Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby ktoś coś to kolega ma fajne BMW X3 z 2008 roku na wypasie e 177 konnym dieslu za 35 odda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron ty masz w końcu mój czujnik czy Kamil ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czas odpalić zmiotke kia ceed
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze jest czasem gumke zmienić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa....masz mój czujnik ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol a ile chcesz za to CC bo może znajomy by brał. Pytał się czy do tego się da junkersa wsadzić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rozumiem że z termostatem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będzie skoda rapid
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
on miał wymienianego mechatronica i ponoć na 6 300 pójdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a pokazywał ci co ma głębiej ?ma też [emoji200] [emoji202] [emoji191] [emoji215] [emoji195] [emoji192] [emoji193] [emoji190] [emoji196]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten za 1zł + VAT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zostawiłem Ci taki na biurku. Wpisałem K0 JAGa taki był łany amerykanskiRamzes zamów mi ten termostst
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idz po to swje japko na drzewo bo zaraz będzie prezydent dzwonił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak zadzwonię i się odezwie Grucha to ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
potrzebuje kontakt do kolegi od fonów z dietla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoco wezmę może do tego czasu ktoś coś podpowie w temacie Patrzyłem u nas w dziale technicznym ale tam coś znaleźć to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz pełną wersję ze schematami elektr. itp.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma ktoś diagram układu chłodzenia w B7 ? Coś się zpupcyło i mam taki efekt , że nagrzewa mi się bardzo mieszalnik. Cały dolny tunel (plastiki w okolicach stóp) robią się gorące po dłuższej jeździe. Z nawiewów w trybie eco leci chłodne powietrze (przy obecnych temp.) ale po jakimś czasie od tego że mieszalnik ogólnie się cały nagrzewa powietrze też zaczyna lecieć lekko ciepłe. Po włączeniu klimy robi się OK (chłodno) ale nadal czuję , że koło nóg jest za ciepło bo plastiki dalej są gorące. Ewidentnie puszcza mi wodę na nagrzewnicę chociaż nie powinno. Jest jakiś zawór odcięcia płynu od nagrzewnicy ? Szukam po necie ale nie widzę. Kabel nie pokazuje żadnych błędów nastawy silniczków wszystko na "0" nie mam ELSY bo ją mi wywaliło po przejściu na ten szit W10. Miał ktoś podobny temat ? Może mi ktoś sprawdzić w elsie jak wygląda sterowanie obiegiem płynu do nagrzewnicy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grubo kurna jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piszesz , że pasują zamiennie śruby czy nasadki ? bo śruby to wiadomo , że mogą pasować ale jeśli nasadki pasują to h... z takim zabezpieczeniem chyba , że trafił ci się yen sam wzór
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest nasadka zabezpieczająca do śrub. Jeśli każda miałaby pasować to jakie miałoby to być zabezpieczenie raczej bez sensu. Miałem kiedyś takie śruby w bejcy i też brakowało mi tej nasadki. W otworze główki śruby były dwie cyfry. W ASO bmw chyba za 30zł w/g. tych cyfr ściągneli mi odpowiedmią nasadkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Biahhahahahahhahahaahhaha dokładnie jak to w byłym b7 Kercziego to powinno być 430 tyś bo on też naprawiał licznik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze że upał zelżał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówił że dobra robota jest w przetwórni rybnej 15 ojro za godzine może dlatego ci powiedział że "na ryby" jedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak jedziesz po paści to Gruszka mówił że on to ciągnie z Japonii a nie Laponii