Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie pisali że ponoć była z tych co to za kołnierz futra nie wylewała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już zdechł....... No niestety twojej głowy nie miała Ale jak dla mnie to i tak prze uj z włewfu była ta borsuczyca bo 7 piw to prawie tyle objętościowo co chyba cała ona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Rewal-Pijany-borsuk-na-plazy-00009048
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest total format jak przy reinstalce wszystko leci w kosmos (programy etc.)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mogę takiego mieć bo jak się wykręca numer to mnie mdli i kręci mi się w głowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale powiedz mi po co Karol na marginesie dzięki za odpowiedź na sms-a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś z nadgryzionym japkiem to ja se mogę jabłecznik kupić i tyle w temacie przewartościowanych gadżetów Jak znajdziesz mi telefon w którym bateria trzyma tydzień to nawet może mieć logo gruszki. U mnie ważne jest żeby pacjenci nie słyszeli w słuchawce "zostaw wiadomość bo się asystentce znowu zapomniało telefon naładować" a N51 daje rade lepszego nie potrzeba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiiaa....pewnie i tak z przelewem albo z otworem pod baterie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto tu działa w komórkach ? potrzebuje głośnik do Noki E51 na dziś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będzie kolacja może nawet ze śniadaniem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czytałeś dokładnie to co napisałem ?Ja pisałem o gazie z wtryskiem ciekłym a nie jakiejś hybrydzie. Poczytaj sobie bo chyba nie wiesz że od dawna jest już taka instalacja tyle że do nas jest tylko dedykowane dla 1.8 TFSI (a4) Na takiej instalacji auto lepiej chodzi niż na benzynie bo gaz ma wyższą wartość oktanową. http://www.prinsautogaz.pl/oferta/direct-liquimax-2-0/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to niby czemu ?pełny wtrysk ciekłego gazu to ok. 8kzł Jeśli robiłbym tak na okrętke ok. 100km dziennie (czyli ok 35kkm rocznie) to różnica między gazem a benzyną rocznie przy założeniu 12l/100km to daje ok 9kzł to jak to się ma nie kalkulować.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak bym robił 30tyś. to bym kupił mocną pyte benzyne i założył junkersa na ciekłym wtrysku jeśli miałbym się szczypać. Robię rocznie ok.10kkm i dla mnie diesel to bezsens jeśli dziennie robię przeważnie kilkanaście kilometrów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam to auto od 2009 i nigdy nie było potrzeby dolewać oleju.Wymiana co ok. 10kkm lane jest zawsze po max a przy następnej wymianie jest blisko min. ale nigdy się jeszcze kontrolka nie zapaliła. A4 od wymiany do wymiany potrzebuje u mnie tak średio licząc ok. litra dolewki. Generalnie A6 lepiej wypada mniej pali wszystkiego. Trasa nad morze 760km na zbiorniku i na miejscu pokazywało że jeszcze zrobie ok. 200km. To 2.0TFSI ale ma 170PS może to daje efekt że silnik mniej wysilony itd. ale jak do niej wsiadam to wrażenie jest że to lepiej idzie niż A4 mimo różnicy 30PS a masy są podobne. Chodźby nawet miałbym bańke oleju dolewać to wole to niż diesla z numerem w słoneczniku do Mietka z lawetą.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo trzeba kupować sprawne a nie frytkownice
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A6 2.0 TFSI wymiana oleju nalane po max wyjazd na urlop 1600km po powrocie specjalnie dolałem do maksa w butelce miarka pokazała ok. 150ml
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brednie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie piotol znowu coś zmajstrowane w pejncie nad morzem to jest tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak.Naciapane z bagażnika... Ja mam na śrubachGruszka blachowkrety to nie śruby ...No, czy blachowkretyty masz raczej wkręty do drewna jak już
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardzo ładna. szkoda tylko że nie kombi no i szkoda że jasny środeka tak to mogła by być... szkoda że nie moja szkoda że skoda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale o so hozi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmmm jak dla mnie nie bardzo..... z boku to jak B8.... Dla mnie B9 w środku jest meeeega ....... Przód kox ale tył i bok srednio Bok jak w B8 tył nijaki..... dokładniepatrząc z boku to praktycznie to samo co b6 i b7[emoji6]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękuję Oj tam oj tam bylyło normalnie jak to biznesmeni we trzech zmęczeni po znoju dnia pracy sobie przysnęli na kanapie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie, ja zawsze haratałem piłę z kolegami ale rozumiem z tego co piszesz , że ty nie miałeś z kim jak mi cię żal Widzę latka lecą, bo riposty zajmują Ci co raz więcej czasu, a i jakoś ich mizerna no trochę zajęty jestem ostatnio ale dla ciebie zawsze mogę znaleźć chwilę i stanę na bramce żebyś nie musiał dalej do pustej kopać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie, ja zawsze haratałem piłę z kolegami ale rozumiem z tego co piszesz , że ty nie miałeś z kim jak mi cię żal