Treść opublikowana przez krzychuksk
-
Leci gorące powietrze
Z wszystkich kratek dmucha jednakowo. Sprawdze to co piszecie i dam znać co i jak
-
Leci gorące powietrze
Witam! Mam problem z autkiem, dmucha mi calu czas gorące powietrze czy jest ustawione na 18C czy na 24C leci takie samo. Był podpinany pod kompa ale błędów żadnych nie ma, zrobione też nastawy podstawowe i nic nie pomaga. Proszę o pomoc jak się za to zabrać
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Witam! Ja wczoraj też odpiąłem wtyczkę od skrzyni biegów i szarpanie ustało. Teraz muszę tylko zlokalizować ten kabel i go przeciąć. Auto mam z 96r silnik 1Z czy to będzie ten sam kolor przewodu co u kolegów czyli biało- niebieski? Proszę o pomoc
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
chce je kupić i założyć u siebie, tylko nie wiem jak z tym górnym mocowaniem. wolałbym nic nie rozbierać tylko wyjąć stare i założyć drugie
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
Witam! czy pasują tylne amortyzatory od polifta z 2000r do a4 z 1996r. Mam zamiar je kupić tylko nie wiem czy będą pasowały.
-
[B5 1Z] Parownik
dziś kupiłem używany parownik na szrocie i teraz pytanie czy jest jakaś możliwość żeby go sprawdzić czy jest szczelny zanim go założe do auta?
-
[B5 1Z] Parownik
Witam! Mam do wymiany parownik klimatyzacji i chciałbym zapytać czy kupować nowy parownik czy może być używany. Prosiłbym o numer tej części. Z góry dzięki
-
[B5 1Z] Ogrzewanie przestaje działać
auto mam z klimatronikiem
-
[B5 1Z] Ogrzewanie przestaje działać
Dalszy problem z ogrzewaniem, otóż jak ustawie temp na H1 to grzeje dobrze a jak zmniejsze temp zaczyna leciec chłodne powietrze. Niewiem co z tym zrobic
-
[B5 1Z] Ogrzewanie przestaje działać
Dzieki wielkie za info. Zaraz biorę sie do roboty[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 11:13_________________________________________________wczoraj odpowietrzyłem auto. Najpierw poszła bańka powietrza a póżniej płyn. Jednak z ogrzewaniem nadal jest problem. Jedno co zauważyłem to że układ nie trzyma ciśnienia ponieważ odkręcając korek od zbiorniczka nie było psyknięcia. Czy to może być przyczyną?
-
[B5 1Z] Ogrzewanie przestaje działać
Witam! Mam problem z ogrzewaniem, gdy auto jest zimne i sie nagrzewa do 90C to leci cieple powietrze, natomiast jak osiągnie 90C to zaczyna lecieć chłodne powietrze. Proszę o pomoc bo nie wiem co z tym zrobić. Dzięki
-
[B5 1Z] Słabo chłodzi klimatyzacja
klima była nabijana miesiac temu, wszystko było wporządku a teraz zaczeła słabiej chłodzic, wentylator od klimy chodzi ale tylko na pierwszym biegu, przedtem załaczal sie na drugi bieg i klima ładnie chłodziła
-
[B5 1Z] Słabo chłodzi klimatyzacja
od pewnego czasu klima słabo chłodzi zauwazylem ze wentylator nie wlacza sie na drugi bieg. Czy to moze byc powodem słabego chłodzenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich