Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mówiłeś , że masz taką powłokę , że mucha nie siada ściemniaczu tylko zabierz baniak z wodą co byś miał czym klocki gasić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No dzisiaj jechałem obok i widziałem że jest już otwarte miałem nawet w drodze powrotnej sobie śmignąć tak z ciekawości w te i we wte ale wyszło że nie miałem już czasu. Będzie teraz dobry skrót w kierunku na zakopiankę i ogólnie w 15min można się już znaleźć na obwodnicy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ty to niedobry koteczek jesteś musisz niespodziankę zepsuć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak ja to lubię jak on tak sobie piją z dziubków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to nic tylko deptaj aż noga wyjdzie podłogą albo się łańcuch urwie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie za ma co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
armagedon miałem nie dużo brakowało a bym jeździł z drzewem na dachu było grubo szczerze to takiej burzy jeszcze nie widziałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu ludzie sprawdzają tylko po wódce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://lovekrakow.pl/aktualnosci/list-gonczy-za-nozownikiem-z-czyzyn_20804.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mógł się spytać carycy Katarzyny ona by mu powiedziała o jaki rachunek chodzi ten gość się tylko błaźni w tej komisji co świadek to zalicza wtopy no ale cóż wymagać po teatralnym charakteryzatorze chciałby błysnąć w głównej roli tyle , że mu co nóż wychodzi farsa lub komedia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no co zrobić ale nie martw się dobrze ,że tylko omamy ale ci przynajmniej staje [emoji4] [emoji6] klapa do połowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to sobie jednak kup tą kamere i ją przypnij do zderzaka to zobaczysz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber , Radekst już teraz wiem skąd ten smog w Krk. Co zmiana to chmura aż dusiło. Pod M1 miałem już halogeny włączyć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślę , że czas położyć nową papę na dachu A tak serio to jak wujcio dobra rada napisał to albo masz jakąś nieszczelność przy śrubach od relingu albo jeśli masz szyber dach to zatkał ci się odpływ i woda wypływa z tacki. Bez zdemontowania tapicerki się nie dowiesz. Jeśli masz szyber dach to możesz próbować przez lewy boczek bagażnika bo tam jest odpływ. Można próbować wkładać jakiś długi drut i szpyrtać aby udrożnić odpływ ewentualnie podłączyć pod tą rurkę odkurzacz może da radę wyssać szlam bo tym przeważnie zatyka się odpływ. Jeśłi masz szyber to odpływy są dwa po obu stronach tak samo schodzą do boczku bagażnika i wychodzą przez podłogę koło kratki wentylacyjnej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powiem ze ten xblitz jest ok ale cene ma troche z pupy bo za niego mogę miec dwa mio to co ma Dante albo np. navitela 400 (lub 600) i powiem wam , ze z filmikow jakie sobie ogladnalem to te navitel-e robia dobre filmy zwlasza w nocy czego nie mozna powiedziec o mio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no faktycznie a najciekawsze że główny dystrybutor (pewnie to made in china) jest na Uroczym 4 (xblitz.pl)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No fajna tyle ze nadal nie widze opcji jak moge kupic drugi wolny uchwyt. Mnie chodzi o to zeby miec przyklejone dwa uchwyty. Jeden w jednym aucie i drugi w drugim a jak na razie nie znalazlem zeby ktos sprzedawal do tych kamer jakimi sie interesowalem solo uchwytow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mysle ze ten gosc po lewej jest bez Q a ten po prawej z Q i widac ze prakycznie to ta sama masa pojazdu. Chyba sie zgodzicie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
System mam jedyny sluszny WINSEVEN Tak to powoduje wcisniecie alt-u dla wybrania polskiego znaku. Gdy pisze szybko to nie jestem w stanie tego wylapac bo dzieje sie to na roznych znakch polskich i w roznych momentach. Czasem napisze cos i nic sie nie dzieje a czasem nie idzie dwoch zdan sklecic bez dukania po klawiaturze i kontrolowania tego na ekranie. To jest temat ktory ma miejsce od momentu wprowadzenia tego nowego silnika (BLB) forum. Wczesniej tego nie bylo. Wiem ze inni uzytkownicy tez to maja tylko sie z tym na forum nie wynurzaja . Wystarczy popatrzec kto pisze bez polskich znakow tak jak ja teraz bo inaczej sie ku....wa na spokojnie nie da.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kur..aaaaaaaaaaaaa już chyba 10 raz piszę tego posta nie idzie zrobić tego forum tak żeby w końcu przestało nagle wywalać posta w trakcie pisania Zmierzyć zmierzysz ale czy to będzie wiarygodne to wątpię. Może ci pokazać gdzie szpachla ale miejsca tylko przelakierowane może być ciężej wyłapać bo zależy wszystko od tego jak kładziona była folia bo miejscami może być bardziej uciągana a miejscami wcale i miernik może ci pokazywać głupoty więc nie wiem na ile ten pomiar może być wiarygodny ale na pewno pokaże czy gdzieć było coś robione na grubo. Jest karwa udało się napisać i nie wyj...balo mi kosmos wypocin bo już miałem to olać bo mi się odechciewa pisania jak co chwilę nagle tekst się zaznacza i robi DEL . Żeby tego uniknąć trzeba dukać jak na maszynie do pisania i cały czas litera po literze patrzeć na ekran czy czasem teks się sam nie zaznacza bo następne naciśnięcie klawisza powoduje wykasowanie całego tekstu. Cuber ruszyłbyś ten temat u Huga bo serio odechciewa się pisania tutaj.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to się rozglądnę za tym MIO. Ta opcja z kamerą z tyłu też warta zastanowienia bo miałem już taką sytuację , że mi sąsiad w garażu przycofał hakiem i gdyby nie to że widać było ewidentnie , że to był jego hak to generalnie zastanawiałbym się gdzie to mogło być bo nie zawsze chodzę dookoła i oglądam samochód za każdym razem jak wsiadam. Jak wygląda to nagrywanie parkingowe bo widziałem , że mają coś takiego te kamery. Nagrywają cały czas ruch w polu widzenia czy tylko jakieś zdarzenie ? żeby nie było , że zostawię auto w ruchliwym miejscu i non stop będzie nagrywało wszystko co się rusza.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba ty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaką kamerkę polecacie do auta. Miałem dzisiaj taką przygodę , że jednak trzeba coś takiego mieć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj wurst
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i komuś to teraz powiedziała