Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Dzień dobry w ten "piękny" poranek U mnie mrzawka....
  2. Napisze jutro rano jak będę wiedział na 100%, nie chce robić potem zamieszania i rezygnować
  3. Pamiętam to Miron, to co mógłbym wpaść ? Zapłacę najwyżej na miejscu
  4. Jakbys chciał kupić na początek: model, aparatura, akumulator porządny, ładowarka, fajnie zrobiona karoserie, ładne koła to koło 2500, może troszke mniej:) Zależy co byś wybrał [br]Dopisany: 26-06-2009, 21:57:54_________________________________________________Miron, a co by trzeba na jutro na grilla zabrać ? Zapytałem ale nikt mi nie odpowiedział
  5. A już myślałem Ja bym się tam nie pogniewał Dałbym Ci moje B5 i Audi 100 z 1987r. jak Cie interesuje
  6. Aut jeszcze nie opanowałem Napewno masz ustawiona bogata mieszankę przez fabrykę, taką dla dzieci, dlatego tak długo na baku jeździsz Około 8-10 minut przy maxie pownno być
  7. No to jak sie spotkamy z modelami to sie go troche podreguluje Zrobi sie jeszcze jakiegoś kunia jak się ma model ustawiony że się nie przegrzewa to nie trzeba przerwy robić, a jak się za mocno grzeje to wystarczy ustawić troche więcej paliwa i już można dalej śmigać
  8. Wporządku, a jak jeździsz mierzysz temperaturę i zmieniasz dawki paliwa ??
  9. Miron będziesz miał jutro na grillu swojego hammerka ??
  10. Wszystko w swoim czasie narazie jeszcze muszę kilka rzeczy poprawić i dorobić,żeby wyglądało na skończone
  11. Witam Musze się Wam czymś pochwalić..... Jak sie podoba ?? Sorry za jakość zdjęć ale robione telefonem :gwizdanie:
  12. Ja też jakby co jestem Dzięki za wczorajszego spota Byłe mega śmiesznie
  13. Dzień dobry panowie Keżor, pamiętam to jakby to było wczoraj :-) 3 okrążenia z tobą - Wypas Miłego dnia
  14. Ile można [br]Dopisany: 25-06-2009, 22:59:31_________________________________________________Nic, trzeba spadać Dobranoc
  15. Co słychować ?? Jak tam czwartek minął ??
  16. Dobry wieczór panowie
  17. Ja również będę się starał w miarę możliwości przyjeżdżał
  18. U mnie tez waliło mocno, koło 3.00 najmocniej
  19. Spadam w kimę, coś mnie spanie bierze Dobranoc Za tydzień postaram się wpaść do Was na spota
  20. Może jest ale ...mamy teraz dość spore wydatki :gwizdanie: Tak za 1,5 roku będziemy czegoś szukać bo będzie o jedno autko za mało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.