Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. kliknąć kup teraz albo nie
  2. keżor jak chcesz moge ci to radio odebrać
  3. Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. Niech Wam święta miłe będą, dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z Wigilią tuż po zmroku i w radosnym Nowym Roku. Wesołych
  4. Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. Niech Wam święta miłe będą, dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z Wigilią tuż po zmroku i w radosnym Nowym Roku. Wesołych
  5. Musisz mieć filtr przeciwzakłóceniowy, u mnie było to samo tylko że w radiu a nie CB. Jak założylem ten filtr to jest spokój
  6. http://www.allegro.pl/item846999429_cyfrowy_uniwersalny_zestaw_xenon_hid_h7_gwarancja.html
  7. Kędzior jak chcesz fajne HIDy to w Mikołowie na ul. Bluszcza jest sklep. Sam od nich mam i nic nie zakłócają. A cena też ok.
  8. Wpadnę kiedyś Miszka napewno
  9. Dobry dzień
  10. na dziewczynki jedziesz ?
  11. Dogadać się z tymi ludźmi z TP graniczy z cudem, jak ty się z swoją dziewczyną dogadujesz to nie wiem
  12. A nie robisz czasem mnie w ..... ? Ja walczę z TP.
  13. nie, chce sobie fotel do gier zrobić żeby się wygodnie przed TV siedziało
  14. Siema, kanar a ten kubeł jest w stanie idealnym czy jakieś braki ?
  15. Tzieland, tu się mylisz, jeśli chodzi o benzynę to przy spalaniu powstają małe ilości wody które właśnie wylatują razem z spalinami Miszka jeśli Ci tylko trochę leci to jest OK
  16. Witam Też go jeszcze nie widziałem ale nie da sie go nie zauwarzyć
  17. Witam Najgorszy dzień tygodnia za mną, teraz powinno być coraz lepiej
  18. Witam po długiej przerwie Pucek, gratulacje
  19. No to nie wiem kogo już kilka razy mijałem z Rudzie Śląskiej A napewno to było A4 a nie czasem S4 ?
  20. KNR, jeździsz granatowym avantem i masz naklejkę klubowa na klapie ?
  21. W piątek chyba odpada bo są spoty w Gliwicach
  22. Według mnie wtorek pod GoSportem ok, postaram sie czasami wpadać, tak samo jeśli chodzi o sobotę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.