Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cich83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. drogi marcinbn,jak dla mnie to wygladasz na zwyklego laika,ktury niema zielonego pojecia o mechanice pojazdowej,wiec z kad bedziesz wiedzial czy cie nie wydymali? jak dla mnie to juz sie sam wydymales z tym super fachowcem,bo nawet nie wiesz co ci sprawdzili i co beda robic. pisze tak bo sam jestem mechanikiem ,wiec bez obrazy. po tym co przeczytalem to raczej pierscienie na tlokach sa zapieczone albo popekane i puszczaja olej do komory spalania(stad dym z rury),a najprostrzym sposobem jest sprawdznie cisnienia w cylindrach...jesli to jest ok to srawdzic trzeba turbine... to jest chyba oczywiste dla kazdego mechanika!a nie jak ty piszesz ze koles spojrzal na kolor wydostajacego sie z wydechu dymu i swierdzil wymiane silnika,to Qurwa jakis absord!!! zmien lepiej miesca w kturych naprawiasz auto!!!
  2. co ludzie nie wymysla!!! to sie nazywa wiejski tuning bez rezultatow dla naiwnych ludzi!!! :polew: :polew:
  3. tez tak mysle ze to przez to ze jest zimno,a jezdze praktycznie tylko do pracy gdzie jade ok.10 minut, silnik niezdazy sie dobrze nagrzac(biore to pod uwage)ale nie sadzilem ze to atuko spala ponad 13 litrow,chocby przy takich warunkach,jak dla mnie to DUZO. I to ze spalanie zalezy od tego kto ma jaka noge to chyba kazdy wie. mysle ze poczekam do lata i wtedy sie okaze. pociesza mnie tylko komfoft jazdy,nieporownywalny do wiekszosci aut! dzieki za podpowiedzi.pzdr.
  4. witam wszyskich! jestem nowy na tym forum i zajrzalem na ten temat bo niedawno kupilem a4,1,8benz bez turbo 95rok. jest zima i w miescie mi pali 13-14 litrow.troche szok! znalazlem testerem blad czujnika temperatury,wymienilem go odrazu w ciemno bo byl niedrogi i jak narazie sie nic niezmienilo.niewiem sam czy to tak ma byc czy czegos dalej szukac(moze sonda lambda) poczekam jeszcze do lata i zobacze jak to bedzie wygladalo. moze ktos mial podobny problem?...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.