Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mrborsuk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mrborsuk

  1. mrborsuk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Postaram sie zawitac na spociku 21 lutego...
  2. mrborsuk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przepraszam Was bardzo ale ja jednak nie dojade sila wyzsza (praca...) Zycze sprzyjajacych warunkow atmosferycznych i frekwencji... Do zoba na nastepnym spocie...
  3. mrborsuk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja bym sie pisal na plytke jesli to nie problem...
  4. mrborsuk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I tak trzymac Panowie ostatnio jesli mnie pamiec nie myli bylo 8-9 autek treraz w planach okolo 15 albo wiecej. Jak w takim tempie bedziemy sie rozwijac to latem parking pod Philipsem napewno bedzie za maly... Oby pogoda dopisala, to beda piekne fotki...
  5. mrborsuk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gugas zrob jakas wstepna liste chetnych zeby mozna bylo ogarnac kto sie pojawi na spocie 7 lutego.... Ja bede okolo 21:15 bo do 21:00 pracuje. Fajnie ze zainteresowanie Łódzkimi spotami rosnie!!! Mam pytanko Gugasd bedziesz moze zamawial naklejki A4klub 3 czarne by mnie interesowaly... bo na srebrnym innych kolorow chyba nie bedzie widac.
  6. mrborsuk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzieki za informacje o spocie... Do zobaczenia w czwartek 7 lutego, ja prawdopodobnie dojade jak ostatnio czyli okolo 21:15. Mam prosbe jak ktos z przybywajacych ma VAG-a i moglby go ze soba zabrac zeby zrobic mi regulacje przepustnicy i sprawdzic bledy to zapewne odwdziecze sie jakas buteleczka... Pozdrawiam, do zobaczenia
  7. mrborsuk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokladnie dokladnie.... parkujemy pod jedna uczelnia.... Postaram sie dzis dotrzec aczkolwiek mam jutro kolo i egzamin i nie wiem czy sie wyrobie zeby sie pojawic na zlocie... bede dzwonil do Ciebie wieczorem zapytac gdzie sie ustawiliscie...
  8. mrborsuk odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witajcie Czytam watki o Lodzkich spotach juz od pewnego czasu i pomyslalem ze moze czas sie wybrac... i nawet czwartek 17 stycznia to calkiem niezly termin, jest tylko jedno male ale... pracuje do 21 w Galerii Łodzkiej... wiec gdybyscie sie przeniesli np pod Philipsa albo byli w okolicach Piotrkowskiej okolo godziny 21:10-21:15 to bardzo chetnie bym dolaczyl.... Pozdrawiam
  9. Witam wszystkich Klubowiczow. Nazywam sie Michał Pękal jestem studentem z Łodzi. W 2006 roku stałem sie szczesliwym posiadaczem Audi A4 z 96 roku z silnikiem 1800ccm ADR. Od dlugiego czasu czytam posty zamieszczane przez urzytkowników i postanowiłem zakonczyc proces rejestracji na tym forum by móc równiez podzielic sie swoimi wrazeniami na temat Audi. Mam nadziejeze spotkamy sie na jakims zlocie..... Pozdrawiam * fotki przenieś proszę do odpowiedniego działu - lukaszr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.