-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
Jak sprawuje ci sie AIR w zimie , nic nie zamarza? jakies ujemne skutki uzytkowania?
-
[ALL] Opłata skarbowa ,kłopocik
Sprawa wyjasniona , było zapłącone , na pytanie czemu nie posiadam potwierdzenie babeczka powiedziała tylko tyle , pewno Panu nie dalismy . Ogolnie aby zarejestrowac w WK trzeba miec opłacony Skarbowy, ale jakos nikt tego nie sprawdza
-
[ALL] Opłata skarbowa ,kłopocik
musze tam pojechac zapytac, bo ostatnio udało sie zarejestrowac auto w wydziale komunikacji bez wizyty w skarbowym a teoretycznie nie ma takiej opcji bez uiszczenia opłaty skarbowej , a jednak takie rzeczy to normalka w naszym kraju
-
[ALL] Opłata skarbowa ,kłopocik
LUKAZ przegladałem papiery i na inne auta mam potwierdzenia a na tego dziada nie i kompletnie nie pamietam czy płaciłem za niego
-
[ALL] Opłata skarbowa ,kłopocik
ok, ale nie odpowiedziałes na moje pytanie, auto kupione, podatek nie płacony , jakie sa tego konsekwencje i jak to rozwiazac, we wtorej jade do skarbowego pogadac co i jak ale do tego zcasu wole cos wiecej wiedziec
-
[ALL] Opłata skarbowa ,kłopocik
Witam, przy kupnie auta trzeba opłacic opłate skarbowa itd, sprawa ma sie tak, prawie 2 lata temu kupiłem auto za ktore najprawdopodobniej nie zapłąciłem podatku w skarbowym, co lepsze auto kilka miesiecy temu zostało sprzedane, orientuje sie ktos jakie sa konsekwencje nie zapłacenia itd i jak to sprytnie rozwiazac
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
masz wiecej fotek na tym RSie? ten tajemniczy kolega to pewno Pan. P....dza z mojego forum
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Nowak a cóż to masz za magik od tych felg co piszesz ? 19RSowa bardzo fajna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, forumowiczy ,A4 nie posiadam ale rozważam kupno S4ki B5 wiec na pewno znajde jakies informacje u was Pozdrawiam
BARAN
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta