się w najbliższym czasie zrobić logi i wtedy powrócimy do tematu. Pozdrawiam, Tomek
-
[B5 AFN] Problem z doładowaniem
A macie namiary na kogoś z Wa-way/Ząbek/Zielonki kto może zrobić logi?
-
[B5 AFN] Problem z doładowaniem
Witam, Tylko mnie nie pałujćie mówiąc, że to już było Wtróciłem dzisiaj z trasy i zauważyłem taki objaw. Do 2800 obrotów auto ciągnie jak żyleta, a powyżej się coś zawiesza i auto staje w miejscu. Podejrzewam, że to turbina. Miałem ją jakieś 15 tys temu czyszczoną. Czy taki objaw oznacza regenrację turbiny? Czy może coś innego trzeba sprawdzić? Bardzo proszę was o poradę i info gdzie w Wa-wie mogę coś takiego naprawić. Pozdrawiam, Tomek
-
[B5 AFN] Czujnik otwartych drzwi i maski
Ja też mam ten sam problem. Mam pełny FIS, po otwarciu drzwi swiatało mi się zapala, ale na FIS nie mam informacji. Może ktoś z kolegów wie co może być przyczyną. Może to problem ze sterownikiem??
-
[B5 AFN] Jak określa się wymianę rozrządu w historii auta z ASO?
Hmm - o tym nie wiedziałem - czy ona jest widoczna po podniesieniu klapy silnika, trzeba coś odkręcać? Proszę o wyrozumiałość, bo się w ogóle nie orientuje w tej materii Pozdrawiam, Tomek
-
[B5 AFN] Jak określa się wymianę rozrządu w historii auta z ASO?
Witam, Posiadam historię auta z ASO (serwisowane w Niemczech), ale niestety mam problem w określeniu kiedy był wymieniany rozrząd. Czy ktoś z Was wie jak po niemiecku oznacza się wymianę rozrządu, może ktoś posiada kody itp. - być może taka wymiana kryję się pod pozycją pracy - ale niestety nic nie znalazłem w google. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję, Tomek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadaczy a4