Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. lepiej bierz połowę
  2. Gruszek gratuluję nowej fury. Taki to pożyje
  3. Dzwoń do Boserona on się zajmuje kompleksowym dopieszczaniem [emoji12]
  4. Boseron ja myślę ,że nigdy nie dawaj sobie tego robić z zamkniętymi oczami , nawet w męskiej toalecie bo tam też może się potem okazać ,że otworzysz oczy a tu znowu piesek.
  5. Bo było widać czyjąś głowę na dole zdjęcia
  6. No z tego co wychodzą jaja z ubezpieczalnią to chyba lepiej gdyby nie znaleźli
  7. Lennox był po wczorajszym już wiem , że jak Maciek jest na spocie to można być spokojnym o brykę
  8. No karwa gdyby nie to , że Lennox strzelił z kapcia niczym Tyson Gay to mogło być niefajnie. Tylko dzięki jego refleksowi i niesamowitej sprawności fizycznej udało się przegonić tych gnoi którzy chcieli się wozić naszymi wózkami. BO WSZYSTKIE WÓZKI Z ALMY SĄ KURNA LENNOXA ! i nikt nimi nie może jeździć bez jego wiedzy i zgody a tym bardziej trzaskać ich klapami
  9. Dobrze D4NTE prawi. Typowe części na dzwonka z przodu. A po ...uj ktoś ma jeździć z ciętymi numerami i kupą w gaciach przy każdej kontroli. Jeśli podłużnice były cale to przełożył tylko zamówione graty i auto jest po legalu. Reszta pewnie stała do zagospodarowania. Może nie rozbierali do gołego tylko to co było w zamówieniu a reszta jak się ktoś zgłosi bo dziupla to dziupla więc jaka różnica czy auto jest rozbieranie od razu do gołego i pocięte czy też demontują to po co przyjedzie handlarz. Ciekawi mnie jak wytłumaczy ubezpieczyciel sens wyceny auta tzn. tego co zostało i oddanie różnicy. Co ktoś ma sobie z tym niby zrobić po legalu. Przecież brakuje części których teoretycznie nie powinno się kupować z rynku wtórnego (jaśki) a zamienników brak jak i elektroniki też nie kupisz w zamienniku więc wartość odtworzeniowa porażka. Dadzą ci złoma którego byle czesiek nie ogarnie a zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę jednym słowem auto tylko do sprzedaży na kawałki bo w/g. mnie przywrócenie go do stanu z przed kradzieży na nie kombinowanych serwisowych częściach nikomu się nie będzie kalkulował. ........ale nic nic się nie martw dychę dam jak dziwnie, silnik na pewno zamówił Fantomas zdupczaj martw się o swojego klekota - rechota
  10. zna się tu ktoś na projektorach ? chcę coś co będzie mi pracowało na tarasie (wieczorkiem) planuję mieć ekran powiedzmy szer. 2-2,5m odległość wyświetlania do 6m. coś mi ktoś poleci nie muszą to być modele obecne w sprzedaży bo i tak będzie to sprzęt sporadycznie używany więc raczej interesuje mnie coś budżetowego ale nie jakiś szit na którym będzie tylko coś widać w całkowitych ciemnościach
  11. Z tego co przeczytałem "...żona prowadzi...." Cuber miał pewnie włączony tryb save power. Gdyby nie to , to pewnie zając nie miałby żadnych szans i lepiej byłoby dla niego gdyby go ten wilczur dopadł niż Cuber . Panowie kod PR 1KW dla B7 jaki to rozmiar tarczy tył
  12. Rozumiem ,że zającowi też dałeś bana bo to jego wina była
  13. Otczego się ma kolegów. Przyjadę po zwłoki jak trzeba.
  14. Kino jest otwarte więc parking też. Ja oczywiście będę bo to obowiązek klubowicza o moderatorze nie wspomnę.
  15. Największą robotę w zniżkach robi mu siewnik i rozrzutnik obornika
  16. Neronowi i temu dzikusowi z pod Kocmyrzowa jednemu i drugiemu sto lat Maciek łącze się w bólu
  17. Miałem te opony.Bardzo delikatne boki Wystarczyło lekko się otrzeć gdzieś o krawężnik i wyrywało od razu kawał gumy. Generalnie co do jazdy to nie miałem obiekcji ale trzeba się przy nich bardzo pilnować bo łatwo uszkodzić bok.
  18. ale on tak musi bo jak wsiada to zaraz wysiada i musi tak pokrzczeć żeby mu się chciało wsiąść
  19. Skąd Ty masz takie zdjecia? Karol otworzył nowy biznes "Szkoła bezpiecznej jazdy - Jezu ufam tobie"
  20. Proszę tutaj cezara o interwencję tym bradziej że byłem właśnie świadkiem jazdy tego oto kolegi w radzeckim dresie i wiem już czemu tak mu żal kolegi
  21. a było co poczytać to przyszedł cezar i zrobił tera znowu będzie pińć stron cześć , siema , kawa itd.
  22. No szkoda że jednemu albo drugiemu dzeciaka na maske nie wzieli ciekaw jestem czy dalej byście go tak żałowali. Dla mnie gość za kółkiem bez wyobraźni i zahamowań to potencjalny mordeca i dziesięć raz wolę aby wywalił tak w latarnię niż raz zrobił komuś przypadkowemu krzywdę.
  23. Karol nie mieszaj realiów. Przyglądnij się warunkom jakie były wkoło widoczne. W piz...u aut duży ruch itd. gość pewnie leciał slalomem między autami i go pociągnęło bokiem. Nie porównuj tego do pustej drogi o 23. Tutaj gość mógł zabrać w h.... ludzi ze sobą na drugą stronę styksu gdyby tak jak pisałem wpadł na przystanek pasy albo poprostu waląc w inne auto. Trzeba czasem ścinąć jądra i pomyśleć zanim się wdepnie kickdown.Dlatego właśnie że jesteś wariat to z tobą i Cubrem nie wracam ze spotów.
  24. mów za sobie ja jechałem przepisowo nie każdemu się zapala esp przy 200

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.