Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Ja jestem zadowolony.
  2. Prawdopodobnie tak, ja ich nie wyrzucałem a poprzedni właściciel też nic nie mówił.
  3. Wkładka filtra K&N a wydech bez katów.
  4. Hamownia:
  5. Kędzior, źle nie było ;D Było git
  6. Tym razem nie eSą, Keżor, myślałem że mnie nie wystawisz i będziesz :gwizdanie:
  7. Dzięki za spota
  8. Ja mam teraz czerwone ale będę na wiosnę malował na czarno
  9. Mało 16" felg wchodzi, wrzucaj 17"
  10. Nie są takie złe Trzeba podejść z odpowiednim nastawieniem Mój mechanik mi powiedział że nie ma takiego auta jak S4 więc wole mu eSy nie dawać :gwizdanie:
  11. Zawsze trudniej do kupy wejść
  12. Nie każda Ja nie mam, większość do 99r. nie miała
  13. Do siego 2011 :naughty:
  14. Do siego 2011r. :drunk:
  15. Do siego 2011r. :drunk:
  16. Gracjan odpowiedział(a) na igore36 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Im bardziej Ori wygląd tym lepiej
  17. Jak ci od środka marznie to możesz miec nieszczelna nagrzewnicę.
  18. To też w pewien sposób pokazuje podejście do sprawy. Dziękuję, dobranoc.
  19. Kupiłeś ten moduł SD-2 na allegro do świateł dziennych czy z ori coś kombinowołeś ?
  20. no to ładnie gość przygrał, ja wziąłem od niego kiere, ale nie było żadnych problemów Kupiłeś pewnie w tych "lepszych" czasach. Ja temu uzytkownikowi sprzedawałem lampy, też sporo kombinował ale potem poszedł na moje warunki.
  21. Dokładnie, ja na 1BE w eSie całą drogę zanim dojadę do głównej drogi szoruje i odśnieżam, więc nie potrzeba dużo więcej śniegu żeby zostać wisieć.
  22. Jak zostaniesz wisieć tak że koła nie będą dotykać ziemi to nie pomoże Ci nawet napęd na koło zapasowe, byłem świadkiem rok temu na eSa podczas ślizgania tak wjechał w śnieg, że podwozie oparło się na zmarzniętym śniegu a koła mieliły w miejscu.
  23. Up w 1-wszym poście.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.