Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Shoofel ma dojście do Ori żarników Ma dojście do Boscha, Ori chyba Philips jest :gwizdanie:
  2. Moskal, ja się pytam gdzie jest podszybie z polifta :gwizdanie:
  3. Dolny wahacz tzw. banan z lewej strony do wymiany :gwizdanie: Stukało, stukalo.....
  4. Auto dostało dzisiaj nowe żarniki D2S z Boscha 4300k razem z adapterami, nie ma porównania z HIDowskimi żarnikami.... Zostało ustawić światła i sprawdzic na szarpakach co się wybiło :gwizdanie:
  5. ja zawsze jak wjeżdżam w tunel to szyby w dół i ogień ciekawe co lepsze, jedna rura czy dwie niezależne do jednej puchy To samo robie Ja uważam że lepiej mieć 2 rury niż jedną rynnę..... Ten wydech który teraz mam jest moim zdaniem optymalny do jazdy na trasy i do zaprezentowania jaki dźwięk wydaje 2.7
  6. Najlepszy to jest specjalny przyrząd do wkręcania tloczków :gwizdanie:
  7. Tomasz, często bywam w Lublińcu, wpadnę na takie pranie środka
  8. Zakładaj zakładaj
  9. Platynowe :gwizdanie:
  10. Nie jest mniejsza średnica tej rury która jest wspawana zamiast tłumika ?
  11. Sosnowiec, 1/4 mili SSS.
  12. Nie ma się więc co dziwić że megane dostał.
  13. 19l na trasie to przesada :gwizdanie:
  14. Tak ja na 100% się wybieram, chyba guru i jeszcze mój znajomy. Na którą jedziecie ? Ja chyba się pojawię gdzieś koło 20.20
  15. :hi: Wybiera się ktoś dzisiaj na M1 ?
  16. Bo ten najlepszy jest
  17. Ja powoli przymierzam się do polerki ale coś opornie mi to idzie :gwizdanie:
  18. S4 wysokość-75 mm, szerokość 65 mm Ma S4 więc chyba zmierzył :gwizdanie:
  19. Strasznie dużo rzeczy może się popsuć.....
  20. No to prawdopodobnie też się przejadę...
  21. Od której tam się już coś na M1 dzieje ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.