Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
melepeto z tego co pamiętam to objechałem was obu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć Gienia Nie fiesz że na szefa wszystkich szefów sie nie trąbi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
only yanosik mówisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale z tego co pamiętam to ty miałeś jakąś odcinke i co tak szybko ziom dał radę ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale, że żaden z nas nigdy ścigając się przed lub po spocie nigdy nic nie nawywijał?I jeździmy przepisowo? Trochę mnie hipokryzji nie jestem wzorem idealnego kierowcy ale nie wyobrażam sobie na mieście lecieć pod prąd by kogoś wyprzedzić mając do dyspozycji ....rs6...znalazł bym 100 innych miejsc by gościa zrobić A ja mając takie auto zmieściłbym się między wagonaminioty to byś na stojaka pod tym tramwajem przeszdł na zimnym łokciu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak chcesz dam Ci nr do niej GRUSZKA Twoją puszkę znaleźli ! tylko dlaczego tak daleko ?? http://www.tvn24.pl/kilkadziesiat-tysiecy-zl-w-poduszce-trafilo-do-sortowni-smieci,545455,s.html czyli nie kłamał jak się chwalił na fejsie że śpi na kasie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przednia oś ~ 100km/h - i miałbyś swój krzyż gdzieś na poboczu lub drzewie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grusia wpędził wszystkich w depresje zazdrości
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile razy mam Ci powtarzać ze ma na imię Alona, a nie Aloha...bo jej loha było [emoji200]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ić se zakręć śmigłem w swojej buni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chrysler Voyager 2.2 metalic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze że miałeś karuzele smaku w plecaku android
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
słyszałem że ci się język w łańcuch wkręcił Roxana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber kruwko ty moja sto lat i stogu siana za obrazkiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety ale lista już zamknięta :-( W kolejności zgłoszeń był: 1.kolega Kercziego 2.D4NTE Lista zamknięta: Mła + Kerczi + Daniel + osoba/Kerczi + Lennox + Cuber + 3 x osoba/Cuber + D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taka sytuacja Mam 10 biletów gratisowych na jutro na 20 hokej Polska - Madziary Sektor C10 Rząd 36 Miejsca 8-17 Zostały jeszcze dwa wolne bilety kto chętny pisać na PW Na chwilę obecną ekipa to : Mła + Kerczi + Daniel + Lennox + Cuber + 3 x osoba/Cuber Bilety są gratis ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto to , to tam z tyłu za tobą na tym pomniku jest ?meteor z czelabińska? bo na kościuszke to raczej nie wygląda Karol sexi chłopak byłeś w tych legginsach na [emoji468] lans musi być [emoji251]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[emoji202] [emoji108]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron ale popatrz jaki będziesz szycha potem... [emoji14]nobędzie Matejsan [emoji61] łooos [emoji123]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie ma. Np. Kerczi lubi jak mu się dres wpija miedzy poślad co pokazał na zlocie i generalnie jest przeciwny luźnym gatkom
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bujaj garba śsij ogonek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To może wątki takie jak ten typu "luźne gatki w grupie znanych sobie" powinny mieć przed wejściem do wątku wyświetlane ostrzerzenie jak np top gear miało , że: "można się tu spotakać z wulgaryzmami szyderą i wypowiedziami obraźliwymi" Wtedy ten kogo kole w oczko niech nie wchodzi i nie czyta Trochę się robi tym kodeksem jakąś niezdrowo błyskawiczną cenzurę bo o ile rozumiem , że chamskie zachowanie i odzywki trzeba tępić o tyle sporadyczne przerywniki to nie jest dla mnie powód żeby kogoś zaraz piętnować jakimiś punktami itp. tak jak to miało miejsce z Transitem. Bawimy się tu praktycznie w zamkniętym kręgu znamy się od dawna i każdy wie jaki kto ma sposób bycia i wypowiedzi. Jedemu się wyrwie rzadziej innemu częściej (wiadomo posiadacze BMW i 2.0 TDi muszą klnąć z natury więcej) ale nie widziałem żeby się ktoś z tego tytułu krzywił i obruszał. Jestem zdania , że powinna być kontrola wypowiedzi wulgarnych ale powinna być też chłodna ocena tego gdzie i w jakim wątku i kontekście pada jakieś kuhu a nie z bomby wrzucanie wszystkiego do jednego wora i tępienie każdego jak leci nie patrząc co i do kogo pisze bo o ile np. Cuber od razu wie czy ktoś komuś ubliża itp. o tyle inny zielony może z bomby potraktować zdanie do punktacji nie analizując co poeta chciał przekazać w swoim wierszu i o to mi chodzi żeby ktoś kto moderuje w takim temacie jak np. nasz robił to z pojęciem i wiedzą jakie tu u nas panują relacje między nami i co jest przegięciem a co luźną rozmową którą prowadzimy w taki sam sposób tu jak i w realu na spocie itp.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powiem Panowie szlachta , to trochę taką hipokryzją zalatuje. Mamy spoty , zloty i nikt się nie obcina. Leci polszczyzna nie przez bułkę i bibułkę u wszystkich a tu taki kodeks . Tak sobie trochę chyba za bardzo do serca to wychowanie w czystości języka bierzemy bo jeśli tak razi to trzymajmy się tego w piśmie i MOWIE a jeśli nie bo wiadomo "człowiek czasem musi bo się udusi" to po....... się bawić tutaj w takie etykiety ??? bo co google nas zablokuje tzn. co reklamy przestaną się wyświetlać o to chodzi ;-) Trochę mniej spiny Panowie to w większości męskie forum więc nie kastrujcie go bo jak mówił prorok kto bez winy niech pierwszy rzuci gruszką.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
słońce wyszło więc inoxlans musi być + ekiera + umps umps pumpen duse umps umps Panowie nieskomplikowany programik do fakturowania usług co polecicie ?