Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL] Stykające się klocki z tarczami cały czas, czy tak powinno być?
No to w takim razie trzymają ci hamulce, musisz rozebrać i przesmarować.. Pewno prowadnice zapieczone będą...
-
Leon Top Sport by Mario22
Ładny Leon Zrobisz co planujesz i będzie kosa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, będę pamiętał jak pojadę to lecimy razem Może wypada się wybrać dzisiaj ma M1....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na 3 dni napewno nie pojadę, wpadnę może w sobotę, zobaczymy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No szkoda, to w przyszłym będę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam U mnie tez mega burza była wczoraj... W tym tygodniu odwiedzę chyba Gliwice jak dobrze pójdzie
-
[B5 AGB] VIAGRA
Jak tam uważasz
-
[B5 AGB] VIAGRA
Powoli nie jeździsz, ja bym się bał nalać 10w40, jednak szybciej traci lepkość itd. Nie zawsze trzeba Autodacie wierzyć. Ja nalałem Shell Helix Ultra Racing 10W60 i jestem mega zadowolony, nie wiedziałem że silnik może zacząć o tyle ciszej chodzić po samej zmianie oleju, może olej nie najtańszy ale naprawdę warto.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Myślę że w 15k by się zmieściło...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Robi robotę
-
[B5 AGB] VIAGRA
Pełen syntetyk :gwizdanie:
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal, nalej coś lepszego :gwizdanie:
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Chyba Cię kiedyś odwiedzę
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Grubo idziesz Będziesz kosa
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jak chcesz moje to nie ma problemu Pozdro
-
[ALL B5] Audi S4
Wydaje mi się że ciężko będzie urwać tą dokładkę przy mojej glebie. Nie dojeżdżam tez nigdy do krawężników, trzeba uważać i tyle. Każdy robi to co uważa za stosowne, jeden montuje zderzak z eS do diesla a drugi jeszcze co innego, każdy ma jakiś wizerunek swojego auta... Mnie się podoba, wygląda inaczej... Jak się znudzi to odkręcę kilka wkrętów i po problemie
-
[ALL B5] Audi S4
Zostaje Ma się wyróżniać...
-
[ALL B5] Audi S4
Jak to co, dokładka z Cupry
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
dzięki jak przyjechałeś na zlot podszedłem do twojego auta aby się przywitać, ale ciebie już przy nim nie było Minęliśmy się, poszedłem oglądać fury zanim zaczęły wyjężdżać
-
[ALL B5] Audi S4
Kolejny mod, dokładka z Cupry:
-
[ALL B5] Audi S4
Jak przyjdzie do kupowania to pewnie wybór i tak pójdzie na Porsche znając życie, opinie ludzi jak to hamuje mówią same za siebie. Przód mam nowy więc narazie nic nie ruszam. To narazie takie gdybanie. Na pierwszym miejscu chyba jest program tak czy siak
-
[ALL B5] Audi S4
Zwrotnice :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
6 tłoczkowe, tylko takie biorę pod uwagę Warunkiem jest żeby zmieściły się pod 17".
-
[ALL B5] Oprawka kierunkowskazu przód lampa US
Rynek USA także powinno być to. Na Europę jest końcówką A.
-
[ALL B5] Oprawka kierunkowskazu przód lampa US
Według mnie to ten numer to: 8D0 953 053 B