Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lepiej bierz połowę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszek gratuluję nowej fury. Taki to pożyje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzwoń do Boserona on się zajmuje kompleksowym dopieszczaniem [emoji12]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron ja myślę ,że nigdy nie dawaj sobie tego robić z zamkniętymi oczami , nawet w męskiej toalecie bo tam też może się potem okazać ,że otworzysz oczy a tu znowu piesek.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo było widać czyjąś głowę na dole zdjęcia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No z tego co wychodzą jaja z ubezpieczalnią to chyba lepiej gdyby nie znaleźli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lennox był po wczorajszym już wiem , że jak Maciek jest na spocie to można być spokojnym o brykę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No karwa gdyby nie to , że Lennox strzelił z kapcia niczym Tyson Gay to mogło być niefajnie. Tylko dzięki jego refleksowi i niesamowitej sprawności fizycznej udało się przegonić tych gnoi którzy chcieli się wozić naszymi wózkami. BO WSZYSTKIE WÓZKI Z ALMY SĄ KURNA LENNOXA ! i nikt nimi nie może jeździć bez jego wiedzy i zgody a tym bardziej trzaskać ich klapami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze D4NTE prawi. Typowe części na dzwonka z przodu. A po ...uj ktoś ma jeździć z ciętymi numerami i kupą w gaciach przy każdej kontroli. Jeśli podłużnice były cale to przełożył tylko zamówione graty i auto jest po legalu. Reszta pewnie stała do zagospodarowania. Może nie rozbierali do gołego tylko to co było w zamówieniu a reszta jak się ktoś zgłosi bo dziupla to dziupla więc jaka różnica czy auto jest rozbieranie od razu do gołego i pocięte czy też demontują to po co przyjedzie handlarz. Ciekawi mnie jak wytłumaczy ubezpieczyciel sens wyceny auta tzn. tego co zostało i oddanie różnicy. Co ktoś ma sobie z tym niby zrobić po legalu. Przecież brakuje części których teoretycznie nie powinno się kupować z rynku wtórnego (jaśki) a zamienników brak jak i elektroniki też nie kupisz w zamienniku więc wartość odtworzeniowa porażka. Dadzą ci złoma którego byle czesiek nie ogarnie a zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę jednym słowem auto tylko do sprzedaży na kawałki bo w/g. mnie przywrócenie go do stanu z przed kradzieży na nie kombinowanych serwisowych częściach nikomu się nie będzie kalkulował. ........ale nic nic się nie martw dychę dam jak dziwnie, silnik na pewno zamówił Fantomas zdupczaj martw się o swojego klekota - rechota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zna się tu ktoś na projektorach ? chcę coś co będzie mi pracowało na tarasie (wieczorkiem) planuję mieć ekran powiedzmy szer. 2-2,5m odległość wyświetlania do 6m. coś mi ktoś poleci nie muszą to być modele obecne w sprzedaży bo i tak będzie to sprzęt sporadycznie używany więc raczej interesuje mnie coś budżetowego ale nie jakiś szit na którym będzie tylko coś widać w całkowitych ciemnościach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziękuwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z tego co przeczytałem "...żona prowadzi...." Cuber miał pewnie włączony tryb save power. Gdyby nie to , to pewnie zając nie miałby żadnych szans i lepiej byłoby dla niego gdyby go ten wilczur dopadł niż Cuber . Panowie kod PR 1KW dla B7 jaki to rozmiar tarczy tył
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozumiem ,że zającowi też dałeś bana bo to jego wina była
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Otczego się ma kolegów. Przyjadę po zwłoki jak trzeba.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kino jest otwarte więc parking też. Ja oczywiście będę bo to obowiązek klubowicza o moderatorze nie wspomnę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Największą robotę w zniżkach robi mu siewnik i rozrzutnik obornika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Neronowi i temu dzikusowi z pod Kocmyrzowa jednemu i drugiemu sto lat Maciek łącze się w bólu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miałem te opony.Bardzo delikatne boki Wystarczyło lekko się otrzeć gdzieś o krawężnik i wyrywało od razu kawał gumy. Generalnie co do jazdy to nie miałem obiekcji ale trzeba się przy nich bardzo pilnować bo łatwo uszkodzić bok.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale on tak musi bo jak wsiada to zaraz wysiada i musi tak pokrzczeć żeby mu się chciało wsiąść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skąd Ty masz takie zdjecia? Karol otworzył nowy biznes "Szkoła bezpiecznej jazdy - Jezu ufam tobie"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proszę tutaj cezara o interwencję tym bradziej że byłem właśnie świadkiem jazdy tego oto kolegi w radzeckim dresie i wiem już czemu tak mu żal kolegi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a było co poczytać to przyszedł cezar i zrobił tera znowu będzie pińć stron cześć , siema , kawa itd.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No szkoda że jednemu albo drugiemu dzeciaka na maske nie wzieli ciekaw jestem czy dalej byście go tak żałowali. Dla mnie gość za kółkiem bez wyobraźni i zahamowań to potencjalny mordeca i dziesięć raz wolę aby wywalił tak w latarnię niż raz zrobił komuś przypadkowemu krzywdę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol nie mieszaj realiów. Przyglądnij się warunkom jakie były wkoło widoczne. W piz...u aut duży ruch itd. gość pewnie leciał slalomem między autami i go pociągnęło bokiem. Nie porównuj tego do pustej drogi o 23. Tutaj gość mógł zabrać w h.... ludzi ze sobą na drugą stronę styksu gdyby tak jak pisałem wpadł na przystanek pasy albo poprostu waląc w inne auto. Trzeba czasem ścinąć jądra i pomyśleć zanim się wdepnie kickdown.Dlatego właśnie że jesteś wariat to z tobą i Cubrem nie wracam ze spotów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mów za sobie ja jechałem przepisowo nie każdemu się zapala esp przy 200