Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sprzedam A6 C6 2007 2.0 TFSI 170 PS dodatkowo daję kilka faktur VAT i chyba też sprzedam A4 B7 2006 2.0 TFSI 200 PS tu nie daję faktur ale jest fajna zmiotka do śniegu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ej.. Panowie ja myślałem że wy miastowe chłopaki jesteście. Takie jak D4NTE-ego (nawiasem mówiąc łączę się w bólu) z przecierką na błotniku i tak żeby jeszcze 100-wa została w portfelu ej.. no ale takie suczki to tylko Boski wyławia. Jak chce się coś zarobić to trzeba coś zaryzykować a nie przyjechać na kołach i prysnąć i błotnik. Nie takie bomby robiłem ten to jak da mnie kosmetycznie dostał. Najgorsza to ta mulda tylnego prawego błotnika . Reszta do ogarnięcia. Czemu jaśki nie wyszły ? bo to właśnie świadczy o tym , że bomby nie było tylko potańcował i się poobijał. Nie spotkałem się żeby w niemcowni handlarz na placu jaśki i deskę na sztukę montował i prostował wielowachacz bo to robota głupiego. I jeszcze jedno ja liczę akcyzę od kwoty z oferty a wiadomo że jak chcesz to ci wystawi FV i pewnie na 30 tyś eur i to u nas na UC przeleci więc akcyza zamiast ok. 55 koła może być powiedzmy 25 koła i masz kolejne 30 koła na spinki Bez dwóch zdań wolałbym jeździć nie bitym ale jak się nie ma co się lubi...... poza tym nie wiem czy wolałbym upalanego dwulatka powiedzmy z X ilością lanczów z pod świateł którego bez przygód pewnie ze świecą szukać , czy taką do zrobienia ale jeszcze pewnie pachnącą w środku i jeszcze nie skatowaną bo RS6 się nie kupuje żeby do Lidla jeździć. Ktoś jak kupi i zrobi po bożemu to się będzie cieszył i jeszcze mu sporo kasy zostanie w kieszeni takie moje zdanie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm..... mówisz , że RS6 2017r z przebiegiem 17 tyś. idzie już kupić za 4 stówy brutto........... to ja proszę dwa Widać że tańcowało po drodze. Te obydwa narożniki wyglądają na ślady od band a koło widać poszło od krawężnika i nie wydaje mi się żeby była trgedia. RS6 ma kersa i na pewno to on łyknął całą energię. Te 400 tyś to już na grubo liczone bo po akcyzie wychodzi 360tyś więc 40 dychy to duży zapas a najtańsze jakie widziałem u nas w kraju to trzeba dać 500tyś brutto więc stówka to chyba dobry upust. Nie mówię , że to złoty strzał ale cena wychodzi ciekawa jak za ten rocznik.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.unfallauto-ankauf-berlin.de/boerse/user/ahf/detail/detail.php?user=ahf&AutoID=180033&lang=de dobry mientus liczę tak na gotowo max 4 stówy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest już konfigurator na nowe A7. Potwierdziło się , że w ofercie będzie na razie tylko jeden motor 3,0TFSI Moja konfiguracja 460 tyś zł tyle w poprzedniej wersji kosztowała wersja competition gdzie nie było już co wybierać z konfiguratora (wybrałem opcje mniej więcej to co w mojej) Gdybym wziął pełnego B&O i matrix-y laserowe to by dobiło do 500tyś Trochę ich ponosi z tymi cenami ale nie ulega dyskusji , że środek miażdży jądra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no co zrobisz jak nic nie zrobisz....... taka była na placu ważne , że mam blisko stację na Makuszyńskiego obok MPK więc jest spoko a gaz tani jak borszcz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zrealizowałem portfel z bitcoin-ów no co było zrobić. Mam info , że po nowym roku bańka pierdyknie więc trzeba było realizować zyski żeby nie zostać z bitkupą w gaciach. Teraz inwestuje w lead coin-y bo to pójdzie jak wostok w kosmos po nowym roku. Sprawdzone info od ojca prajmera mateusza.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dzisiaj dokupiłem jeszcze 0,3 bita bo jest dobry trend
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tej kubusiu puchatku idz se sprawdz co tam ci zostalo w garnuszku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie miałeś przypadkiem 'klubowicza' przed zakupem bo widzę że jesteś obecnie pasjonat ciekawe łaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
możesz już dzisiaj go spokojnie odstrzelić minister szyszka ci pozwala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak ci to wczoraj kolega zasugerował było połknąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tu widzę wschodzącą gwiazdę ciętej riposty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja już zamówiłem na aliexpress
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
im nie sprzedasz oni kupują tylko na bazarku od chłopa z pod grójca nie pryskane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to kórak jednak be
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem co napisać bo nadal jestem w szoku po seansie Jest tu jakiś Mirosław ? Jeśli tak to niech da znać bo mam dla niego ważną wiadomość.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale na przegrychę może być kebab z sosem dla torreadora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak dla mnie SOK Z BANANA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdążysz doszlifować język
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby ktoś szukał http://allegro.pl/kola-felgi-22-cali-audi-q7-sq7-nowy-model-4m0-i6979309633.html?utm_source=notification&utm_medium=PLfavouriteQueriesV2&utm_campaign=obserwowane_wyszukiwania&utm_content=KOŁA FELGI 22 CALI AUDI Q7 SQ7 NOWY MODEL 4M0#thumb/5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kodowanie musi być bo inaczej nie będzie ładowało właściwie nowego aku. Ja to miałem u siebie w A6. Kupiłem na wypasie aku Boscha (żeby był na lata ) i się okazało , że w kodowaniu sterownika akumulatora (61 - Battery Regulationanie ) nie ma go w wykazie tj. nie przyjmowało mi kodu z nalepki która była na akumulatorze pomimo tego , że aku było o tej samej pojemności jak stary. Trwało to jakiś czas zanim w necie namierzyłem kod na który mi w końcu wkodowało ten akumulator. Do póki tego nie zrobiłem akumulator cały czas był nie doładowany. Wystarczyło , że pograłem radiem na postoju tak z 15 min. i zaraz wywalało komunikat że BATTERY LOW. Dlatego tak jak Edraven napisał kodowanie ma znaczenie. Szarpej po co ty kombinujesz ? Kupuj takie aku jakie miałeś bo i tak ci nic dużo mocniejszego nie naładuje twój alternator który masz fabrycznie pod taką konfiguracje jak auto wyszło z fabryki. Jeśli miałeś bide to masz bidny alternator jeśli miałeś wypas to i masz grubszy alternator a co za tym idzie i aku. To alternator pośrednio poprzez sterownik akumulatora decyduje o tym co jest w stanie szybko naładować . Owszem możesz sobie założyć i nawet 150Ah ale to naładuje może wtedy jak postawisz auto na całą noc z włączonym motorem i wyłączonym wszystkim co się da. Alternator musi mieć wydajność prądową która jest w stanie obsłużyć wszystko co masz w aucie i jeszcze z zapasem dla ładowania aku. Ja jak kupowałem kilka lat temu aku to zrobiłem błąd bo nie sprawdziłem sobie wcześniej na forum A6-stek jakie firmy i modele aku bez problemu przyjmuje sterownik i przez to miałem takie klocki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee..... sie Szarpej szarpnął srebrna z czarnym ryjem zawsze dużo lepiej wygląda