Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. http://weknowgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/stephen-colbert-popcorn-gif1.gifwyj.....sta konwersacja ciekawe czy będzie dogrywka i karne Ja też się dołączam... http://weknowgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/stephen-colbert-popcorn-gif1.gif Jak ja się tu lubię logować od czasu do czasu... joemonster wymięka wbijaj już ci robimy miejsce na kanapie http://weknowgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/stephen-colbert-popcorn-gif1.gifhttp://weknowgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/stephen-colbert-popcorn-gif1.gifhttp://weknowgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/stephen-colbert-popcorn-gif1.gif Znajdzie się też dla mnie miejsce? Mam przekąski i browarki http://www.mojegotowanie.pl/var/self/storage/images/przepisy/obiady/chipsy_ziemniaczane/2037322-1-pol-PL/chipsy_ziemniaczane_popup_watermark.jpghttp://www.wiatrak.nl/wp-content/uploads/holenderskie-piwo.jpg
  2. wyj.....sta konwersacja ciekawe czy będzie dogrywka i karne Ja też się dołączam... Jak ja się tu lubię logować od czasu do czasu... joemonster wymięka wbijaj już ci robimy miejsce na kanapie
  3. wyj.....sta konwersacja ciekawe czy będzie dogrywka i karne
  4. słyszałem że jak ci wywierciły to zobaczyły w środku jakąś nitkę a najciekawsze było jak ją przecięły
  5. tiaaa.... mecenasy się odezwały od koparek to se poczytajcie w instrukcji jakie ma dedykowane paliwo TFSI. Wiem że w waszych traktorach jakiej by gnojówy nie wlać to jedzie tak samo ale na grzechotnikach się dzielnica nie kończy u mnie na nitro jest takie pierd...cie że jądra wyciska odbytem i nawet oleju nie bierze przez ostatnir 15 km nic nie ubyło
  6. zalałem nitro na shellu i
  7. Tak to jest jak się nie można zdecydować między czarnym a białym. Lepiej nie parkuj w pobliżu przejść dla pieszych co by ci po dachu nie chodzili
  8. pogoda się u nas robi to i humor wraca bo ileż można czytać....Kerczi a nie masz czasem..... jedyne Boseron coś tutaj akcji wprowadza ale ileż w końcu on może tych samochodów jeszcze kupić i naprawić. Pewnie mu się to w końcu znudzi i kupi sobie ałdi i co wtedy zawieje nudą
  9. Jeleń to ponoć już wynajął młode wilki z lasu żeby mu namierzyły tego cfaniaka co to mu laskę zajumał na pasach.
  10. Eeeee niemożliwe... O oleju tez jest info??? przeca napisałem że jest jak u księdza sama prawda i tylko prawda jest podane co do bańki oleju na 100km Ruks pożyczyłbyś Kercziemu tej sarenki na treningi co by następny razem miał wytrenowany manewr omijania sarny bo wcześniej trenował tylko test łosia i na sarnie nie wyszło
  11. z mojego wszystko jak w konfesjonale ale na twoim pewnie będzie zwiecha bo system przez mody Karola go nie ogarnia .....ale na końcu powinno być........Łukasz płakał jak sprzedawał
  12. Algieria szacun szkoda że nie było karnych bo kipera mają dobrego i mogło być ciekawie https://historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml
  13. Pablo o tej porze to już nie ma sensu wstawać
  14. tzn. że co dopisałeś sobie dodatkową działalność do PKD podpalenia wymuszenia i co gość w końcu zapłacił i to stoi już w takim stanie od tygodnia
  15. tzn. że co młode zimnioki się już skończyły
  16. to chyba jakis zart bardzo dobrze
  17. do kogoś to teraz powiedział
  18. Tylko pamietaj ze tam zawsze są kure.... korki 1km do celu a mozesz jechać 30 min Cenne info. Godz wczesniej bede juz koczowal pod TDT. możesz zdradzić co oznacza w twoim podpisie " DOPASOWANIE LICZNIKÓW"
  19. no masz i rekuperatory wstrząsaczy broilerów też
  20. Ja mam jesień z zeszłej wiosny zimą nie śmigane na lato oblecą tanio oddam
  21. zaraz też zmieniam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.