Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. http://www.regeneracja-reflektorow.pl/
  2. Z tego co wiem to alu nie zabezpiecza się smarem miedziowanym.... dochodzi do jakiejś reakcji czy coś....
  3. Ważne że hamują a nie zwalniają
  4. Krycha, nie orientujesz się czy ten zacisk który masz teraz jest bardziej schowany albo bardziej wystaje niż ten z S4 ?
  5. Albo musisz czekać na kogoś kto szuka dokładnie takiego auta.
  6. Najlepiej dotoczyć się gdzieś gdzie mają maszynę do tego.
  7. Wybiera się ktoś dzisiaj na M1 ?
  8. :hi: :hi: http://www.tvs.pl/35531,wyscigi_na_cwierc_mili_oraz_zawody_driftingowe_w_sosnowcu.html - Mirona fura w TV....
  9. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja za pianownicę dałem 62zl ( Castorama Chorzów ). Karchera mam coś podobnego do tego: http://allegro.pl/nowy-karcher-k2-21-2-21-gw-fvat-myjka-110-bar-wawa-i1684010247.html
  10. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    myślę że do Mycia wstępnego,w domowych warunkach wystarczy Dokładnie tak Kup też aktywną pianę z Karchera
  11. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam taką pianownicę, daje radę
  12. mam nadzieje że w tych planach jest coś o zawieszeniu bo dawno tak wysokiego auta nie widziałem :gwizdanie: zawieszenie od 2 miesięcy leży w piwnicy bo śrubka od górnych wahaczy nie się się poddać mimo 3 podejść Wyciągasz całą zwrotnice, łapiesz w imadle, grzejesz palnikiem, walisz młotem i musi wyjść. Zwrotnice są stalowe także nie pękną.
  13. Sam bym wymienił jakbym miał tysiaka :decayed:
  14. Może ten zielony :gwizdanie: A najlepiej wymień wszystkie osłony na te z RS4
  15. Weź pomaluj ten napis V6 na tej osłonie albo wymień osłonę, nie wypada żeby taki wytarty był
  16. Spoko czas przyszedl pokazac http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209843.new#new Na razie golas http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209843.new#new fajan, tylko teraz martwie się o B6 co z nia?? Żona będzie ją dobrze traktowała? Jak nie będzie to pewno rozwód :>
  17. I cyknij jakimś aparatem, kalkulator zostaw w domu
  18. Ciekawie choć sam osobiście wolę czarny zacisk no chyba że porsche ale to inna bajka.... Efekt w dzień potrzebny
  19. mam identyczny zestaw... tylko lakier za jasny żeby uzyskać taki efekt :disgust: Zestaw robi robotę Czasu :gwizdanie: szczerze to nie patrzyłem na zegarek ale myśle że koło 5h samo nakładanie meg-sa + wcześniej mycie i odkurzanie auta itd. Wiem że cały dzień wtedy z tym walczyłem. Na spota jutro nie dam rady dojechać ale powinienem być w piątek z SG albo w SZ w niedziele. Używam tylko aplikatorów z Meguiarsa. http://allegro.pl/meguiars-soft-foam-applicator-pad-aplikator-2szt-i1645006081.html
  20. Ręczna Meguiars Ultimate Compound + Meguiars NXT Generation Tech Wax 2.0 Szkoda że na zdjęciach auto już oberwało deszczem....
  21. Kilka nowych fotek:
  22. Widziałem, jechałem i powiem że komfort jest spoko a że trzeba uważać przy profilu 35 to nie ma co dyskutować. Efekt na żywca 10 razy lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.