Treść opublikowana przez Spawn1984
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
No mój niestety stał ale zapewne teraz już dłuugo stał nie będzie chyba wszystko w nim wymieniłem co mogłem ... noo może oprócz fazatorów...
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
Kolunio ja swoim zrobiłem 30,000 w rok z czego 3 miesiące stał w warsztacie
-
Ktoś z pomorskiego z dobrym kompem potrzebny
Tak byłem i wyszło 300 KM. Ale po tym wymieniłem jeszcze świece i podmieniłem cewki . Miałem jechać w przyszłym tygodniu ale niestety ... złamałem nogę :/
-
Ktoś z pomorskiego z dobrym kompem potrzebny
Tak do mocy można się przyzwyczaić w przyszłym tygodniu podjadę na hamownię i zobaczymy co teraz wyjdzie.
-
Ktoś z pomorskiego z dobrym kompem potrzebny
po wymianie cewek i świec jest na pewno lepiej ale niestety jeszcze sporo ( przynajmniej w mojej ocenie ) brakuje :/ może po prostu już się przyzwyczaiłem ? jutro spróbuję pomierzyć czasy i może jakiś filmik ... Witam. Po wstępnych pomiarach wyszło od 0-100 5,8- 5,9 s a 100-200 13 s. Jeśli chodzi o olej to nie miałem okazji się przejechać gdzieś dalej ale tak po mieście to na 2000 km litr
-
Ktoś z pomorskiego z dobrym kompem potrzebny
Witam panów. Poszukuję kogoś z trójmiasta lub okolic który byłby w stanie sprawdzić ustawienie rozrządu na kompie. ewentualnie ktoś kto ma ese do porównania mocy. Cały czas wydaję mi się iż brak mu mocy i nie wiem czy tak jest czy to tylko mój wymysł
-
Rozwiązanie usprawenienia kolektora dolotowego
Czy ma to w ogóle jakiś efekt ?
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Jeszcze nie wiem aktualnie jestem w niemczech imwieczorem będe do niego dzwonił ...
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Na szczęście mam pompę oleju na pewno sprawną jutro auto do mechanika i do wymiany ... ale czy to może mieć wpływ na moc ? bo małe ciśnienie czyli 1 bar ma na naprawdę rozgrzanym oleju po dynamicznej jeździe
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Ja tego nie robiłem ... z mechaniką "osobową" u mnie cieniutko ale ciekawe czy mechanik to zrobił ... dzisiaj u nich będę to się dowiem ... w jaki sposób są sterowane fazatory ?
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Ciśnienie oleju na nagrzanym silniku i na wolnych obrotach 1 bar czasem spada troszkę niżej, ale jak wtedy też zaczyna coś klekotać ... jak by rozrząd. Trudno powiedzieć czy czujnik pokazuje prawidłowo ... to dodatek tuningowy "auto guide" czy coś takiego ;/ muszę jeszcze zwykły manometr podłączyć ...
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Witam kolegów po dłuższej przerwie w końcu odebrałem swoje auto po małym remoncie (wymiana kompletnego rozrządu, wymiana zaworków trzymających ciśnienie na głowicach, całego przedniego zawieszenia i regeneracji układu kierowniczego) no i niestety ... brakuje mu mocy byłem dzisiaj na hamowni i stwierdzili że fazatory, ale przy okazji wymiany rozrządu wymieniłem jeden fazator z mojego starego silnika (który miał naprawdę niezłego kopa). Mechanik twierdzi że to może być wina pompy olejowej a raczej jakiegoś zaworku który tymi fazatorami steruje. Macie może jakieś pomysły ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a jak Dev czegoś nie ma to zapraszam do mnie A co masz ? co zaoferujesz ?
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
Mój najmniej spalił 12 l gazu (trasa Gdańsk - Kraków) a w mieści przy ostrej jeździe to nawet nie liczyłem ale 35 spokojnie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Heh oki dzięki w takim razie będę dzwonił
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok dzięki kolego zadzwonię w poniedziałek bo w niedziele nie wypada chyba że kolega Dev coś napisze jakie ma i za jaką cenę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Od Tomka czyli od Dev'a tak ? jeśli masz jakieś ogłoszenia to podeślij poproszę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z tyłu zostawię serie (przynajmniej na razie ) Co do jarzma to tam na stronce są do 6 tłoczkowych po 250 zł klocki można znaleść spokojnie za 500 no i tarcze np takie : ZIMMERMANN SPORT TARCZE PRZÓD AUDI S4 B6 B7 345mm (4300199250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- Kolego Dev dałeś tylko fotkę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
1500 zł tylko pytanie czy to za jeden czy za komplet ... raczej komplet bo np do touarega kosztują używki średnio 1200 a teoretycznie to to samo (o ile się nie mylę)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To co polecisz kolego zamiast tego ? znalazłem jeszcze taką firmę : AM-BRAKES - Wyczynowe hamulce dla Twojego auta te zaciski 6 tłoczkowe w miarę niezłej cenie .
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Panowie. Mam zamiar troszkę polepszyć hamulce w mojej s'ce i znalazłem coś takiego : Zaciski Brembo Porsche Audi S4 RS4 B5 345x30mm (4340017320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Czy ten zestawik podejdzie ? oczywiście mowa o s4 b6 na felgach 18" Ewentualnie co by trzeba było zmienić. Jestem zielony w temacie Pozdrawiam
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Witam. Gdyby ktoś był zainteresowany częściami :Części silnika s4 BBK 4.2 V8 (4224399665) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Oczywiście dla użytkowników forum mała zniżka pozdrawiam
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Witam panów po dłuższej nie obecności . W moim autku wymieniłem zaworki trzymające ciśnienie oleju w głowicach ale niestety .... za dużo to nie pomogło przy odpalaniu na ciepłym silniku dosyć mocno stuka kolejna sprawa to : gdy na odpalonym silniku gdy odkręcę kurek od oleju to go "wsysa" to znaczy robi się jakieś podciśnienie w komorze silnika ... w normalnym aucie albo nic nie czuć jak się przyłoży rękę albo delikatnie dmucha ... a tu zasysa co to może być ? i co radzicie na to przeklęte grzechotanie przy odpalaniu ?
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Ja się chyba zdecyduje na wymianę łańcucha i napinaczy no i od razu tych zaworków po wakacjach, bo w lato bardzo mało auta używam. Z jednej strony można go pokochać a z drugiej znienawidzić ale w czasie jazdy banan na twarzy gwarantowany . ---------- Post dopisany 24-03-2014 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 17:54 ---------- Panowie i znowu mam problem . Ogólnie auto zrobiło się mułowate i podczas przyspieszania podszarpuję. Ostrego kopa dostaje po przekroczeniu 4,5 - 5 tyś obrotów. Podejrzewam 2 rzeczy : albo problem z podciśnieniem albo z nastawnikiem faz rozrządu z kąt można wyrwać schemat podciśnienia ? na szczęście fazatory już mam. Może ktoś ma jakieś pomysły ?
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
No niestety teraz żałuję że nie wymieniłem napinaczy Czy te zaworki trzymające ciśnienie są wymienialne ?