Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ostry0001

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. i jak ci sie sprawuja te alusie?? opuszczales moze cos zawieszenie??
  2. witam i gratuluje pieknej audiczki. felgi bardzo pasuja. a moglbys dac jakis namiar na takie felgi.jakis ich dokladniejszy opis jesli mozna. pzdr
  3. aha dzieki wielkie. to juz mam mniej wiecej naswietlona sprawe. teraz trzeba sie brac za to jak najszybciej i wytruc rudego...
  4. Witam. Czy ktos moze wie jak sie zdejmuje listwe na klapie bagaznika ta na wysokosci zamka?? bo na koncach wyskakuja mi purchle i chcialbym to jak najszybciej zrobic a nie chce czegos zepsuc prubojac nieumiejetnie ja zdjac. Z gory dzieki za pomoc[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 12:37_________________________________________________Prepraszam za zle umieszczenie pytania i ponawiam prosbe?? Czy ktos juz mial cos takiego?? pozdrawiam
  5. dzieki za proby pomocy. no juz mniej wiecej wiem za co mam sie zabrac. Spotkalem sie z kolega Spanky (wielkie dzięki) podpial vaga i mniej wiecej wiem co mam zrobic. musze przejzec caly uklad dolotowy poprawic co jest nie tak powycierac najgorzej jest w okolicach turbawki. przeplywka na 75% do wymiany no i rozrzad musze poprawic. bo "fachowcy" prawdopodobnie zle mi go ustawili na blokadach. no coz... bierzemy sie...
  6. A jest moze ktos chetny i znajacy sie na rzeczy z okolic najlepiej otwocka ewentualnie warszawy i okolice kto moze zrobic logi i pomoc w ocenie tego problemu? gdzies wyczytalem ze chyba spanky bywa w otwocku czasami. pozdrawiam
  7. Witam serdecznie. mam taki problem ze moja moja audiczka AFB 2.5 TDI 150 KM na dolnym przedziale obrotow tzn.do mniej wiecej do 2500 obr ciagnie nawet ladnie ale jak dochodzi do 3000 obrotow to dalej prawie wogole nie chce ciagnac. Obroty wogole nie rosna. wogole nie przyspiesza. specem to ja nie jestem . a moze ktos wie coto moze oznaczac. nie doszukalem sie narazie podonego watku. z gory dzieki za odpowiedz. pzdr.
  8. Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow tego forum czyli wszystkich wlascicieli audi a4. Od niedlugiego czasu jestem wlascicielem Audi a4 2,5 tdi 150Ps.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.