Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy, jakie diody i ile sztuk kupiłeś ?
  2. Felga mogła dostać takiego bicia że okręciła piastę.
  3. Ive, czyli łapiesz się na pół kondona
  4. Ja mam teraz żarnik 6000k i dużo lepiej niż na 4300k.
  5. To sa ramki zajebitego klabu aśtyry :polew: Tommy, wszystko fajnie tylko zderzak weź pomaluj
  6. 16" jest dobre na zimę Polecam 18"
  7. Taki drobny dodatek:
  8. Napewno jest sitko w baku, dlatego nie wsadzisz tam przewodu.
  9. Obojętnie co wstawiasz, byle na cyfrowych przetwornicach, Wszystko to chińszczyzna.
  10. Ja mam keeway matrix - polecam Twardy skubaniec
  11. http://allegro.pl/item1181650700_lotka_lip_spoiler_klapy_bagaznika_audi_a4.html
  12. Podobno pasuje taki spojlerek z BMW M3 E46.
  13. Szyb nie mam zamiaru ściemniać, dlatego kupiłem rolety. Przynajmniej mam inaczej niż wszyscy :naughty:
  14. ori, ori jechałem i cisza, nie pozwijała się też sama czyli dobrze zamontowana.
  15. Te wskaźniki w nawiewach to hit lata 2010 [br]Dopisany: 31-07-2010, 14:40:14_________________________________________________Kolejny modzik:
  16. Bardziej stawiam na któryś wahacz niż hamulce.
  17. Kanar w kochłowicach
  18. Kupiłem w TED-Gum taki przewód za 15zł, olałem ASO.
  19. eSa śmiga, co ma nie śmigać Musze tylko klocki z przodu wymienić, które w poniedziałek powinienem mieć Wczoraj wyczaiłem nieszczelność, trójnik przepustnicy, czyli standard w tych autach. Na silikonowy trzeba czekać 2 tygodnie, Sid nie ma narazie.
  20. Siema Kanar, widziałem Cię chyba dzisiaj jak przelatywałeś w Kochłowicach koło Uranii Dość tak grzałeś
  21. Zobacz czy w zbiorniczku pływają oczka oleju, jeśli nie to prawdopodobnie brud....
  22. 3b0 119 487 Podziękował
  23. Teraz będzie ładniejsze 2.7BiT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.