Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tej ty tu nie skrob tylko idz se odwal ze śniegu podjazd żeby Zuzia do miasta dotarła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no byłem tego pewien
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale tańców nie będzie żebyś nie był rozczarowany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No teraz już wiem czemu mi odpowiedziałeś jak cię spytałem czy cztery ary wystarczą dla domu że masz rybki i psa w domu i więcej ci nie trzeba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tej ale na tym filmiku przeca widać że to torreador z espanii na letnich kondonach więc nie wiem czym się tu podniecacie jak bieżnika nie ma to czego tu oczekiwać po Q
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co tym razem załapałeś się na konkurs "gwiazdy tańczą na lodzie"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uważam , za szczególnie bezczelne pominięcie przez organizatorów zlotu w wykazie sponsorów jednego z najchojniejszych dobroczyńców którym bez wątpienia jest : ....a zwłaszcza powinny być zamieszczone specjalne podziękowania dla MRPiPS za likwidację syndromu pierwszej dniówki. Mam nadzieję , że tym razem drugi dzień zlotu będzie dzięki temu zarządzeniu wyglądał lepiej (u co poniektórych).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale byłeś od tyłu czy od przodu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee.... otwarty był przecież
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam burgerking
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zuzia Go dopuściła ..... no jak dopuściła do miał święta wypas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no bo znalazł kluczyk od kłódki do lodówki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też wam życzę zdrowych i wesołych co by wam szpachla nie pękała , imbusiki się nie wyrabiały , oleju wiadrami nie brały i mechatroniki nie klękały.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nie koniecznie tiaaa..... u niego tydzień składa się z samych wtorków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz nie wiem nad czym tu się zastanawiać ? Po zakupie otworzą się przed tobą nowe horyzonty (naprawy) i nowe wyzwania. Dzięki temu zniknie marazm dnia codziennego i będziesz czuł , że ktoś ciebie potrzebuje . Poznasz nowych ludzi (mechaników) nowe miejsca (warsztaty) przeżyjesz nowe niezapomniane przygody (z Miodkiem) i podróże (busami po Polsce). Nie wiem więc nad czym tu się zastanawiać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym brał i się nawet nie zastanawiał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaa....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol ale ten czynsz 100 to chyba licząc na dopłatę z 500+
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
........a potem zadzwonił budzik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[emoji41]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tutaj gość wszystko ladnie opisuje wystarczy tylko posłuchać. Lennox mi też się wydawało , że się samo naprawiło ale teraz jest z powrotem to samo. Ja coś nie mam weny do tego ale trzeba będzie się chyba za to zabrać. no nie pitol że nie znasz języka Getego Wiecie kiedy Pinokio dowiedział się , że jest z drewna ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tutaj gość wszystko ladnie opisuje wystarczy tylko posłuchać. Lennox mi też się wydawało , że się samo naprawiło ale teraz jest z powrotem to samo. Ja coś nie mam weny do tego ale trzeba będzie się chyba za to zabrać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam dokładnie to samo tylko że od pasażera... Nie chu nie wiem o co kaman. C6 polift [emoji57] Też to mam tak jak Lennox po stronie pasażera. Z tego co poczytałem po forach to jest to wada zamka.U mnie było na początku tak jak u ciebie po drugim razie otwierało się pilotem. Teraz to już nawet po kilku razach nie otwiera.Wymiana zamka w drzwiach to ponoć jedyna możliwość.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idźze idźze co legionistów będziesz oglądał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może tak dzisiaj zaliczymy wieczorem "Niebezpieczne kobiety" ?