Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manix76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manix76

  1. Witam. Mam pewien problem związany z osiągnięciem odpowiedniej temperatury silnika i nie wiem czy wymienić termostst czy czujnik. Podłączyłem vag do audi i w momencie nagrzewania się silnika temp.na klimatroniku była cały czas mniejsza o 2 stopnie od tego co pokazywał vag.Po osiągnięciu max.temp.77 stopni wartości były takie same na vagu jak i na klimatroniku.Natomiast zegar wskazówkowy pokazywał 83st.przy temp.77 na vagu jak i na klimatroniku.Dodam jeszcze że podczas nagrzewania się silnika dolny wąż łączący chłodnice i termostat był zimny. Czy te objawy sugerują uszkodzony czujnik?
  2. Klocki i filtr dotarły,wczoraj zamówione a dzisiaj rano już kurier się dobijał (nawet się człowiekowi wyspać nie dadzą ) Dzięki Marcin
  3. manix76 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie wiesz,skupują tam wkłady?
  4. manix76 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zwykła turbina, motor AHU
  5. manix76 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    puszkę zostawiłeś czy całość wycieli i wspawali rurkę?
  6. manix76 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a nie orientujesz się ile takie wywalenie kata moze kosztować,tak orientacyjnie
  7. manix76 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    robiłeś coś u nich?
  8. manix76 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam,czy ktoś z was korzystał z usług tego warsztatu bądz słyszał jakieś opinie o nim http://www.motokomis.pl/lechdar/oferta.php a konkretnie chodzi o wycięcie katalizatora
  9. manix76 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    ok.dzięki ,pojade i zapytam,ciekawe ile kosztuje taka wymiana? [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 00:08_________________________________________________Byłem ,pytałem donośnie wymiany uszczelki.Koszt takiej usługi to 400zł.
  10. manix76 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    ale wiesz,chodzi mi żeby było to zrobione porządnie,mam już kilka doświadczeń przykrych z kutnowskimi mechanikami....
  11. manix76 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Jaki polecacie warsztat samochodowy w Kutnie?Musze wymienić uszczelke pod miską olejową
  12. manix76 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Ja mogę wziąć jeden
  13. manix76 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    - nie ma żadnej reakcji silnika na odłączenie kostki przepływomierza -wzrosło spalanie -mułowaty -zaczą dymić A co do vaga to wszystko mamy opisane na forum
  14. manix76 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Witam. Jest może ktoś w Kutnie lub okolicy z vagiem?Prawdopodobnie 'padł'mi przepływomierz. Osobiście posiadam interfejs ale program mam demo,no chyba że mi prześle ktoś full wersje No i co z tym spotem w kutnie? Pozdrawiam.
  15. Witam mam na imie Mariusz i zakupiolem sobie audi a4 1.9TDI z 1996r. i jestem jak narazie zadowolony z tego auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.