Treść opublikowana przez Nasti
-
Upgrade mojej niuni A4 :)
fajna furka
-
[ALL B6] Dziwne pstrykanie (chyba przekaznika)...[updated]
dokladnie tak
-
CZY MOZNA USZKODZIC KOMPA podczas spawania
zdjecie klem nic nieda jak jakis slimak nie ma pojecia o spawaniu to i tak spali kompa
-
lampy
jest to firma ( IN.PRO ) http://www.in-pro.de/
-
lampy
teraz mam takie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f899befac45cb3b0.html plus xenon
-
lampy
z xenonami tez jest lipa ,, sprawdzalem,, te lampy sa do d*py te co ja mam na focie sa super, zapakowalem do nich xenony i jest rewelka(trawe w rowach wypala ) na tyl jeszcze nic nie szukalem
-
lampy
wiekszej lipy juz nie ma od tych lamp mialem je swieca jak w maluchu zmienilem na takie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fcae4c0e17b00ba0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f899befac45cb3b0.html jak chcesz to ci oddam za darmoche
-
Zostawić czy nie? -Po takich pomiarach lakieru?!
ktos ladnie napakowal szpachli norma grubosci lakieru jest dokladnie 110-130 tak jak u Masaro
-
lampy
a jak swieca i jakie zarowki do nich?
-
lampy
znalazlem takie lampki i nie trzeba rezac blotnikow http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f899befac45cb3b0.html
-
lampy
co myslicie o tych lampach? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/056f0f7d053b4045.html
-
[B5 2.6] Avancik 2.6 v6 :)
tak mam gazik. sekwencja ELPIGAZ gaziku wciaga mi max 17l w trasie przy w miare spokojnej jezdzie zchodze nawet do 11l
-
[B5 2.6] Avancik 2.6 v6 :)
bardzo ladna
-
[A4 AFN quattro`97] Czujnik prędkości - gdzie się znajduje ?
sprawdzales wtycki od zegarow. U mnie bylo to samo jeden styk nie laczyl
-
Moje Audi A4
spoko fura. kolorek nietypowy :smile:
-
Moje quatterko
fajny sprzecik :smile:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
zrobilem ta trase o 1 w nocy wiec pusta droga , 20 i 9 to jest na 100km , komputer pokazywal mi 14l a spalil 20, nie ma co sie sugerowac komputerem chyba ze przy spokojnej jezdzie wtedy oszuka ale nie duzo :twisted:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
niemiecka autostrada ,odcinek 300km , czas 1g25min , spalanie 20litrow ta sama trasa z powrotem czas 2g30min , spalanie 9litrow Niezle nie :twisted:
-
[A4 B5 1.8 ADR]Gdzie założyć LPG w Warszawie
oplaca sie ja dalem 4500 i cyka jak pszczulka [ Komentarz dodany przez: T-żółw: 2006-08-31, 00:11 ] raczej jak pszczółka :mrgreen:
-
[A4 B5 1.8 ADR]Gdzie założyć LPG w Warszawie
nasjlepszy jest elpigaz