-
[B5 ADP] 17'' xenon
i jak ci sie sprawuja te alusie?? opuszczales moze cos zawieszenie??
-
[B5 ADP] 17'' xenon
witam i gratuluje pieknej audiczki. felgi bardzo pasuja. a moglbys dac jakis namiar na takie felgi.jakis ich dokladniejszy opis jesli mozna. pzdr
-
[ALL B5] Jak zdjąć listwę na klapie bagaznika na wysokości zamka (bierze rdza) ?
aha dzieki wielkie. to juz mam mniej wiecej naswietlona sprawe. teraz trzeba sie brac za to jak najszybciej i wytruc rudego...
-
[ALL B5] Jak zdjąć listwę na klapie bagaznika na wysokości zamka (bierze rdza) ?
Witam. Czy ktos moze wie jak sie zdejmuje listwe na klapie bagaznika ta na wysokosci zamka?? bo na koncach wyskakuja mi purchle i chcialbym to jak najszybciej zrobic a nie chce czegos zepsuc prubojac nieumiejetnie ja zdjac. Z gory dzieki za pomoc[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 12:37_________________________________________________Prepraszam za zle umieszczenie pytania i ponawiam prosbe?? Czy ktos juz mial cos takiego?? pozdrawiam
-
[B5 AFB] Nie ma mocy na wyższych obrotach
dzieki za proby pomocy. no juz mniej wiecej wiem za co mam sie zabrac. Spotkalem sie z kolega Spanky (wielkie dzięki) podpial vaga i mniej wiecej wiem co mam zrobic. musze przejzec caly uklad dolotowy poprawic co jest nie tak powycierac najgorzej jest w okolicach turbawki. przeplywka na 75% do wymiany no i rozrzad musze poprawic. bo "fachowcy" prawdopodobnie zle mi go ustawili na blokadach. no coz... bierzemy sie...
-
[B5 AFB] Nie ma mocy na wyższych obrotach
A jest moze ktos chetny i znajacy sie na rzeczy z okolic najlepiej otwocka ewentualnie warszawy i okolice kto moze zrobic logi i pomoc w ocenie tego problemu? gdzies wyczytalem ze chyba spanky bywa w otwocku czasami. pozdrawiam
-
[B5 AFB] Nie ma mocy na wyższych obrotach
Witam serdecznie. mam taki problem ze moja moja audiczka AFB 2.5 TDI 150 KM na dolnym przedziale obrotow tzn.do mniej wiecej do 2500 obr ciagnie nawet ladnie ale jak dochodzi do 3000 obrotow to dalej prawie wogole nie chce ciagnac. Obroty wogole nie rosna. wogole nie przyspiesza. specem to ja nie jestem . a moze ktos wie coto moze oznaczac. nie doszukalem sie narazie podonego watku. z gory dzieki za odpowiedz. pzdr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow tego forum czyli wszystkich wlascicieli audi a4. Od niedlugiego czasu jestem wlascicielem Audi a4 2,5 tdi 150Ps.
ostry0001
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta