Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomtat

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dostałem odpowiedź z obd2.pl i nie jest jeszcze w pełni zaimplementowany protokół TP2.0 stąd wszystkie problemy. Trzeba czekać
  2. Czy ktoś próbował połączyć się do navi w B7?? Zakupiłem kabel + soft VAG COM PRO firmy obd2.pl i nie mogę się połączyć ani z radiem concert ani z rns-e. Silnik, abs chodzi. Próbowałem tez zwykłym interfejsem bez Can'a i to samo ;/ Do licznika tak samo nie mogę się połączyć. Nie wiem czy to wina softu tej firmy czy czego innego.
  3. Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Tomek. Od tygodnia jestem właścicielem A4 S-line 2.0 TDI 2007. W kolorze białym Na pewno będę miło tu spędzał czas. I mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy się na jakimś spocie, zlocie itp. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.