Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Ja jestem zadowolony.
-
[ALL B5] Audi S4
Prawdopodobnie tak, ja ich nie wyrzucałem a poprzedni właściciel też nic nie mówił.
-
[ALL B5] Audi S4
Wkładka filtra K&N a wydech bez katów.
-
[ALL B5] Audi S4
Hamownia:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior, źle nie było ;D Było git
-
Spoty Katowice i okolice
Tym razem nie eSą, Keżor, myślałem że mnie nie wystawisz i będziesz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ja mam teraz czerwone ale będę na wiosnę malował na czarno
-
[ALL B5] Jaka felga do S4 B5
Mało 16" felg wchodzi, wrzucaj 17"
-
[B5 AGB] VIAGRA
Nie są takie złe Trzeba podejść z odpowiednim nastawieniem Mój mechanik mi powiedział że nie ma takiego auta jak S4 więc wole mu eSy nie dawać :gwizdanie:
-
[B5 AGB] VIAGRA
Zawsze trudniej do kupy wejść
-
[B5 AGB] VIAGRA
Nie każda Ja nie mam, większość do 99r. nie miała
-
[B5 AGB] Moja esa esunia - dodane zdjęcia
Zostaw Ori lampy.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Do siego 2011 :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
Do siego 2011r. :drunk:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do siego 2011r. :drunk:
-
s4 b5 sedan
Im bardziej Ori wygląd tym lepiej
-
Wasze niunie i mrozy
Jak ci od środka marznie to możesz miec nieszczelna nagrzewnicę.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
To też w pewien sposób pokazuje podejście do sprawy. Dziękuję, dobranoc.
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Kupiłeś ten moduł SD-2 na allegro do świateł dziennych czy z ori coś kombinowołeś ?
-
[ALL] Sprzedający 312MC
no to ładnie gość przygrał, ja wziąłem od niego kiere, ale nie było żadnych problemów Kupiłeś pewnie w tych "lepszych" czasach. Ja temu uzytkownikowi sprzedawałem lampy, też sporo kombinował ale potem poszedł na moje warunki.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Dokładnie, ja na 1BE w eSie całą drogę zanim dojadę do głównej drogi szoruje i odśnieżam, więc nie potrzeba dużo więcej śniegu żeby zostać wisieć.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jak zostaniesz wisieć tak że koła nie będą dotykać ziemi to nie pomoże Ci nawet napęd na koło zapasowe, byłem świadkiem rok temu na eSa podczas ślizgania tak wjechał w śnieg, że podwozie oparło się na zmarzniętym śniegu a koła mieliły w miejscu.
-
[ALL B5] Audi S4
Up w 1-wszym poście.
-
Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
-40 i średnio jest