Treść opublikowana przez Gracjan
-
Spoty Katowice i okolice
kliknąć kup teraz albo nie
-
Spoty Katowice i okolice
keżor jak chcesz moge ci to radio odebrać
-
Spoty Katowice i okolice
Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. Niech Wam święta miłe będą, dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z Wigilią tuż po zmroku i w radosnym Nowym Roku. Wesołych
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. Niech Wam święta miłe będą, dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z Wigilią tuż po zmroku i w radosnym Nowym Roku. Wesołych
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Musisz mieć filtr przeciwzakłóceniowy, u mnie było to samo tylko że w radiu a nie CB. Jak założylem ten filtr to jest spokój
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.allegro.pl/item846999429_cyfrowy_uniwersalny_zestaw_xenon_hid_h7_gwarancja.html
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior jak chcesz fajne HIDy to w Mikołowie na ul. Bluszcza jest sklep. Sam od nich mam i nic nie zakłócają. A cena też ok.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na polsacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota
-
Spoty Katowice i okolice
Wpadnę kiedyś Miszka napewno
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry dzień
-
Spoty Katowice i okolice
na dziewczynki jedziesz ?
-
Spoty Katowice i okolice
Dogadać się z tymi ludźmi z TP graniczy z cudem, jak ty się z swoją dziewczyną dogadujesz to nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
A nie robisz czasem mnie w ..... ? Ja walczę z TP.
-
Spoty Katowice i okolice
nie, chce sobie fotel do gier zrobić żeby się wygodnie przed TV siedziało
-
Spoty Katowice i okolice
Siema, kanar a ten kubeł jest w stanie idealnym czy jakieś braki ?
-
Spoty Katowice i okolice
Tzieland, tu się mylisz, jeśli chodzi o benzynę to przy spalaniu powstają małe ilości wody które właśnie wylatują razem z spalinami Miszka jeśli Ci tylko trochę leci to jest OK
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Też go jeszcze nie widziałem ale nie da sie go nie zauwarzyć
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Najgorszy dzień tygodnia za mną, teraz powinno być coraz lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam po długiej przerwie Pucek, gratulacje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to nie wiem kogo już kilka razy mijałem z Rudzie Śląskiej A napewno to było A4 a nie czasem S4 ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
KNR, jeździsz granatowym avantem i masz naklejkę klubowa na klapie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor nie ma avanta
-
Spoty Katowice i okolice
W piątek chyba odpada bo są spoty w Gliwicach
-
Spoty Katowice i okolice
Według mnie wtorek pod GoSportem ok, postaram sie czasami wpadać, tak samo jeśli chodzi o sobotę