Treść opublikowana przez manix76
-
Wymiana uszczelniaczy półosi skrzyni biegów
Tak jak w temacie,może mi ktoś opisać jak mam się do tego zabrać.Czy może lepiej zlecić to mechanikowi?
-
[ALL B5] Światła dzienne
Zasilanie przepływki ma najszybciej plus w całej komorze silnika, przynajmniej mi tak w serwisie powiedzieli. Gościu, który mi montował też mi podłączył plus po przepływce. Przy pompie też chyba jest plus,ale ja nie chciałem się podpinać pod elektronike.W razie zwarcia nie wiadomo co by mogło się stać.
-
[ALL B5] Światła dzienne
jeżeli mają szkło z przodu a nie pleksi to są identyczne jak moje....przynajmniej z wyglądu[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 12:43_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbef4fa001f71111.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2384b5f8c43834e8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83e4bfcf62170d4e.html Na zdjęciu może tego tak nie widać ,ale światło mocne-wali po oczach
-
[ALL B5] Światła dzienne
Kratke przykręciłem wkrętem do wspornika
-
[ALL B5] Światła dzienne
Dzięki wielkie,jutro postaram się podłączyć tak jak mówisz[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 21:25_________________________________________________Lampy podłączone,wszystko działa jak powinno
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodniczego- duże cisnienie w zbiorniku wyrównawczym
Przegrzałeś pewnie silnik,znam 2 osoby co w taki sam sposób załatwiły silnik
-
[ALL B5] Światła dzienne
Dzisiaj jeszcze spróbuje poszukać + po przekręceniu kluczyka gdzieś w komorze silnika
-
[ALL B5] Światła dzienne
Ty podłacz ten swój sterownik tak jak na tej etykietce i bedzie śmigało No dobra,ale pod co mam się podłączyć.Na etykietce jest napisane czarny kabel-minus,czerwony -plus,żółty- lampa.Czarny podłączam gdziekolwiek do masy a dwa pozostałe??
-
[ALL B5] Światła dzienne
żeby to poprawnie działało trzeba wymodzic sterownik własnie go rysuję :gwizdanie: A czy ten sterownik nie jest już z tymi lampami?Spójrz na link z tymi lampami z pierwszego postu
-
[ALL B5] Światła dzienne
Na samochodzie też to ładnie wygląda. Nie zakładam bo jeszcze nie wiem gdzie się podłączyć
-
[ALL B5] Światła dzienne
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6bb66dc4b55f050.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b449d1c54546bcd6.html
-
[ALL B5] Światła dzienne
Powiedział bym że są aż za bardzo wygięte jeżeli chodzi o kratkę b5,ale widać to dopiero patrząc na nie prostopadle i z bliskiej odległości. Myślę że na chwilę obecną są to najodpowiedniejsze dzienne ledy jakie można dostać do b5
-
[ALL B5] Światła dzienne
Czemu twierdzisz że mają się nijak do tych o których piszemy? Czyżbyś widział jak świecą jedne i drugie a może jednak widziałeś je zamontowane do b5 i dlatego masz takie porównanie? Te które kupiłem mają 30cm,5ledowe,mają taką samą zasade działania,myślę że świecą identycznie(barwa i natężenie) ,profilem ładnie wkomponowały się w kratkę(nic nie wyje nic nie odstaje) i co najważniejsze są solidnie wykonane Nie wiem czy przypadkiem te co są pokazane na filmie nie są proste[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 00:44_________________________________________________ Mam sobie również nigdy nie kupić BMW bo jest powszechna opinia że jezdzi tym autem co 2 chłopak ze wsi?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 01:01_________________________________________________ Ty twierdzisz że Armi ma gust,a moim zdaniem go nie ma.Utwierdziła mnie w przekonaniu ta felga w kolorze czerwonym,no chyba że to ona ma tworzyć tzw.spójność w aucie......rodzinnym,bo raczej ten model audi do takich należy
-
[ALL B5] Światła dzienne
Od mojego ostatniego wpisu nie śledziłem tematu z braku czasu(robię przydomową elektrownię wiatrową :gwizdanie:) i widzę że temat się rozwinął. Lampy mam już przymocowane do kratek,pozostaje jeszcze podłączenie ich.I tu mam prozbę-wie ktoś może gdzie je mam podłączyć,pod co mam się podpiąć?
-
[ALL B5] Światła dzienne
No dobra,ale to dopiero po świętach
-
[ALL B5] Światła dzienne
jak zamontujesz to pokaż zdjęcia...ja z chęcią obejrzę ps. zamówiłeś te co mają 30cm długości tak ?? mierzyłeś i się zmieszczą?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 15:18_________________________________________________ O gustach się nie dyskutuje bo gust albo się ma albo się go nie ma ta....ty to masz gust te czerwone felgi .... noi te lampy led z tyłu ( montowali takie fabrycznie w latach 90 ? ) Tak,te co mają 30 cm.Na tej aukcji z tymi ledami jest szablon tych lamp,wydrukowałem ,wyciąłem,przymierzyłem-pasuje jak ulał. Ja jak zobaczyłem te czerwone felgi to.....................przyganiał kocioł garnkowi
-
[ALL B5] Światła dzienne
Po pierwsze ledy kompletnie nie pasują do sylwetki auta zaprojektowanego na początku lat 90. I tu jest pies pogrzebany. Czy kupił bym b5 z ledami na metry? Tak, ale pierwsze co bym zrobił to bym je wyrzucił. Wstydziłbym się z tym jeździć. Czyli rozumiem że jak by były żarówki zamiast ledów w tych oprawach to byś już ich nie wyrzucał? Z Twojej wypowiedzi tak to rozumiem.Ciekawi mnie czemu b5 nie wychodziły fabrycznie z felgami np.18 cali,niech zgadne-pewnie kompletnie nie pasowały do wyglądu auta z lat 90tych.Sory,czepiam się,ale musiałem to napisać Już to pisałem i też nie jestem zwolennikiem ledów i jakichkolwiek tuningów tylko po to żeby moje auto robiło dobre wrażenie pod blokiem
-
[ALL B5] Światła dzienne
O gustach się nie dyskutuje bo gust albo się ma albo się go nie ma Ciekawy tylko jestem czy jeżeli w B5 zamontowane by były fabrycznie takie ledy,czy byś je wymontował czy nie....a może kupił byś inne auto bo te ledy spędzały by ci sen z powiek
-
[ALL B5] Światła dzienne
Mi nie chodzi o to czy czy będzie ładnie wyglądać czy nie,ma spełniać swoją funkcję i tyle.Mam już dość wymieniania co rok żarówek za 70zł. a i akumulator tez dostaje po d*pie. Moim zdaniem audi B5 do urodziwych samochodów też się raczej nie zalicza,przynajmniej ja przed wyborem auta nie kierowałem się wyglądem zewnętrznym.
-
[ALL B5] Światła dzienne
Zamówiłem te ledy co podałem w linku.One też są dedykowane do a4. Jak zamontuje to porobię zdjęcia,wtedy będziemy mogli oceniać czy pasują.
-
[ALL B5] Światła dzienne
No ja też byłem przeciwnikiem montowania tego typu oświetlenia,ale odkąd założyłem żarówki do lamp za 70zł i max.wytrzymują rok to postanowiłem że zamontuję coś takiego [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:56_________________________________________________ jakościowo dobre nie jakaś chińszczyzna ( polecam też PHILIPS - a ) może ciut mniejsze żeby nie było tak na styk ( ładnie wkomponować w kratkę ) reszta kwestia gustu a masz może jakiś link do tych Philipsa?
-
[ALL B5] Światła dzienne
Właśnie jestem po pomiarach i powinny na styk ładnie pasować w te kratki w zderzaku
-
[ALL B5] Światła dzienne
Co sądzicie o tych lampach. http://allegro.pl/swiatla-dzienne-5-led-homologacja-automat-audi-vw-i1946805512.html Może macie jakieś sprawdzone,które możecie polecić.
-
[ALL TDI] Uszkodzony czujnik czy termostat?
Rozumiem że w Twoim przypadku wina leżała po stronie termostatu.
-
[ALL TDI] Uszkodzony czujnik czy termostat?
A ta różnica wskazań między zegarem na desce a klimatronikiem......??? Może czujnik też szwankuje,sam już nie wiem