-
[B5 AHU] Duże zużycie paliwa-prośba o analizę logów
szwagier ostatnio za mna jechal i mowil, ze jak go wyprzedzalem to troche kopcil, logi postaram sie zrobic jutro
-
[B5 AHU] Duże zużycie paliwa-prośba o analizę logów
generalnie bierze litr wiecej na 100 km, jezdze max 2500 rpm, nie wiem co jest nie tak, martwi mnie tez log 8 grupa (2961 rpm, 40.4mg/R 41.4mg/R 39.4 mg/R), dolaczam logi z BS Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31701.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31702.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31703.html
-
[B5 AHU] Duże zużycie paliwa-prośba o analizę logów
nie zawsze jest mozliwosc zrobienia logow kazdego osobny jak psiarnia wszedzie jezdzi, logi zrobiono na 3 biegu kolego Narcyz[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:38_________________________________________________dzieki koledzy, nie wszyscy naraz
-
[B5 AHU] Duże zużycie paliwa-prośba o analizę logów
wszystko jest ok, termostat wymienilem rok temu(70 zl), czujnik temperatury 6 miesiecy temu FEBI, swiece dogrzewania plynu chlodzacego 1 miesiac temu.
-
[B5 AHU] Duże zużycie paliwa-prośba o analizę logów
Witam. Prosze o analize logow. Silnik AHU po chipie. Od jakiegos czasu duze spalanie paliwa okolo 8 l/100 km. Silnik dobrze pracuje, dobrze przyspiesza. Wymienilem zawor EGR i przeplywke, oraz poprawilem kat wtrysku(bylo 25, jest 50). Jedynie co mnie niepokoi to okopcona rura wydechowa okolo 10 mm ponad krawedz rury. Prosze o analize logow. Grupy: 011,013,001 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31587.html Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31588.html Grupy: 001,004,013 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31589.html Grupy: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31590.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31591.html Grupy: 015 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31592.html Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31593.html
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
Witam. Mam problem, mianowicie nie moge nagrzac silnika w moim audi a4 1.9 tdi ahu. Wymienilem termostat juz 2 razy i dalej to samo. Silnik osiaga max 70 stopni i to po przejechaniu 10 km. Po wlaczeniu ogrzewania temperatura spada do 65 stopni. Zakrylem chlodnice i dalej to samo. Kupilem najdrozszy termostat jaki byl firmy Vernet. Temeperatura na VAGu pokrywa sie z temepratura na zegarze. No i ogrzewanie slabe. Zapomnialem dodac, ze wczoraj jechalem i silnik osiagnal 90 st, natomiast dzisiaj tylko 70 st po przejechaniu 15 km, a jesli chodzi o dynamike jazdy to mam ciezka noge. Prosze kogos o pomoc, moze ktos juz mial ten problem.[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 15:28_________________________________________________Witam. Mam problem, mianowicie nie moge nagrzac silnika w moim audi a4 1.9 tdi ahu. Wymienilem termostat juz 2 razy i dalej to samo. Silnik osiaga max 70 stopni i to po przejechaniu 10 km. Po wlaczeniu ogrzewania temperatura spada do 65 stopni. Zakrylem chlodnice i dalej to samo. Prosze kogos o pomoc, moze ktos juz mial ten problem.Kupil em najdrozszy termostat jaki byl firmy Vernet. Temeperatura na VAGu pokrywa sie z temepratura na zegarze. No i ogrzewanie slabe. Zapomnialem dodac, ze wczoraj jechalem i silnik osiagnal 90 st, natomiast dzisiaj tylko 70 st po przejechaniu 15 km, a jesli chodzi o dynamike jazdy to mam ciezka noge.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich
dario30
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta