Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nasti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nasti

  1. fajna furka
  2. zdjecie klem nic nieda jak jakis slimak nie ma pojecia o spawaniu to i tak spali kompa
  3. Nasti odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    jest to firma ( IN.PRO ) http://www.in-pro.de/
  4. Nasti odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    teraz mam takie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f899befac45cb3b0.html plus xenon
  5. Nasti odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    z xenonami tez jest lipa ,, sprawdzalem,, te lampy sa do d*py te co ja mam na focie sa super, zapakowalem do nich xenony i jest rewelka(trawe w rowach wypala ) na tyl jeszcze nic nie szukalem
  6. Nasti odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    wiekszej lipy juz nie ma od tych lamp mialem je swieca jak w maluchu zmienilem na takie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fcae4c0e17b00ba0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f899befac45cb3b0.html jak chcesz to ci oddam za darmoche
  7. ktos ladnie napakowal szpachli norma grubosci lakieru jest dokladnie 110-130 tak jak u Masaro
  8. Nasti odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    a jak swieca i jakie zarowki do nich?
  9. Nasti odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    znalazlem takie lampki i nie trzeba rezac blotnikow http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f899befac45cb3b0.html
  10. Nasti opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    co myslicie o tych lampach? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/056f0f7d053b4045.html
  11. tak mam gazik. sekwencja ELPIGAZ gaziku wciaga mi max 17l w trasie przy w miare spokojnej jezdzie zchodze nawet do 11l
  12. bardzo ladna
  13. sprawdzales wtycki od zegarow. U mnie bylo to samo jeden styk nie laczyl
  14. Nasti odpowiedział(a) na marad_co temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    spoko fura. kolorek nietypowy :smile:
  15. Nasti odpowiedział(a) na Jaro temat w Audi A4/S4 B6
    fajny sprzecik :smile:
  16. zrobilem ta trase o 1 w nocy wiec pusta droga , 20 i 9 to jest na 100km , komputer pokazywal mi 14l a spalil 20, nie ma co sie sugerowac komputerem chyba ze przy spokojnej jezdzie wtedy oszuka ale nie duzo :twisted:
  17. niemiecka autostrada ,odcinek 300km , czas 1g25min , spalanie 20litrow ta sama trasa z powrotem czas 2g30min , spalanie 9litrow Niezle nie :twisted:
  18. oplaca sie ja dalem 4500 i cyka jak pszczulka [ Komentarz dodany przez: T-żółw: 2006-08-31, 00:11 ] raczej jak pszczółka :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.