Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateo1118

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mateo1118 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam.moje audi zaczyna niedomagac czasem trzesie sie na jalowym biegu i kopci.mechanik podlaczyl pod kompa i na pierwszym wtrysku korekcja 2,4 czasem troche spada czasem rosnie,na pozostalych na minusie.poszukuje wiec fachmana co sie zna na rzeczy w okolicach opola lub wroclawia ewentualnie jeszcze jakis fachowcow od regeneracji pompowtryskow tak na wszelki wypadek chciaz mam nadzieje ze to tylko uszczelnienia.z gory dziekuje.
  2. witam.panowie co z tymi glosnikami jest grane.w moim poprzednim aucie audi b5 jak i w obecnym b6 tylne glosniki graja slabo (cicho).czy to jakas wada fabryczna czy co,mozna cos z tym zrobic aby tylne glosniki chociaz w pewnym stopniu graly porownywalnie do glosnikow przednich.nie pytam tu o regulacje radia bo sprawa jest oczywista ze mozna faderem wyregulowac,ale to daje marne efekty.czytalem ze tylne glosniki maja swoj wzmacniacz czy jakos tak,nie znam sie na tym wiec prosze o fachowe wskazowki.radio mam concert II
  3. witam. odswiezam kotleta wzgledem tych cholernych dziur po zestawie glosnomowiacym,czy moze ktos juz zaczal robic te zaslepki lub ma jakis inny patent,czy niestety nadal w gre wchodzi tylko wymiana tunelu. ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- znalazlem cos takiego Naprawa części plastikowych wyposażenia wnętrza ,korzystal moze ktos z ich uslug
  4. dzieki za odzew,bedzie 60
  5. sprawa zalatwiona ,wymienilem u gumiarza na et 37. dzieki za pomoc
  6. czyli roznica w rzeczywistosci znikoma w obu przypadkach.teoretycznie zakladajac opone 60% powinno byc bardziej komfortowo,ale czy faktycznie bedzie to odczuwalne to druga sprawa
  7. witam.obecnie jezdze na oponach 215/55/16 i chcialbym zmienic na 205/60/16 lub 205/55/16, wedlug kalkulatora 205/60/16 sa wyzsze o 9,5 mm,a 205/55/16 sa nizsze o 11mm od 215/55/16,wiem ze w standardzie sa 205/55/16,a wiec zakladajac takie opony auto bedzie nizsze o 11mm i obawiam sie spadku i tak juz niskiego komfortu na obecnych oponach.co o tym sadzicie
  8. no wlasnie,sęk w tym ,ze ja nie szukam tylko takie mam po poprzednim a4 b5, kompletne z oponami zimowymi 195\65\15
  9. witam.mam pytanko czy do mojej b6 podejda felgi stalowe 8Jx15 H2 ET 55.dodam ze letnie alu sa 7,5Jx16 H2 ET 45
  10. wkłady zamontowane i nawet dzialaja
  11. kupilem takie WKŁAD LUSTERKA AUDI A4 B6 00-04 OGRZEWANY NOWY (3603435633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak przyjda i zamontuje to dam znac,sam jestem ciekaw czy to bedzie dzialac
  12. wklady kupione ,jak zamontuje sprawa sie wyjasni.
  13. witam.wedlug kodu 6XC lusterek podgrzewanych nie mam i faktycznie tak jest.wklady zwykle,ale instalacja jest.pytanie,czy wystarczy kupic wklady podgrzewane i bedzie dzialac, czy trzeba jeszcze cos kombinowac?czyzby audi poprowadzilo instalacje załujac na podgrzewane wklady? o co tu chodzi?
  14. powitac waszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.