Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy, jakie diody i ile sztuk kupiłeś ?
-
[ALL] Pęknięta felga czy opona?
Felga mogła dostać takiego bicia że okręciła piastę.
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
Ive, czyli łapiesz się na pół kondona
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
Ja mam teraz żarnik 6000k i dużo lepiej niż na 4300k.
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
To sa ramki zajebitego klabu aśtyry :polew: Tommy, wszystko fajnie tylko zderzak weź pomaluj
-
[B5 ADP] Kondri
16" jest dobre na zimę Polecam 18"
-
[ALL B5] Audi S4
Taki drobny dodatek:
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Swap na 2.7 BiT ?
-
[ALL] Ja
Napewno jest sitko w baku, dlatego nie wsadzisz tam przewodu.
-
[B5 ABC] Moje Srebrne Quattro:)
Obojętnie co wstawiasz, byle na cyfrowych przetwornicach, Wszystko to chińszczyzna.
-
[INNE] Jaki Skuter
Ja mam keeway matrix - polecam Twardy skubaniec
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
http://allegro.pl/item1181650700_lotka_lip_spoiler_klapy_bagaznika_audi_a4.html
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Podobno pasuje taki spojlerek z BMW M3 E46.
-
[ALL B5] Audi S4
Szyb nie mam zamiaru ściemniać, dlatego kupiłem rolety. Przynajmniej mam inaczej niż wszyscy :naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
ori, ori jechałem i cisza, nie pozwijała się też sama czyli dobrze zamontowana.
-
[ALL B5] Audi S4
Te wskaźniki w nawiewach to hit lata 2010 [br]Dopisany: 31-07-2010, 14:40:14_________________________________________________Kolejny modzik:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wygląda smakowicie
-
[ALL] Piski na wybojach
Bardziej stawiam na któryś wahacz niż hamulce.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Kanar w kochłowicach
-
Spoty Katowice i okolice
Kupiłem w TED-Gum taki przewód za 15zł, olałem ASO.
-
Spoty Katowice i okolice
eSa śmiga, co ma nie śmigać Musze tylko klocki z przodu wymienić, które w poniedziałek powinienem mieć Wczoraj wyczaiłem nieszczelność, trójnik przepustnicy, czyli standard w tych autach. Na silikonowy trzeba czekać 2 tygodnie, Sid nie ma narazie.
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Kanar, widziałem Cię chyba dzisiaj jak przelatywałeś w Kochłowicach koło Uranii Dość tak grzałeś
-
[B5 AEB] Problem z układem chłodzenia
Zobacz czy w zbiorniczku pływają oczka oleju, jeśli nie to prawdopodobnie brud....
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
3b0 119 487 Podziękował
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Teraz będzie ładniejsze 2.7BiT