Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gumbas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gumbas

  1. Witam Szanownych Kolegów, Z racji tego, że moja turbina dycha ostatkiem sił chciałbym Was prosić o pomoc. Jaka turbina będzie pasować do AFN i jaki zakład/sprzedawcę polecacie u którego można zakupić turbinkę. Pozdrawiam, Tomek
  2. Dziekuję za odpowiedzi. Postaram się w najbliższym czasie zrobić logi i wtedy powrócimy do tematu. Pozdrawiam, Tomek
  3. A macie namiary na kogoś z Wa-way/Ząbek/Zielonki kto może zrobić logi?
  4. Witam, Tylko mnie nie pałujćie mówiąc, że to już było Wtróciłem dzisiaj z trasy i zauważyłem taki objaw. Do 2800 obrotów auto ciągnie jak żyleta, a powyżej się coś zawiesza i auto staje w miejscu. Podejrzewam, że to turbina. Miałem ją jakieś 15 tys temu czyszczoną. Czy taki objaw oznacza regenrację turbiny? Czy może coś innego trzeba sprawdzić? Bardzo proszę was o poradę i info gdzie w Wa-wie mogę coś takiego naprawić. Pozdrawiam, Tomek
  5. Ja też mam ten sam problem. Mam pełny FIS, po otwarciu drzwi swiatało mi się zapala, ale na FIS nie mam informacji. Może ktoś z kolegów wie co może być przyczyną. Może to problem ze sterownikiem??
  6. Hmm - o tym nie wiedziałem - czy ona jest widoczna po podniesieniu klapy silnika, trzeba coś odkręcać? Proszę o wyrozumiałość, bo się w ogóle nie orientuje w tej materii Pozdrawiam, Tomek
  7. Witam, Posiadam historię auta z ASO (serwisowane w Niemczech), ale niestety mam problem w określeniu kiedy był wymieniany rozrząd. Czy ktoś z Was wie jak po niemiecku oznacza się wymianę rozrządu, może ktoś posiada kody itp. - być może taka wymiana kryję się pod pozycją pracy - ale niestety nic nie znalazłem w google. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję, Tomek
  8. Witam posiadaczy a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.