Treść opublikowana przez killer2000
-
Spociki Łódzkie
ja z widzewa [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 18:02_________________________________________________na wpół z dąbrową bo sie własnie remontuje tam
-
Spociki Łódzkie
ja nie a tak wogóle to z jakich dzielni w łodzi jestescie
-
Spociki Łódzkie
ja mialem wczoraj o 19 zjebane nauki przed małzeńskie musze chodzić bo narzeczona mi oko podbije :> ale mysle ,że nastepnym razem bedzie git[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 12:27_________________________________________________102str [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 12:28_________________________________________________idziemy jak przecinaki
-
Spociki Łódzkie
ciekawe czy nadejdzie taki dzien ,że 10 osób sie zjedzie na spocika
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dobry filmik opowiem wam coś a propo panienek za kółkiem siedze sobie ostatnio pod mcdonaldem i wcinam big maca i puka do mnie blondynka w okno i mówi tak "czy mógłby pan mi odblokować kierownice bo sie zablokowała" popatrzyłem sie na nią jak na kretyna i jej odblokowałem polew miałem nieziemski przy tym :polew:
-
Spociki Łódzkie
odrazu wysyłam moze jak wysle do 40 osób to bede miał 100 zł do wykorzystania
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak byscie chcieli jakies bledy sprawdzic czy cos w aucie to ja mam programik tylko bateria w laptopie mi 5 minut trzyma także źródło prądu by sie też przydało gdzieś blisko pozdro
-
Spociki Łódzkie
ciekawe czy jakis spocik dojdzie do skutku
-
Spociki Łódzkie
po robocie dłubie przy autach dorywczo Błasiak jezdzi jeepem cherookie zielonym nie raz mi w zawiasie cos wymieniał
-
Spociki Łódzkie
ja tam zawsze autoo naprawiam u ziomusia Łukasza B[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 14:27_________________________________________________znasz moze
-
Spociki Łódzkie
do bartek 1605 czy ty mieszkasz w kalino obok rzgowa
-
Spociki Łódzkie
i love air bag http://www.umnet.com/pic/diy/theme/3b965936-3fb6.jpg
-
Spociki Łódzkie
http://www.starsclub.pl/pliki/zdjecia/full/i_45e0b6a48e8a7.jpg to jedziemy z koksem
-
Spociki Łódzkie
jest tak zimno, że niema co sie spotykać jak sie cieplej zrobi to zrobimy jakiś mega zlot[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 12:23_________________________________________________a propo cycków to widziałem niezłe dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
panowie mozecie adminami zostać
-
Spociki Łódzkie
oj niewychodza a pozatym ta pogoda no i lód na szybach odechciewa sie wychodzenia z domu
-
Spociki Łódzkie
szcześliwego nowego roku
-
Spociki Łódzkie
trzeba wymienić wezyk albo tasma izolacyjna i narazie powinno wystarczyc do wymiany
-
Spociki Łódzkie
ngk są ponoć naj naj takie mam u siebie i jest luzik
-
Spociki Łódzkie
wesołych świąt audiomaniacy :>
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
moje 1.8T pali po miescie 12 literków ale jak jezdze eko, hamuje biegami itp. to nawet 10 literków wciągnie takze luzik jest nie ma tragedii
-
Spociki Łódzkie
uu mamy juz 76 stronke jeszcze troche i setna bedzie
-
Spociki Łódzkie
czarno o widze niemozemy sie na spota spotkać a co dopiero warszawa