Treść opublikowana przez Gracjan
-
[INNE] Zbieranie bieżnika od wewnętrznej strony tył
Auto dzwona nie miało ?
-
[ALL] 235/45/R18 czy 225/50/R17
Chcesz więcej komfortu kup 16", w 17" napewno nie będzie aż takiej różnicy.
-
[ALL] Jak pada ciężko zasuwa się szyba
Rozbierz boczek drzwi i przesmaruj prowadnice.
-
[ALL B6] Barwa żarnika HID, jaka wybrać??
Bierz 4300, miałem wcześniej 6000 i w deszczu była lipa, teraz dużo lepiej.
-
[B5 AEB] Sklejenie tapicerki
Wszystkie śrubki poprzykręcać i nie ma prawa piszczeć, to Audi nie Fiat...
-
[ALL B6] Piszczy przy skręcaniu kierownicy w miejscu na luzie
Pompa może już dawać o sobie znać.
-
[ALL B5] Napęd Quattro,a uślizg z tyłu
Zmień opony jak najszybciej.
-
[ALL B6] Nakładka na przedni zderzak
Jak z B6 zacząć robić B8 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Gwint KW V1 - wymiana tylnych amortyzatorów
Nie ma chyba czegoś takiego jak zestaw naprawczy amortyzatora KW... Ja bym wysłał do regeneracji.
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Jak nie Nosb to uderz do SIDa, ma gratów od ....
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Serio serio
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Wkładaj z eS
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Po Rybniku tak jak po całym śląsku to pewnie mega wyzwanie.. Jest prze :good:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Teraz masz z eS ?
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Widziałem na parkingu pod Makro na SSS Drift. Ładnie, ładnie...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru dbaj bo inaczej będzie biały mat
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Ja nic nie mam, wydaje mi się że na lato niepotrzebne. Na zimę będę owijał strechem.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
osłony ? nie kumam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak dwumas padnięty to jest metaliczny dźwięk przy gaszeniu auta. :hi: :hi:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Ciekawe, ciekawe Napisz jaki efekt będzie
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Ja pomykam na Shell Helix Ultra Racing 10W60.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Mnie też się wydaje że coś nie jest do końca ok z tym klockiem. Jak temat dystansów ?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha, klocek na tył dobry jest ? Nie będzie brało za mało tarczy ?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Ja sam zakładałem gwint, nic trudnego
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Grafitowy powinien być ok, miedź podobno wchodzi w reakcje z aluminium.