Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chce coś sprawdzić na tarasie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie nie wala się komuś jakiś car wzmacniacz. Zależy mi żeby miał 4 kanały. Moc nie ważna zasilanie oczywiście 12V. Jeśli ktoś by miał i mógł podrzucić na spota byłoby git.
-
Gorąco wewnątrz auta pomimo lecącego z kratek chłodnego powietrza
B7 - 2.0TFSI - silnik BWE Mam problem który polega na tym , że podczas jazdy mam gorąco w aucie pomimo tego , iż z kratek leci chłodne powietrze. Po dłuższej jeździe cały tunel i spód deski w okolicy stóp jest gorący i działa jak piecyk. Problem znika dopiero gdy przyładuję dobrze chłodnym powietrzem na włączonej klimie. Gdy włączę klimę idzie wytrzymać ale gdy są dni gdzie da się jeździć bez klimy (powiedzmy 20st i z kratek leci chłodne powietrze) to mam taki efekt , że z dołu deski bije nieznośne ciepło i robi się gorąco w aucie. Sprawdzałem silniczki vag-iem jest wszystko ok. Wygląda mi na to , że nagrzewnica jest cały czas zasilana i po pewnym czasie od niej nagrzewają się plastiki tunelu i zaczyna się robić gorąco. Szukałem na forum ale nic podobnego z objawów u innych nie znalazłem. Nie mogę też znaleźć informacji co konkretnie steruje odłączaniem z obiegu nagrzewnicy w moim silniku ale nic sensownego nie znalazłem. Mam zamiar wymienić termostat ale nie wiem czy to coś da bo on z tego co widziałem na diagramie nie steruje obiegiem dla nagrzewnicy. Może miał ktoś podobny problem i udało mu się to zdiagnozować.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to masz 2 wyjścia poprosić kogoś o pomoc lub przewieść na dachu gąbka na dach pasy i przewozisz myślę , że nie ma sensu dawać gąbki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
????? co byś zjadł ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ktoś coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześćjest jakaś szansa , że będę miał na czym papier w kiblu powiesić bo znów jest jak zwykle [emoji57]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to fajnie sobie tam dogadzacie na tych spotach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie macie jakiś namiar na sklep z akumulatorkami potrzebuję coś takiego 6V 2000mAh Takie coś jak tutaj http://allegro.pl/akumulator-5-x-r6-aa-6v-w-jednym-2000mah-193-i5266026108.html Zależy mi na czasie (nie mogę czekać na wysyłkę)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak bym wiedział to bym wysłał do telexpresu filmik z bukowiny jak gonisz Gruszkę oczywiście tytuł byłby "Nawet po służbie łapie bandytów .... za pupe"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm..... może ale jak na nic nie warte to się szybko sprzedało bo auta już nie ma Pewnie jakiś napalony elektryk łyknął i szaleje z lutownicą Myślę , że gdzieś za dwadzieścia lat będziemy jeździć tylko takimi autami bo na "spalinówki" wymyślą takie myta , że mało kogo będą jeszcze interesować Myślę , że kiedyś będzie to tak wyglądać jak na tym zdjęciu poniżej tyle , że fotovoltanika będzie np. w postaci farby którą będzie pokryty dach domu lub np. okna będą pokryte specjalną folią która będzie wytwarzała prąd. Jednym słowem czysta jazda praktycznie za darmo. To już są technologie które są testowane.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Generalissimus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Power z gniazdka 772PS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberku dla mnie ma i jeździć i wyglądać i pachnieć wunderbaum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak każdy twardziel .....opala nad kuchenką
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli nie będzie to bardzo skomplikowane to możesz im dać rysunek odręczny i programista który ładuje plik wsadu na laser sam to przerysuje. Wszystko zależy jak dużo będzie zabawy przy przenoszeniu z papieru na kompa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BTH na rybitwach albo Treko Laser w Skawinie. Musisz mieć projekt w auto cadzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co się stało?Autogaz podnieśli o 5 groszy i Cuber się [emoji35]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będzie git
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idźze, idźze jakie dzisiaj numery w totka będą [emoji12]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak coś właśnie mi się wydawało , że to Karol gonił z gołą pupą po murawie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale w B7 CAN jest wire to wire wszystkie urządzenia są spięte bezpośrednio jedno do drugiego tu nie ma nawet can geateway-ja . Teoretycznie powinieneś widzieć wszystkie pakiety jakie gonią po całym CAN-ie w aucie. Tak mi się wydaje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozumiem , że to jest ten temat o którym kiedyś rozmawialiśmy [emoji6] .Powodzenia i ciekaw jestem efektu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Islandia zrobiła Angolom brexit jak się patrzy no i fajnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ogólnie nudaBoseron nic nie kupił