Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Ładnie ładnie, ja jak malowałem to na srebno w sporym połysku PS. gdzie kratki i blacha :gwizdanie:
  2. Będziesz miał bardzo podobnie jak u mnie jest teraz, jest przyjemnie
  3. Witam. Ja może dzisiaj też zawitam
  4. Szkoda że nie gwint :gwizdanie:
  5. Dzisiaj z racji wolnego i mega chęci wyrezania czegoś wziąłem się za dekory, obkleiłem je folią carbonową 3M, przy okazji obkleiłem też tą ramkę radia Jutro muszę dokończyć bo folii mi zabrakło :gwizdanie:[br]Dopisany: 20-04-2011, 19:27:08_________________________________________________
  6. Stanley widziany na 3 stawach, ładne B6 avant z ramkami przy muchowcu, srebne b5 sedan z ramkami na BP przy 3 Stawach
  7. Trochę gleby i będzie super Tak jak koledzy radzą, zostaw w takim kolorze
  8. raczej 20 kresek wyżej
  9. W haldexie pewno będzie to dużo mniejszy problem.
  10. Jak będziesz wywalał precaty to uzbrój się w cierpliwość Trochę to u Nas trwa Auto prawie bliźniacze
  11. Który Variant KW ?
  12. Gleba robi mega wrażenie, dzwięk który wydostaje się spod auta podczas przejeżdżania przez progi też Auto
  13. FILMIK!!!!!!!!!! Będzie filmik, spokojnie [br]Dopisany: 17-04-2011, 20:20:31_________________________________________________Kilka fotek:
  14. Zgadamy się na GG
  15. Znaczka napewno nie ruszę W tym tygodniu postaram się nagrać jakiś filmik z dźwiękiem wydechu
  16. Pewno, myślę że coś koło weekendu można myśleć [br]Dopisany: 10-04-2011, 20:17:02_________________________________________________ Zdjęcie wydechu już na gotowo, auto po kuracji meguiars-em, blachy przyklejone klejem do szyb:
  17. Moje zdanie znasz, jest kox Resztę dopracujemy
  18. Jeszcze klamki i powoli robi się RS
  19. Ja allegro już widziałem kilka kompletów za około 600zł, trzeba szukać :gwizdanie:
  20. nie wiem , a ile maja Avusy ??? 45 ???? nie ma piniędzy , koncepcja juz jest ale czekam na hajs Czyli szykuje się zmiana na co większego
  21. Musisz zadzwonić do ASO i zapytać, ja kupowałem przez forum ale nie pamiętam ile płaciłem.
  22. Pomaluj zaciski
  23. Tak :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.