Treść opublikowana przez Funky4
-
Tendecje do pływania po drodzę , stuki w lewym przednim kole.
u nie było tak ze stuk był spowodowanym zużytym łącznikiem stabilizatora natomiast jeśli chodzi o tuleje to na stacji diagnostycznej tylko drugi raz na innej gościu sprawdził mi również tył poprzedni zarzekał się ze z tyłem nie ma to nic wspólnego i wyszło ze tuleje są wybite zaryzykowałem jego stwierdzenie i wymieniłem. Szczerzę Ci powiem ze ja bym nie potrafił ocenić czy są skończone czy nie gość wydawał mi się że się zna na rzeczy i zaufałem. Ogólnie popytaj o jakaś dobra stacje diagnostyczna gdzie mogą Ci sprawdzić zawieche na szarpakach koszt niewielki 20-40 PLN myślę zależy skąd jesteś ja zapłaciłem 35 ze sprawdzeniem amorów jak coś to pytaj śmiało może pomogę Pozdrawiam
-
Tendecje do pływania po drodzę , stuki w lewym przednim kole.
okazało się to faktycznie skończone tuleje tylnej belki tak jak zakładał ANDREWSC , problem zażegnany . Dzięki za pomoc
-
Tendecje do pływania po drodzę , stuki w lewym przednim kole.
Witam Panowie , otóż mój problem polega na tym iż po zmianie bucikow na letnie wystuepuje problem plywania samochodu po drodze być może jest to spowodowane stukaniem w lewym przednim kole na postoju , bez skrecania kół ruszajać nie krecac kierownica wydobywa sie stukot , niestety nie wiem dokładnie skad. Dokładniej opisujac , jadać po prostej drodze auta nie sciaga przy przyspieszaniu i przy hamowaniu , nastomiast na drodze z kolejinami auto ucieka (pływa) z jednej na druga stronę , kontrując w jedna stronę nagle musimy kontrować w druga co daje efekt niestabilnego samochodu. Jesli chodzi o opony w zimie jezdzilem na stalowkach 15" 195/65 wszystko ok, lato 205/55/16 alu + dystanse. Letnie koła po ściągnięciu i wymianie na zimowe był wywazone i przechowywane w odpowiedni sposob wiec raczej to nie to. Myślalem ze byc moze koncowki drazkow siadly , zmieniałem w lipcu zeszłego roku , zaznaczam ze były to zamienniki koszt 150 zł przebieg na nich ok 8-9 tys. km czy mogły sie tak szybko wysypać ? Zawieszenie ma 30 tyś. ori AUDI wymiana w salonie. Pojechałem do mechanika obstawił że być może coś ze wspomaganiem , odesłał mnie do pompiarza , ktory skoleji powiedział że ze wspomaganiem wszystko ok i obstawia zapieczony sworzen na jednym z wahaczy i ze to on wydaje takie dzwieki lub wypadkowe auto gdzie to sie czesto zdarza w autach z wielowahaczaowym zawieszeniem, lecz ten powod odpada , znam historie sowjego samochodu naszczescie jest w 100% bezwypadkowy. Jeżeli ktoś miał podobna sytuacje prosze o pomoc bo poprostu mam już dosyć... Jeśli cos nie jasno napisalem sprezycuje Z góry dziekuje za pomoc
-
Polecane opony zimowe
Pirelli SnowControl Serie 2 DOT 3311 195/65/15 założone tydzień temu , opona bardzo dobrze spisuje sie na suchym jak i mokrym asfalcie a przede wszystkim jest bardzo cicha, zeby nie skłamać letnie dunlopy 205/55/16 sa głosniejesze od niej , zobaczymy jak spadnie snieg pozdrawiam
-
[B5 AJM] Kontrola i Dźwięk Przypominający o zapięciu pasów . Pytanie !
Witam , otóż dziś odpaliłem ze znajomym Vaga w celu sprawdzenia czy wystąpiły jakieś błędy i podczas diagnozy zaświeciła się kontrolka od nie zapiętych pasów oraz dźwięk przypominający o ich zapięciu . Niestety do dziś nie wiedziałem ze mam taka nazwijmy to opcję w aucie i tu moje pytanie jak to włączyć na stałe i czy jest w ogóle taka możliwość ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Rzeszów Wita