Vitam !
No cóż... baskecior.. i tak malo ci pali. Moja zona potrafi zmusic audika do spalania prawie 10L/100 w mieście... :roll:
W tasie średnio od 6,6 do 7,0L/100
Na A4, 80 KPH za TIR'em - 3,8L/100
Jak depnie sie mocniej... to w trasie potrafi i do 8,0 wzrosnac.
lukas23: zapraszam pierwsze do dzialu newbie a pozniej do milego uzytkowania forum
Zrobione...