Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. chce coś sprawdzić na tarasie
  2. Panowie nie wala się komuś jakiś car wzmacniacz. Zależy mi żeby miał 4 kanały. Moc nie ważna zasilanie oczywiście 12V. Jeśli ktoś by miał i mógł podrzucić na spota byłoby git.
  3. B7 - 2.0TFSI - silnik BWE Mam problem który polega na tym , że podczas jazdy mam gorąco w aucie pomimo tego , iż z kratek leci chłodne powietrze. Po dłuższej jeździe cały tunel i spód deski w okolicy stóp jest gorący i działa jak piecyk. Problem znika dopiero gdy przyładuję dobrze chłodnym powietrzem na włączonej klimie. Gdy włączę klimę idzie wytrzymać ale gdy są dni gdzie da się jeździć bez klimy (powiedzmy 20st i z kratek leci chłodne powietrze) to mam taki efekt , że z dołu deski bije nieznośne ciepło i robi się gorąco w aucie. Sprawdzałem silniczki vag-iem jest wszystko ok. Wygląda mi na to , że nagrzewnica jest cały czas zasilana i po pewnym czasie od niej nagrzewają się plastiki tunelu i zaczyna się robić gorąco. Szukałem na forum ale nic podobnego z objawów u innych nie znalazłem. Nie mogę też znaleźć informacji co konkretnie steruje odłączaniem z obiegu nagrzewnicy w moim silniku ale nic sensownego nie znalazłem. Mam zamiar wymienić termostat ale nie wiem czy to coś da bo on z tego co widziałem na diagramie nie steruje obiegiem dla nagrzewnicy. Może miał ktoś podobny problem i udało mu się to zdiagnozować.
  4. no to masz 2 wyjścia poprosić kogoś o pomoc lub przewieść na dachu gąbka na dach pasy i przewozisz myślę , że nie ma sensu dawać gąbki
  5. ????? co byś zjadł ?
  6. Cześćjest jakaś szansa , że będę miał na czym papier w kiblu powiesić bo znów jest jak zwykle [emoji57]
  7. no to fajnie sobie tam dogadzacie na tych spotach
  8. Panowie macie jakiś namiar na sklep z akumulatorkami potrzebuję coś takiego 6V 2000mAh Takie coś jak tutaj http://allegro.pl/akumulator-5-x-r6-aa-6v-w-jednym-2000mah-193-i5266026108.html Zależy mi na czasie (nie mogę czekać na wysyłkę)
  9. Jak bym wiedział to bym wysłał do telexpresu filmik z bukowiny jak gonisz Gruszkę oczywiście tytuł byłby "Nawet po służbie łapie bandytów .... za pupe"
  10. hmmm..... może ale jak na nic nie warte to się szybko sprzedało bo auta już nie ma Pewnie jakiś napalony elektryk łyknął i szaleje z lutownicą Myślę , że gdzieś za dwadzieścia lat będziemy jeździć tylko takimi autami bo na "spalinówki" wymyślą takie myta , że mało kogo będą jeszcze interesować Myślę , że kiedyś będzie to tak wyglądać jak na tym zdjęciu poniżej tyle , że fotovoltanika będzie np. w postaci farby którą będzie pokryty dach domu lub np. okna będą pokryte specjalną folią która będzie wytwarzała prąd. Jednym słowem czysta jazda praktycznie za darmo. To już są technologie które są testowane.
  11. Power z gniazdka 772PS
  12. Cuberku dla mnie ma i jeździć i wyglądać i pachnieć wunderbaum
  13. Jak każdy twardziel .....opala nad kuchenką
  14. Jeśli nie będzie to bardzo skomplikowane to możesz im dać rysunek odręczny i programista który ładuje plik wsadu na laser sam to przerysuje. Wszystko zależy jak dużo będzie zabawy przy przenoszeniu z papieru na kompa.
  15. BTH na rybitwach albo Treko Laser w Skawinie. Musisz mieć projekt w auto cadzie.
  16. Co się stało?Autogaz podnieśli o 5 groszy i Cuber się [emoji35]
  17. idźze, idźze jakie dzisiaj numery w totka będą [emoji12]
  18. tak coś właśnie mi się wydawało , że to Karol gonił z gołą pupą po murawie
  19. Ale w B7 CAN jest wire to wire wszystkie urządzenia są spięte bezpośrednio jedno do drugiego tu nie ma nawet can geateway-ja . Teoretycznie powinieneś widzieć wszystkie pakiety jakie gonią po całym CAN-ie w aucie. Tak mi się wydaje
  20. Rozumiem , że to jest ten temat o którym kiedyś rozmawialiśmy [emoji6] .Powodzenia i ciekaw jestem efektu.
  21. Islandia zrobiła Angolom brexit jak się patrzy no i fajnie
  22. ogólnie nudaBoseron nic nie kupił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.