Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. oczywiście zadzwonią do gruszki a on ich odwiezie
  2. no żona Cubra też mówiła że ma sprzęt że ho ho
  3. Nie ma za co. FANTOMAS ubrał szpilki i podziękował )) Ja tez dzięki za mecz i śmianie Jak Kerczi wskoczył w dresy i napiął je na poślady to nie mogłem się powstrzymać.
  4. Miodzio .....miodzio ta sytuacja [emoji253] dla żony i [emoji481] dla taty a może lepiej [emoji480] Cuber nie za ma co
  5. ja robie ale tylko mechatroniki
  6. Łukasz ale przecież wiesz , że to nie wszystko więc powiem tak zawsze możemy się jeszcze dogadać ;-)) ...a w piątek mówił że mnie kocha i dla mnie wszystko zrobi a dzisiaj proszę eeehhhhh...
  7. Powiem wam , że stałem cały wieczór plecami do ściany bo strach się było obrócić. Gruszka w sobotę chodził jak Johnny Wayne
  8. jeszcze jest tego kilka więc będę dozował
  9. Możliwe że to co zaraz zrobię rozbije kilka małżeństw i złamie serce kliku osobom ale nie mogę tego dłużej ukrywać przed światem. To byłoby nie etyczne gdyby inni nie mogli cieszyć się ich szczęściem dlatego też liczę na zrozumienie. Robię to dla dobra całej ludzkości może innym to chociaż trochę rozweseli nudne życie intymne.
  10. Ty się Matejko lepiej bier za pędzel
  11. no i gdzieś uciekła dzifkoboseron tęskni i wzdycha za tobą mówił że nie pamięta kiedy go ktoś lepiej skuł od tyłu
  12. info z ostatniej chwili lepiej się najedzcie wcześniej w domu bo Zuzia pisała na FB że Karol jepnął dietą i cały grill w mordorze jego jest Ciebie i tak zona nie puscijeszcze zobaczysz jak ci rame złame axlem z lewej nogi
  13. 17:30 kiełbasa pod halą
  14. full full? canal+, HBO, filmbox'y, cinemax'y itd? tak full full, tylko ze ja 8 lat z nimi jestem, a zalezalo mo tylko na canale + zeby mecze ogladac liga angielska, hiszpanska, wloska, francuska i polska.ale to masz w pakiecie mono czy stereo
  15. a skąd ty wiesz kogo co ? on lizał całą noc
  16. Karol, za to A3 to... Znajdę Cię Ja już dostałem zjebe...... .......CO TO ZA ULA w sensie scyzoryk na wojne Dla niego to już raczej rozmiar miecza niż scyzoryka
  17. przypomnijcie jak zciszyć gong BT po rozłączeniu rnsa
  18. Wreszcie kupuje BMW Pablo zrobił mu dobrą cenę i sie przypalił do piątki
  19. idzcie se pod prysznic [emoji129]
  20. No tylko właśnie nie ma fejsa dla RNS-E żeby dało się wpiąć sygnał HDMI
  21. takie tam 3G se jepłem do rnsa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.