Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale co? Slizgnelo Cie gdzieś na na własnej plamie oleju??? No właśnie tam na wysokości skrętu na groidzkiego była taka plama. Myślę jak nic Kerczi był u Gruszki na kolacji EOS-em ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Macie kogoś do polecenia jeśli chodzi o zrobienie reklamy zewnętrznej a dokładnie litery przestrzenne podświetlane ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziękuję a zwłaszcza dziękuję siostrze gruszki bo gdyby nie jej telefon z awanturą to pewnie nic by z tego nie było dziękuję też zielonemu ojcu promotorowi i wszystkim którzy na mnie oddali głosy kasiora będzie za tydzień na spocie jak i za tydzień dam całować różowy pierścień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wpadaj z batmanem możecie przyjechać batmobilem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale to widać foty z przed 20kilo temu bo jeszcze taki chomik nie był jak teraz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie Podpalenia samozapalenia spolszczenia i wymuszenia Siemian ci szybko temat ogarnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pisz do gruszki Panowie Panowie ale dajcie qr** spokój koledze ileż można no
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może niech da gościowi namiary na ciebie co by nie musiał szukać bo przecież ty już drogę znasz jakby co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co chciałbyś być jak gruszka królem buraków i zimnioków na osiedlu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak nie wiesz o so chozi to chozi o piniądze ja jak będę sprzedawał to cofnę licznik dzienny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w lusterku na ktoryms zdjeciu widac wozidlo karola no a w szybie widać jak naprawiają licznik i kup tu auto z forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale o co chodzi , co za bęben? ?? nie bęben tylko benben bęben to masz w pralce Boseron ma szeroko pojęty benben czyli Bardzo Efektywne Narzędzie Badania Elementu Niebezpiecznego zresztą on ci to wytłumaczy w BT tylko przypilnuj żeby ściągnął buty- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czasem już nie moge i musze trochę pary puścić bo ta wiedza mnie rozsadza:naughty: a na marginesie co to za sle ? też mnie na benben wziełaś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo tylko ze to M47 jest , N47 mają 177 KM i w nich były pekające łańcuchy .... No nie do końca N47 a dokładnie N47D20 to ta sama konstrukcja jeśli chodzi o blok wyjściowo było 163PS potem przeszedł moda na 177PS Ja miałem E46 w kombiaku na aftomacie z tym silnikiem 150Ps i chodziło to nawet nawet spalanie było gdzieś około 7l w mieście w stosunku B7 z multi jakie miałem wcześniej to było coś koło 1l mniej. Nawet miło to śmigło wspominam ani razu nic nie zakulało ogólnie OK. Co do tych klapek to też uległem tej schizie. Zdemontowałem kolektor ale uznałem że nie po to jakiś gebels sobie zadał tyle trudu żeby to zaprojektować żeby mądry czesiek z polski stwierdził że te klapki nic nie dają i lepiej je wyje... Te klapki sterują długością dolotu kolektora ssącego. W momencie kiedy trzeba gwałtownie depnąć w parkiet to te klapki się otwierają i silnik dostaje dodatkowego powietrza dzięki temu zmniejsza się lag na turbinie bo silnik może nagle połknąć więcej powietrza a co za tym idzie łopaty suszarki dostaną więcej spalin itd.. U mnie te łopatki były OK tzn. nity nie miały luzu były tylko do umycia. Problem jest wtedy jak ktoś jeździ na gnojówie kiepskiej jakości i ma uwalony (zasyfiony) zawór EGR który źle dozuje recyrkulację spalin. Na tych łopatkach jak i w całym kolektorze odkłada się taki szit w postaci szlamu z nagarem i oblepione łopatki stają się tak ciężkie że obrywają się nity które je trzymają i wtedy faktycznie robią madafaka w silniku. Ja uważam że nie powinno się tych klapek wywalać tylko je sprawdzić czy mają luzy na nitach i dokładnie umyć jak i cały kolektor a szczególnie EGR i jego grzybek zaworu. A jak ty boseron dałeś za te zaślepki 250zł to możesz to uznać za pieniądze wyrzucone w błoto i nie 4 tylko powinno być 6szt. 1szt. kosztuje ok 20zł to nie wiem z czego były twoje że dałeś 250zł . Goście wymyślili sobie takie zaślepki żeby łoić wpadających do warsztatu właścicieli bimwi którzy naczytali się w necie historyjek i od tej chwili spać nie mogą. Jeśli już ktoś bardzo chce to usunąć to wystarczy zdemontować te klapki ściąć te dwa nity (minuta roboty boszem) usuwasz klapkę i pozostaje sam ośka która za uja nie ma prawa wpaść do środka i na pewno w niczym nie przeszkadza i masz w twoim przypadku 250zł w kieszeni zaoszczędzone na lawete- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
iiii....bardzo dobrze co ma mieć chłopak lepiej niż my W końcu przytyje przestanie z okien skakać i ogólnie będzie miał bardziej ciekawie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja na nastepnym spocie zawstydzę Lennoxa wyświetlacz 27 cali procesor octacore 14,59Ghz tysiącpincetdwadziwnincet Gb ramu itd- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Każdy jest kowalem swojego śmigła- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo trzeba mieć cochones a nie śmigło na czole- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja zawsze się boję kierowców w bmw bo uj wi co im kiedy do kaszkietu strzeli a na marginesie a gdzie tam masz zakaz nawracania to jest typowa agrafka więc ty jako kierowca najwspanialszej z marek możesz tam wchodzić na dwóch kółkach tyłem z wystawionym dupskiem przez szybę pasażera i ci uja zrobią bo jesteś włatca śmigła- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber sprzątnij skrzynkę PW bo masz pełną- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od szósmej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślałem ale widzę że tu strach się bać spać plecami do drzwi bo ktoś mocniej otworzy i jak nic z długami człowiek się obudzi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to parówa wam między poślad sobie urządzajdzie tą love parade w różowym gronku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co jest z tymi zapisami na bukowine znowu jakaś masoneria co jest z tym dostępem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na choince - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!