Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Spadam na TV, dobranoc Do jutra
  2. No biały zimny to ten bardziej jasny a ciepły to ten drugi A co to za problem za jakiś czas znowu sobie zmienić
  3. hmm , wieś nie wieś , w sumie całe wnętrze(oświetlenie) jest czerwone , tylko jak pisałem , mi to burdelem troche zalatuje - tak wsyztsko na czerwono Dokładnie, wszystko jest czerwone dlatego to też czerwone zrobiłem Każdy ma inny gust
  4. http://www.allegro.pl/item673142129_modul_hermetyczny_5_led_flux_wszystkie_kolory.html
  5. Jeśli chcesz inaczej to wystarczy do innego kabla się wpiąć i gra
  6. To znaczy my będziemy pili piwko a Gracjan będzie montował Będziesz ostatni któremu pomogę [br]Dopisany: 06-07-2009, 22:30:10_________________________________________________ Obojętnie które drzwi otworzysz to wszystkie się zapalają
  7. Bardzo chętnie Kupcie co potrzeba i zapraszam
  8. Jaki masz na myśli ?? PS. Ale u mnie leje
  9. Każdy odpoczywa po pracy napewno
  10. Myślę że jak będzie koło połowy sierpnia to można myśleć :-) Może potem będzie więcej chętnych
  11. Ja też raczej pojawię się w Kamieniu tego 23 sierpnia
  12. Widać kto wchodzi z brudnymi, wtedy wypad [br]Dopisany: 06-07-2009, 21:22:08_________________________________________________ Jutro postaram się zrobić, dzisiaj już mi się nie chce iść do garażu, wyjeżdżać itd
  13. Plany się zmieniły :D
  14. Pochwale się : Panowie, wyciągał ktoś z Was już klamkę przednią ? Jak czytam te opisy to jestem ciemny, a jak dzisiaj ściągnąłem boczek i jak zobaczyłem ile tam wszystkiego jest, to założyłem go i nawet się tego nie ruszałem... A i czy do malowania trzeba wyciągać cały zamek ? Czy może lakiernik go zaklei jakoś
  15. Granatowe B5 z mega mocnym silnikiem - 1,6 Jeszcze nie byłem nim na spocie to możesz nie wiedzieć
  16. Jak tylko przyjadę to oczywiście :-)
  17. Dzisiaj wziąłem się za zamontowanie oświetlenia nóg według wskazówek Pucka i śmiga aż miło Dzięki Ten moduł LED pasuje pod fotel i myślę że nikt go nie urwie bo aż tak nie wystaje.....
  18. Dobranoc panowie Jutro walczymy z autem
  19. Trzeba piterra Ja mam najtańszy kabel na usb i wszędzie śmiga
  20. Krolu, ja jak pojadę na spota to przywiozę Ci mój kabel i zobaczysz czy lata Mój kabel u Keżora śmiga bez problemów
  21. Jak już to z dwoma koleżankami bo nie mam cztero-osobowego namiotu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.