Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty cfffffaniakuj bo to było haj z 6 lat temu ino tiaaa..... 6 lat chyba 6 miesięcy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jak idę bokiem to wyłączam stacyjkę i ESP się nie włącza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm...ja w A6 C6 tak robiłem i wyłączało ESP a z tego co wiem magistralę CAN B8 odziedziczyło z C6 a poza tym jak może działać ESP jak jego funkcję realizuje pompa ABS skoro nie będzie miała prądu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyciągnij bezpiecznik od ABS jeśli chcesz się pokręcić i o to chodzi no to jedyna opcja... troche piz*owato ... to chcac sie pobawic musze stawac gasic auto grzebac w kasecie , pobujac sie bez ABSu, potem znow stawac znow grzebac w kasecie... sorry taki mamy klimat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyciągnij bezpiecznik od ABS jeśli chcesz się pokręcić i o to chodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mówię że ma być całość w chromie ja bym to widział całe bez chromu tylko sam znaczek oooo a reszta czarna dyskretna wypukła do odczytania tylko z bliska A ty pablo nie cfaniakuj bo jeszcze nie dawo miałeś zajebiszcze dywaniki z alumynum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ic ze ic ze nie spamuj tu koleżków mowa o ramkach nie o forach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te diler z bagażnika te ramki dużo lepiej wyglądają i takie bym zapiął i dał bym te cztery dychy bo te nasze to szczerze mówiąc wyglądają badziewnie Może namierzyć kto takie robi i sprawdzić cenę i zrobić II wersję i dać opcję po taniości (to co macie teraz) i na bogato
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli tamci chcą ponad dwa razy tyle ale jeśli są tak wykonane jak te na przykładowych zdjęciach to fajnie to wygląda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba elektrycznego tyś widział prąd tak z ciekawości ile kosztują nasze ramki klub. na rejestrację ? przysłali mi z A6 coś takiego dużo fajniejsze niż te nasze Forum Audi A6 Klub :: Zaloguj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pozdrowienia z krzesła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak ma tam każdy taki dali gift. Jak miałem brać u tych z dasty lokal to mieszkania były coś po 6,4 ale widać im konkurencja światopogląd wyprostowała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto to był tą białą skodą bo nie kojarzę ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- Grześ sprawdzałem zapis w umowie i u mnie 50% kosztów umowy notarialnej pokrywa deweloper
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak zostaniesz trafiona wyrzutami to tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale tam dyskusja szybko schodzi na niski poziom staje się wulgarna i kończy się wyrzutami sumienia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co zrobić tak to jest jak się ma BMW Nam to nie przeszkadza bo prowadzimy gorące dyskusje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ić ty zgrywusie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciezko powiedziec czy cos pomoze. jaki masz przebieg, ze chcesz olej w skrzyni wymieniac? na Twoim miejscu przegladnalbym dyfer i tam ewentualnie olej zmienil Przebieg to 225k km, sprawa dotyczy A4 B6 FWD zdecydowanie wymień olej w dyfrze Lepiej sobie wymień płyn w chłodnicy w 126p Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka na pewno lepiej się poczujesz po takiej wymianie jeśli nie dysponujesz dyfrem udostępnię swój ale was wali w rogi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciezko powiedziec czy cos pomoze. jaki masz przebieg, ze chcesz olej w skrzyni wymieniac? na Twoim miejscu przegladnalbym dyfer i tam ewentualnie olej zmienil Przebieg to 225k km, sprawa dotyczy A4 B6 FWD zdecydowanie wymień olej w dyfrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może o 8 na pasie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może jakaś ustawka na wieczór się trochę cyrklem pobawić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co oni miają obaj takiego brązowego na tych palcach i obaj tacy widać zadowoleni bo jemu to projektowała znana japońska projektantka Naoko Nihujataboreta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak to liczysz bo mi wychodzi 94999 - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!