Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak ja to słyszę że ty mssx plan [emoji23] tzn. że niby co na przejażdżkę zapraszasz? a brać sobie od razu bliet na mpka[emoji6]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiosła zabrałeś a ten znów nawalony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
On ma na to wyje... bo go Gruszka przywozi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No u smoka zgaga jak w zespole K2-tech tydzień temu.Spytam od razu czy jutro też jesteście ? Bo jak tak to muszę coś zjeść wcześniej żebym nie musiał z wami iść do kfc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol trzeba było zadzwonić do gruszki on by was na pewno zawiózł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta ty też no on już upiekł sernik na jutro a ty słyszałem dalej japka obierasz na szarlotke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ja myślę ze od 01.01 powinien ruszyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kia ceed?Jak na kogucie to ja chętnie
-
LG G3 aktualzacja do androida 5.0 czy warto ?
Pytanie do osób mających telefon LG G3. W necie są skrajne opinie co do aktualizacji androida z 4.4.2 na 5.0 Ludzie opisują że telefon chodzi wolniej szybciej zużywa baterie itd. Czy tak jest faktycznie ? Mam obecnie 4.4.2 i nie wiem czy warto robić aktualizacje do 5.0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron Kerczi ci dobrze radzi A6 lepsza większa i więcej wejdzie w nią wszystkiego kasy też dlatego uważam że to słuszny wybór trzeba iść za ciosem i nie być miętką pytkom Złota1977 dzwoń do Gruszki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boski łykaj bo to dobry furacz nie słuchaj trolstwa. Nudy tu na tym forum jak uj może coś się ruszy bo jak ty coś kupujesz to zaraz się coś dzieje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na 100% tak jest inne kodowanie w zwykłych lampach świecą te same żarówki na postoju jak i na stopie w led-ach masz postojówki na zwykłych zarówkach a stop jest na ledach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kup rubla http://gruper.pl/x.php/1,74488/Produkty-30-znizki-na-abonament-w-sieci-Orange.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie każdy robi w kadwatechu szef dał karnet na taką stacja to co zrobisz tzn ze bona dostałeś ? a mówią że prywaciarz to pracownika jak cytrynę dusi a tu proszę jaki socjal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie każdy robi w kadwatechu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale pierdo....cie mnie to wali po ile jest bo i tak zawsze za stówke tankuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I to z pakietem paleta sie nie znosz to jest oldpacket robione od razu na klasyka do renowacji jednym słowem dobra baza do odbudowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i wystawisz mi na to pełną fv
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany S5 czy LG G3 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma śmiacia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi się nie zmieścił w bramki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napisał jeszcze raz do Hugo i man zmienić ponownie na KercziPany Myślę że Kerczi-JAN rozumiem że teraz jeździsz już z tyłu do i z pracy tym kociakiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszka był tydzień temu i nie wyglądał na uszkodzonego tzn. był normalnie uszkodzony tak jak zawsze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Twoj ten zaklad? Czy to jakis sprawdzony/zaprzyjazniony etc? zaprzyjaźniony jestem z właścicielem