Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Duże zużycie paliwa-prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Prosze o analize logow. Silnik AHU po chipie. Od jakiegos czasu duze spalanie paliwa okolo 8 l/100 km. Silnik dobrze pracuje, dobrze przyspiesza. Wymienilem zawor EGR i przeplywke, oraz poprawilem kat wtrysku(bylo 25, jest 50). Jedynie co mnie niepokoi to okopcona rura wydechowa okolo 10 mm ponad krawedz rury. Prosze o analize logow.

Grupy: 011,013,001 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31587.html

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31588.html

Grupy: 001,004,013 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31589.html

Grupy: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31590.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31591.html

Grupy: 015 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31592.html

Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31593.html

Opublikowano

temperatura po rozgrzaniu osiąga 90 stopni i stoi w miejscu bo może ci sie nie dogrzewa silnik?

Termostat wtedy do wymiany lub czujnik cieczy chłodzącej.

Jesli silnik jest nie dogrzany do 90 stopni pali więcej paliwa zwróc na to uwagę

dodam ze nie zaleznie od pogody ma osiagac taka temp.

Opublikowano
  • Autor

wszystko jest ok, termostat wymienilem rok temu(70 zl), czujnik temperatury 6 miesiecy temu FEBI, swiece dogrzewania plynu chlodzacego 1 miesiac temu.

Opublikowano

Te logi chyba są robione na II biegu na podwórku ?

Opublikowano

Logi zrobione tragicznie ... Logujemy każdą grupę osobno.

Po logach nic nie widać niepokojącego.

Jeszcze powiedz że te 8 litrów po mieście :kox:

Mój zjarał ostatnio 9.2 po mieście i nie widzę w tym nic niepokojącego ;) zima, krótkie trasy, nie gaszenie na postojach, szaleństwa na ręcznym i robi się spalanko ;)

Opublikowano
  • Autor

nie zawsze jest mozliwosc zrobienia logow kazdego osobny jak psiarnia wszedzie jezdzi, logi zrobiono na 3 biegu kolego Narcyz[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:38_________________________________________________dzieki koledzy, nie wszyscy naraz :(

Opublikowano

liczysz na naszą pomoc/rade, logi na odwal się wiec czegoś nie rozumiem.. statycznych i basic setting nie mogłeś zrobić jak należny :hi:

przeczytaj kilka razy ten wątek i wstaw logi jak należy(każdy pojedynczo róB): http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

a ile palił wcześniej?

okopcona końcówka rury to normalna sprawa w zimie, dla jednego 8L to normalka, a dla drugiego to kosmiczna ilość no ale jest tyle czynników różniących że szkoda gadać

Opublikowano

kolego to wcale nie jest niepokojący wynik.. No chyba że na trasie, mamy zime.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

generalnie bierze litr wiecej na 100 km, jezdze max 2500 rpm, nie wiem co jest nie tak, martwi mnie tez log 8 grupa (2961 rpm, 40.4mg/R 41.4mg/R 39.4 mg/R), dolaczam logi z BS

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31701.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31702.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/d.gerblich_31703.html

Opublikowano

a przy zmianie biegów i pałowaniu teraz bardziej nie dymi z rury? nie zauważyłeś czegoś takiego?

zrób kilka logów 013

Opublikowano
  • Autor

szwagier ostatnio za mna jechal i mowil, ze jak go wyprzedzalem to troche kopcil, logi postaram sie zrobic jutro

Opublikowano

No wlasnie bedą jutro porzadnie wykonane kompletne logi - zapraszam ponownie

Kłodeczka :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.