Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rano kaczor jak ....uj po tych dwóch kiełbasach jest jeszcze to wesołe miasteczko pod M1 bo chcialem się z młodym rajdnąć na jakąś karuzele albo cóś może przy okazji oddam tą kiełbasę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmmmeeeeeyyyyyyyyy żona mi mówiła że jakieś próbki desek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boserona Masz ponoć jakąś podłogę dla mnie? będziesz dzisiaj ? dasz radę zabraćć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widać masz mapy w navi od pablau gruszki na japku jak widzisz jest autostrada i to tylko po dwa ojro ale on płacił tyle za skuter
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i szkoda tylko że budzik zadzwonił i musiałeś już wstawać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Raczej wolałbym hotel niż hostel jadę autem więc nie musi to być w centrum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Wybieram się w ten łykend na targi do Poznania może mi ktoś polecić hotel w przystępnej cenie w Poznaniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mówiłem ci że te alarmy odcinki i kamery nic ci nie dadzą bo jak będą chcieli to i tak wezmą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolec-ga Lennox dobrze prawi a ty Pablo się faktycznie z ufo ścigałeś bo 1,4 ma 90km a 1,8 ma 140km ja takiego miałem a masa jego to 1150kg i 666 fakt to był szatan
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
komuś tu u nas padł sterownik od multi może będą też mieli do benzyny ? http://allegro.pl/sterownik-komputer-multitronik-2-5-ghd-01j927156fk-i4567168214.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i co będziesz płakał jak będziesz sprzedawał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no generalnie Lenox podsumował że nie ma róży bez kolca a on wie co mówi więc tak jest a poza tym Cuber słowami poety adekwatnie określił zajebistość tej miejscówki więc wszystkim którzy polecali to miejsce powiem Miodzio tyś widzioł 190 chyba patrzyłeś na klimatronik sam mówiłeś że ci więcej niż do 3 koła nie kręci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trza się rozliczyć za tę przyjemność
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Popieram Karola jeśli jest tak jak pisze Pablo a tego właśnie się spodziewałem to ta bonarka to będzie pewnie kolejny niewypał bo jeśli mamy stać między kręcącymi się autami i ludzmi którzy będą na nas patrzeć jak na małpy w zoo jak to miało miejsce dwa tyg. temu w GK to ja od razu mówię że raczej podziękuję. Ja nie oddałem jeszcze głosu i nie wiem czy w ogóle oddam bo jak dla mnie to wsio ryba gdzie będziemy się spotykać byle było to w miarę luźne miejsce takie jakie było w GK czy nawet to ostatnie w plazie a tak najchętniej to wolałbym abyśmy znaleźli miejscówkę gdzie można usiąć jak człowiek a nie wystawać po jakiś parkingach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale że co Corse kupiłeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hallo pizza ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszka po takiej przerwie powinieneś się przywitać w Nowicjuszach Do mnie co dziennie rano dzwoni i sie wita ponoć tak się zaangażował w akcję jedz jabłka na złość putinowi że pierwsze co to zjadł swój telefon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie to nie to o czym mówiłeś że ci pomaga na zaparcia czyzby Pani Justynie czegos brakowało... e nieeeeee nie znam a co fajna żona wie gdzie znikasz nocami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak nazywał się ten gadżet 3D do sterowania w przestrzeni o którym mówiliście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no chwile temu się zerwaliśmy bo nikogo nie było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja już jestem gdzie jesteście ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile ??? ramzes czyli szef dwa tygodnie w kiblu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty jak byś napisał prawdę to i tak ci nikt nie uwierzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może ktoś luknie w ciągu dnia czy w GK wygląda to jak w zeszłym tygodniu tj. czy góra jest zamknięta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wklej zdjęcie bo większość cię już raczej zapomniała