Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzychuksk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzychuksk

  1. Z wszystkich kratek dmucha jednakowo. Sprawdze to co piszecie i dam znać co i jak
  2. Witam! Mam problem z autkiem, dmucha mi calu czas gorące powietrze czy jest ustawione na 18C czy na 24C leci takie samo. Był podpinany pod kompa ale błędów żadnych nie ma, zrobione też nastawy podstawowe i nic nie pomaga. Proszę o pomoc jak się za to zabrać
  3. Witam! Ja wczoraj też odpiąłem wtyczkę od skrzyni biegów i szarpanie ustało. Teraz muszę tylko zlokalizować ten kabel i go przeciąć. Auto mam z 96r silnik 1Z czy to będzie ten sam kolor przewodu co u kolegów czyli biało- niebieski? Proszę o pomoc
  4. chce je kupić i założyć u siebie, tylko nie wiem jak z tym górnym mocowaniem. wolałbym nic nie rozbierać tylko wyjąć stare i założyć drugie
  5. Witam! czy pasują tylne amortyzatory od polifta z 2000r do a4 z 1996r. Mam zamiar je kupić tylko nie wiem czy będą pasowały.
  6. dziś kupiłem używany parownik na szrocie i teraz pytanie czy jest jakaś możliwość żeby go sprawdzić czy jest szczelny zanim go założe do auta?
  7. Witam! Mam do wymiany parownik klimatyzacji i chciałbym zapytać czy kupować nowy parownik czy może być używany. Prosiłbym o numer tej części. Z góry dzięki
  8. auto mam z klimatronikiem
  9. Dalszy problem z ogrzewaniem, otóż jak ustawie temp na H1 to grzeje dobrze a jak zmniejsze temp zaczyna leciec chłodne powietrze. Niewiem co z tym zrobic
  10. Dzieki wielkie za info. Zaraz biorę sie do roboty[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 11:13_________________________________________________wczoraj odpowietrzyłem auto. Najpierw poszła bańka powietrza a póżniej płyn. Jednak z ogrzewaniem nadal jest problem. Jedno co zauważyłem to że układ nie trzyma ciśnienia ponieważ odkręcając korek od zbiorniczka nie było psyknięcia. Czy to może być przyczyną?
  11. Witam! Mam problem z ogrzewaniem, gdy auto jest zimne i sie nagrzewa do 90C to leci cieple powietrze, natomiast jak osiągnie 90C to zaczyna lecieć chłodne powietrze. Proszę o pomoc bo nie wiem co z tym zrobić. Dzięki
  12. klima była nabijana miesiac temu, wszystko było wporządku a teraz zaczeła słabiej chłodzic, wentylator od klimy chodzi ale tylko na pierwszym biegu, przedtem załaczal sie na drugi bieg i klima ładnie chłodziła
  13. od pewnego czasu klima słabo chłodzi zauwazylem ze wentylator nie wlacza sie na drugi bieg. Czy to moze byc powodem słabego chłodzenia
  14. witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.