Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no bez dwóch zdań lepszy jest brązowy bo od razu wiadomo że to ani fiolet ani atrament ani nardo ale... jednak szkoda , że nie czarny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale czemu śpiewa "czarne audi" ? powinien " szkoda że brązowe" [emoji6]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i nie tylko http://allegro.pl/felgi-audi-s5-rs5-a5-q5-s4-rs6-s6-c7-8t0-s-line-20-i7191841293.html#thumb/5 http://allegro.pl/audi-a5-felga-20-8t0-i7196002540.html#thumb/1 http://allegro.pl/felga-19-audi-tt-rs-8s0-5x112-et52-nowa-oryginal-i7193449048.html tu masz takie co podejdą pod B7 http://allegro.pl/kola-felgi-aluminiowe-audi-20-5x112x8-5-et43-i7189211480.html#thumb/8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety Mania i jego filmiki mnie prześladują cały czas a po ostatnim wtorku nie mogę się pozbierać piję tylko wodę i jem tylko cytrusy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a w środku pewnie siedzi rusek i hakuje Myślę , że ktoś wcześniej czy później wpadnie na pomysł żeby dokładać w takich publicznych ładowarkach swoje przejściówki itp. "gadżety" dzięki którym będą mogli modzić w telefonach a większość ludzi nawet nie jest świadoma jakie ma ustawienia w telefonie i do czego daje dostęp w telefonie po mini USB Teraz praktycznie każdy ma aplikację do banku wirtulaną kartę w telefonie itd. Skończy się zabawa w naklejane kamer na bankomatach a zaczną hakowania właśnie w ten sposób tak myślę , że wkrótce będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz myślę , że basenu nie zapełnisz ale jakaś przedłużka np. kawałek wężyka zwiększy zasięg i załatwi sprawę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz sto lat i ciśnienia co by buty były zawsze suche P.S. Mania ma zakaz pokazywania filmików rano prawie mi się śniadanie cofnęło prześladuje mnie widok tej wypadającej wątroby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jaha tylko muszę dorwać takiego dedykowanego iphon-a XX muszę jeszcze tylko siri zrezać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sto lat tygrysku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardziej bym stawiał , na brak relingów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie chciałem ci już tego mówić ale ja na bagnecie stan namalowałem brązową farbą tak na 3/4 żeby Kercziemu gól smigał że ja mam cały czas 3/4 a on co wleje bańkę do EOS-a to za chwilę wyciąga suchara
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a po czym wnioskujesz , że ktoś mówi o tobie ? co to każdemu kanarkowi jest Ramzes ? no chyba , że z góry wiesz że się zmieścisz do wora od skisacka to sorry Panie Ramzesie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzisz ja wolałem dać więcej za auto i szukałem dopasionej fury którą nie musiałem jeździć jak grabarz z trumną na dachu. Radek ma tam taki otworek skisack go wołają razem z worem na narty a i może ciało Ramzesa by się zmieściło albo nawet Mani bo go coraz mniej jak go widzę więc na hu... mu relingi chyba że ktoś potrzebuje się przytrzymać jak ze stołeczka musi dach froterować to rozumiem a i przede wszystkim tam się fotele składają a jak jest u ciebie tygrysku w tej napasionej A8 P.S. Ja pewnie przez te 8 lat jak go miałem to nie wydałem pewnie 1/10 na olej z tego co wy wydaliście na naprawy tych swoich grzechotników. Wolałbym dziesięć razy olej dolać w roku niż mieć w telefonie w ulubionych Zdzisek laweta.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sam masz łośkę i parówowóz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
śliska stopa tzn. że chlupało w bucie ... to nie dziwne , że jak Kerczi docisnął to się ulało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewny jesteś , że to było piwo może się z buta ulało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tej no ale co sie czepiasz ja nic nie mówiłem że wszyscy mają fajne buty oprócz twoich bo osikane ))))
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jak wygląda temat docierania w ałdi? bo moja żona tak delikatnie d..ocierała to tu to tam ale w piątek już tak dobrze dotarła i nie wiem czy to znaczy że już można włączyć dynamic czy to jeszcze za mało tego docierania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktoś na zbyciu jakiś mały dysk SSD 32-64Gb może być msata
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest też dobre Gleba przez smartfona Ciekawe czy da się kablem zmienić ustawienia dla dynamica żeby schodził niżej niż to jest fabrycznie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber Lennox o tym wczoraj mówiłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jeszcze tylko wueska została w sklepiku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jedno na razie zarezerwowane jak się sprawa wyklaruje to dam znać co za co i po ile szkoda mi tylko tej zmiotki do śniegu bo prawie nówka nie śmigana wygląda jak z pewexu