Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ładnie ładnie, ja jak malowałem to na srebno w sporym połysku PS. gdzie kratki i blacha :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Będziesz miał bardzo podobnie jak u mnie jest teraz, jest przyjemnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam. Ja może dzisiaj też zawitam
-
[B6 AWX] Work in progress...
Szkoda że nie gwint :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
Dzisiaj z racji wolnego i mega chęci wyrezania czegoś wziąłem się za dekory, obkleiłem je folią carbonową 3M, przy okazji obkleiłem też tą ramkę radia Jutro muszę dokończyć bo folii mi zabrakło :gwizdanie:[br]Dopisany: 20-04-2011, 19:27:08_________________________________________________
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Stanley widziany na 3 stawach, ładne B6 avant z ramkami przy muchowcu, srebne b5 sedan z ramkami na BP przy 3 Stawach
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Taka gleba i srebne robią robotę
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Trochę gleby i będzie super Tak jak koledzy radzą, zostaw w takim kolorze
-
[B5 AGB] VIAGRA
raczej 20 kresek wyżej
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
W haldexie pewno będzie to dużo mniejszy problem.
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Jak będziesz wywalał precaty to uzbrój się w cierpliwość Trochę to u Nas trwa Auto prawie bliźniacze
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Który Variant KW ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Gleba robi mega wrażenie, dzwięk który wydostaje się spod auta podczas przejeżdżania przez progi też Auto
-
[ALL B5] Audi S4
FILMIK!!!!!!!!!! Będzie filmik, spokojnie [br]Dopisany: 17-04-2011, 20:20:31_________________________________________________Kilka fotek:
-
[ALL B5] Audi S4
Zgadamy się na GG
-
[ALL B5] Audi S4
Znaczka napewno nie ruszę W tym tygodniu postaram się nagrać jakiś filmik z dźwiękiem wydechu
-
[ALL B5] Audi S4
Pewno, myślę że coś koło weekendu można myśleć [br]Dopisany: 10-04-2011, 20:17:02_________________________________________________ Zdjęcie wydechu już na gotowo, auto po kuracji meguiars-em, blachy przyklejone klejem do szyb:
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Moje zdanie znasz, jest kox Resztę dopracujemy
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Jeszcze klamki i powoli robi się RS
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Ja allegro już widziałem kilka kompletów za około 600zł, trzeba szukać :gwizdanie:
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie wiem , a ile maja Avusy ??? 45 ???? nie ma piniędzy , koncepcja juz jest ale czekam na hajs Czyli szykuje się zmiana na co większego
-
[ALL B5] Audi S4
Musisz zadzwonić do ASO i zapytać, ja kupowałem przez forum ale nie pamiętam ile płaciłem.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Pomaluj zaciski
-
[ALL B5] Audi S4
Tak :-)