-
[ALL B5] Zdejmowanie tapicerki z drzwi (boczka drzwiowego)
dzieki za informacje, tym razem to mocno nacisnalem i srube dalo sie odkrecic zdjecia moze to jest troche poza tematem, zamek centralny w jednych drzwiach mi nie chodzi, słychac jakby powietrze gdzies uchodzilo kolo mechanizmu zamka, problem w tym ze nie bardzo wiem jak sie tam dostac do tych mechanizmow zeby to sprawdzic mam nadzieje ze nie trzeba sciagac calego metalu wokol drzwi ? czy moze tylko zamek z tymi srubami torx ?
-
[ALL B5] Zdejmowanie tapicerki z drzwi (boczka drzwiowego)
ok byłem przedtem jeszcze raz próbować, odkręcam tą srube na plastiku, i probuje sciagnac ten plastik, ale nie idzie Nie chce tam nic urwać, po prostu ledwo co drgnie Moze ktoś wie w którą strone, jak to sciagnac ? Tzn. np. tak jak to jest wyjasnione w wypadku korbki, tzn w ktore strone pchac, gdzie podwadzic itd. dla pewności, próbowalem sciagnac ten sam plastik z drugich drzwi, to samo, ledwo co sie rusza :/ gorna częśc jakby przyklejona była czy cos; ani drgnie, dol tego plastiku sie rusza tylko lekko
-
[ALL B5] Zdejmowanie tapicerki z drzwi (boczka drzwiowego)
właśnie jest widoczna ta śrubka, odkręciłem ją, ale nie za bardzo wiem co ona trzymała, bo ten plastik tez nie chcial zejść :/
-
[ALL B5] Zdejmowanie tapicerki z drzwi (boczka drzwiowego)
tzn. z tego co widzialem w ksiazce Audi A4 sam naprawiam, to trzeba jakos podwadzic w gore Tyle ze ja to podwadzalem i w ogole praktycznie sie nie rusza, tylko leciutko Nie chce jakos mocno szarpać zeby nic nie złamać/uszkodzic, jeszcze te czerwone światełko tam troche zawadza Rozbieral ktos moze tylnie drzwi ?
-
[ALL B5] Zdejmowanie tapicerki z drzwi (boczka drzwiowego)
Dopisze sie tutaj zeby nie zakladac nowego, Probowalem dzisiaj sciagnac prawe, tylne drzwi, bo centralny tam nie dziaa - A4 B5 1998 Odkrecam te 2 śrubki po bokach, potem ściągam korbkę od szyby i niby tyle Przegladalem na około, nie ma nigdzie więcej śrubek, więc ciągne ten plastik w góre, ale nijak nie idzie, ledwo sie rusza Są tam jeszcze jakies technologie do okręcenia, odblokowania ?
-
[ALL B5] Reflektory, szkło, anglia
dzieki wielkie za odpowiedzi będą nowe szkła, tylko teraz VALEO czy BOSCH ? http://allegro.pl/item525019776_szyba_reflektora_lewa_audi_a4_8d0_941_115.html http://allegro.pl/item525019798_szyba_reflektora_lewa_audi_a4_8d0_941_115_b.html Ktoś ma jakieś porównanie jesli chodzi o jakość ? Dla pewności jeszcze sprawdze ten reflektor, czy nie ma tam żadnych pierdółek do przełączenia
-
[ALL B5] Reflektory, szkło, anglia
Hej, Okazało się na badaniu, ze mam lampy Anglik Przeleciałem szukarkę pod słowa anglia, anglik, lampy, reflektory, ale nie znalazłem 100% odpowiedzi na pytanie Czy w przypadku reflektorów VALEO, AUDI A4 '98 wystarczy zmienić szkło reflektora ? Czy muszę kupować nowe reflektory na rynek europejski (jak fajnie brzmi.... ) ? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej, Na forum wpadłem szukając info na temat reflektorów w A4 '98 na badaniu (no wstyd, shit) okazalo sie, ze mam z angielskie Co do forum, widać profesjonalnie to prowadzicie Pozdrawiam
thinkbot
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta